X Zlot Leśników Motocyklistów

Piękno lasu, czyste powietrze, zbiorniki wodne...

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
filipesku
dyrektor generalny
dyrektor generalny
Posty: 21561
Rejestracja: wtorek 29 lis 2011, 11:36

X Zlot Leśników Motocyklistów

Post autor: filipesku »

Nie wiem czy znacie szczegóły ale mie lekki wkurw (tak, będę przeklinał i może Mod mój post wywalić) chwycił. Komuś się chyba w dupie poprzewracało!! Jeśli nie znacie szczegółów, to troszkę później o tym napiszę.
"Lepiej palić fajkę niż czarownice" ks. Adam Boniecki
Awatar użytkownika
drwalnik
Admin
Admin
Posty: 77788
Rejestracja: wtorek 13 lip 2004, 00:00
Lokalizacja: z drewna
Kontakt:

Post autor: drwalnik »

... pisz Pan, pisz Pan ...
... (VIA/RT) nie oznacza moich poglądów ani poparcia dla cytowanych treści...
"wszystko co słyszymy jest opinią, nie faktem. wszystko co widzimy jest punktem widzenia, nie prawdą" - marek aureliusz
kolorowe kredki

Post autor: kolorowe kredki »

Pewnie cena zacna - jak to w leśnych imprezach przystało, pod tych co 18 kafli zarabiają :P
Awatar użytkownika
Piotrek
Admin
Admin
Posty: 105121
Rejestracja: sobota 28 maja 2005, 00:00
Lokalizacja: ze wsząd
Kontakt:

Post autor: Piotrek »

A co tu pisać. Wszystko na stronie podali:
  1. Program X Zlotu
  2. Warunki uczestnictwa
A czy cena "zacna"? Nie mnie oceniać, nie znam się na motorach. Ale proszą o przyjazd z pełnym bakiem i wpłatę 290 zł/osobę za 3 dni.
Poezja to opisanie uczuć słowami, a świata - uczuciami.
***Unless otherwise stated, my posts are my opinion, not official***
No trees were killed to send this message, however, a large number of electrons were terribly inconvenienced.

Awatar użytkownika
drwalnik
Admin
Admin
Posty: 77788
Rejestracja: wtorek 13 lip 2004, 00:00
Lokalizacja: z drewna
Kontakt:

Post autor: drwalnik »

... piątek wieczór zapowiada się wyborczo :lol: ...
... (VIA/RT) nie oznacza moich poglądów ani poparcia dla cytowanych treści...
"wszystko co słyszymy jest opinią, nie faktem. wszystko co widzimy jest punktem widzenia, nie prawdą" - marek aureliusz
filipesku
dyrektor generalny
dyrektor generalny
Posty: 21561
Rejestracja: wtorek 29 lis 2011, 11:36

Post autor: filipesku »

290 to już w zasadzie "nieaktualne", bo limit osób, które na tę kwotę się "załapały" ponoć został już wyczerpany, a w zasadzie został "rozdysponowany" wśród członków LJ.
Cytuję:
"Sprawy tak się przedstawiają , że kto pierwszy ten lepszy , tzn. jeśli ktoś nie jest stowarzyszony a nie zgłosił swojego udziału w X Zlocie odpowiednio wcześniej to koszt jaki musi ponieść za uczestnictwo nie wynosi 290 Pln ale 600 ( słownie : sześćset złotych). Okazało się bowiem , że limitowana ( sponsorowana przez Stowarzyszenie ) ilość miejsc już jest zajęta . Szkoda tylko , że informacje o tym nie pojawiają się na forum od razu - tutaj wielki ukłon dla organizatorów - musiałem zadzwonić , żeby się tego dowiedzieć .
Cena o której mowa powyżej może szokować albo u kogoś wywołać atak padaczki , albowiem w kraju nad Wisłą zwanym Polska za prawo wstępu / wjazdu na jakikolwiek zlot ogólny nie płaci się nawet 1/3 wymienionej wyżej kwoty . Pozdrawiam wytrwałych ."
Widzę, że uczestnicy Zlotu zostali podzieleni na dwoe grupy: tych co wiedzieli wcześniej i płacą 290 zł i frajerów, którzy muszą zapłacić 600 zł.
Dziwne, że skoro jest sponsoring LP, to dotyczy on tylko członków LJ, a nie wszystkich zlotowiczów. Dlaczego kwota dofinansowania nie dotyczy zniżki wpisowego dla wszystkich?? 600 zł za Zlot motocyklowy, gdzie w naszym pięknym kraju na innych tego typu imprezach kwoty kształtują się w wysokości 200-300 zł, to zdecydowana przesada. Te "dziwne" atrakcie typu obiad z nadleśniczym czy nawet rejs statkiem (który zapewne kosztuje ze 20 zł od osoby), to żadne atrakcjie. Niech organizatorzy bukszpryt z tego statku wsadzą sobie w d....
"Lepiej palić fajkę niż czarownice" ks. Adam Boniecki
filipesku
dyrektor generalny
dyrektor generalny
Posty: 21561
Rejestracja: wtorek 29 lis 2011, 11:36

Post autor: filipesku »

i jeszcze jeden wpis:
Wiadomość od organizatorów: Bardzo przepraszamy ale zaplanowana liczba uczestników została w zaskakująco szybkim tempie zarezerwowana. Planowana liczba uczestników wynosi 70 osób.
Niestety Stowarzyszenia nie stać, żeby ugościć wszystkich chętnych. Szczegóły w tym temacie zna Olekrzyś.
"Lepiej palić fajkę niż czarownice" ks. Adam Boniecki
Awatar użytkownika
drwalnik
Admin
Admin
Posty: 77788
Rejestracja: wtorek 13 lip 2004, 00:00
Lokalizacja: z drewna
Kontakt:

Post autor: drwalnik »

... można się wk...ć, nie powiem ...
... (VIA/RT) nie oznacza moich poglądów ani poparcia dla cytowanych treści...
"wszystko co słyszymy jest opinią, nie faktem. wszystko co widzimy jest punktem widzenia, nie prawdą" - marek aureliusz
filipesku
dyrektor generalny
dyrektor generalny
Posty: 21561
Rejestracja: wtorek 29 lis 2011, 11:36

Post autor: filipesku »

a przecież nie chodzi o to aby "Stowarzyszenie gościło" kogokolwiek!!!! chodzi o to aby impreza się odbyła i aby wpisowe było równej wysokości dla wszystkich. no ok, niech członkowie stowarzyszenia zapłacą 50-100 zł mniej, a nie 300!!!
"Lepiej palić fajkę niż czarownice" ks. Adam Boniecki
Awatar użytkownika
drwalnik
Admin
Admin
Posty: 77788
Rejestracja: wtorek 13 lip 2004, 00:00
Lokalizacja: z drewna
Kontakt:

Post autor: drwalnik »

...proponuję towarzystwo wzajemnej adoracji kolokwialnie olać, imprezę ich również ...
... (VIA/RT) nie oznacza moich poglądów ani poparcia dla cytowanych treści...
"wszystko co słyszymy jest opinią, nie faktem. wszystko co widzimy jest punktem widzenia, nie prawdą" - marek aureliusz
wywrot
początkujący
początkujący
Posty: 11
Rejestracja: czwartek 14 sty 2010, 20:35
Lokalizacja: z nienacka

Post autor: wywrot »

Skoro kasa się skończyła ,to się skończyła. Nikt nie będzie sponsorował kogoś z własnej kieszeni jak ktoś gapa.Na stronie jest zapis "ilość miejsc ograniczona". A tak na marginesie Filipesku co zrobiłeś dla Stowarzyszenia LJ iż roscisz sobie prawo do oceny członków?
filipesku
dyrektor generalny
dyrektor generalny
Posty: 21561
Rejestracja: wtorek 29 lis 2011, 11:36

Post autor: filipesku »

wywrot, a dlaczego miałem robić coś dla Stowarzyszenia???
Skoro stowarzyszenie organizuje Zlot, to niech go robi w zamkniętej formie, a nie, że się ogłasza, że najpierw 290 zł, a potem że jak ktoś frajer i się nie załapał, to już za 600 zł.
"Lepiej palić fajkę niż czarownice" ks. Adam Boniecki
wywrot
początkujący
początkujący
Posty: 11
Rejestracja: czwartek 14 sty 2010, 20:35
Lokalizacja: z nienacka

Post autor: wywrot »

filipesku pisze:a przecież nie chodzi o to aby "Stowarzyszenie gościło" kogokolwiek!!!! chodzi o to aby impreza się odbyła i aby wpisowe było równej wysokości dla wszystkich. no ok, niech członkowie stowarzyszenia zapłacą 50-100 zł mniej, a nie 300!!!
Pomyliłeś fora?
Zadzwoń do prezesa , a gwarantuję że troszkę inaczej spojrzysz na sprawę.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
drwalnik
Admin
Admin
Posty: 77788
Rejestracja: wtorek 13 lip 2004, 00:00
Lokalizacja: z drewna
Kontakt:

Post autor: drwalnik »

... filipesku, daj sobie spokój, im zależy na dobrej zabawie w dużym udziale za kasę z LP we własnym gronie ... czy w takim razie lasy państwowe powinny finansowo wspierać taką imprezę? ... wątpię ...
... (VIA/RT) nie oznacza moich poglądów ani poparcia dla cytowanych treści...
"wszystko co słyszymy jest opinią, nie faktem. wszystko co widzimy jest punktem widzenia, nie prawdą" - marek aureliusz
filipesku
dyrektor generalny
dyrektor generalny
Posty: 21561
Rejestracja: wtorek 29 lis 2011, 11:36

Post autor: filipesku »

nie muszę i nie chcę do nikogo dzwonić, chodzi o równe traktowanie uczestników i realne koszty, ot tyle.
No chyba, że prezesowi zależy na "elitarnym" zlocie, to proszę bardzo.....
"Lepiej palić fajkę niż czarownice" ks. Adam Boniecki
Awatar użytkownika
Sten
prezydent
prezydent
Posty: 170038
Rejestracja: czwartek 13 gru 2007, 18:40
Lokalizacja: Łuh

Post autor: Sten »

Widzisz filipesku, ja już w zeszłym roku powiedziałem Hubertowi, że jeżdżę dla przyjemności jazdy, a nie dla jakichś celów stowarzyszenia, których zresztą nie jestem w stanie ogarnąć. Zresztą zauważam, że wszelkie leśne motocyklowe spędy idą w komercję, jak choćby Rajd Leśnika ... Zawszeć można się przejechać bez dodatkowej ideologii i takich tam ... Na naszym forumowym zlocie będzie kilka motorków i nikomu nie będziemy patrzeć skąd i na czym i po co ..., a cena uczestnictwa też będzie identyczna jak i dla tych co PKS-em, czy autkiem dojadą.
Fakt, faktem, że te sześć stówek to przegięcie ... mówiąc delikatnie wielce. Inna sprawa, że nie planowałem wycieczki do Orzechowa, bo to za daleko jak na dwa tygodnie w siodle...
"Jak tam było, tak tam było, zawsze jakoś było. Jeszcze nigdy tak nie było, żeby jakoś nie było."
Beer-o-pedia - Encyklopedia piwa
filipesku
dyrektor generalny
dyrektor generalny
Posty: 21561
Rejestracja: wtorek 29 lis 2011, 11:36

Post autor: filipesku »

drwalnik, widzę, że mnie rozumiesz. Oczywiście nie jestem przeciwko "przywileją" dla organizatorów, bo kilka imprez (dużych) organizowałem i wiem ile jest przy tym roboty, więc niech coś z tego mają. Ale dlaczego koszt imprezy jest aż taki wysoki??!!! I dlaczego, że skoro impreza jest dofinansowana przez LP, to to dofinansowanie jest tylko dla członków LJ?? Więc jeśli tak, to niech impreza będzie zamknięta, ot tyle..
"Lepiej palić fajkę niż czarownice" ks. Adam Boniecki
Awatar użytkownika
Sten
prezydent
prezydent
Posty: 170038
Rejestracja: czwartek 13 gru 2007, 18:40
Lokalizacja: Łuh

Post autor: Sten »

filipesku pisze:I dlaczego, że skoro impreza jest dofinansowana przez LP, to to dofinansowanie jest tylko dla członków LJ??
No jak dziecko :lol: Przeca stowarzyszeni mają lepiej mieć ...
filipesku pisze:Więc jeśli tak, to niech impreza będzie zamknięta, ot tyle..
I tu się z Tobą muszę zgodzić, bo po kiego zapraszać obce przybłędy ... No ale niestety niektóre środowiska motocyklowe tak mają ... Dlatego też jeżdżę sobie sam ... No czasem z Jackiem i Markiem, a raz - póki co i z filipesku ...
"Jak tam było, tak tam było, zawsze jakoś było. Jeszcze nigdy tak nie było, żeby jakoś nie było."
Beer-o-pedia - Encyklopedia piwa
Awatar użytkownika
drwalnik
Admin
Admin
Posty: 77788
Rejestracja: wtorek 13 lip 2004, 00:00
Lokalizacja: z drewna
Kontakt:

Post autor: drwalnik »

... a mnie zastanawia, dlaczego jest dofinansowana przez lasy państwowe? ... co takiego stowarzyszenie robi dla lasów państwowych, że otrzymuje aż tak duże pieniądze? ... bo są w nim leśnicy? to dla mnie za mało ... ktoś powinien dokładniej się tym finansom przyjrzeć ... może nawet sam dyrektor i jego ludzie od kontroli ...
... (VIA/RT) nie oznacza moich poglądów ani poparcia dla cytowanych treści...
"wszystko co słyszymy jest opinią, nie faktem. wszystko co widzimy jest punktem widzenia, nie prawdą" - marek aureliusz
filipesku
dyrektor generalny
dyrektor generalny
Posty: 21561
Rejestracja: wtorek 29 lis 2011, 11:36

Post autor: filipesku »

Sten, ja też nie jestem za zapisaniem się do Stowarzyszenia, bo to ie moje klimaty. I nie chodzi tylko o te stowarzyszenie. Chodzi generalnie o imprezę. Bo jeśli robią takie myki, to niech impra bedzie zamknieta, dla 70 osób, niech zapłacą sobie po te 290 zł i tyle..
"Lepiej palić fajkę niż czarownice" ks. Adam Boniecki
ODPOWIEDZ