Co was najbardziej denerwuje/wało podczas studiów leśnych

Technikum, liceum profilowane, studia leśne i przyrodnicze...

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
borodziej
dyrektor regionalny
dyrektor regionalny
Posty: 10250
Rejestracja: poniedziałek 05 gru 2005, 11:59
Lokalizacja: Jaktorów-Kolonia
Kontakt:

Post autor: borodziej »

mavericksn pisze:Borodzieju pozwolisz,ze sie spytam. Jestes Po Arce w Poznaniu??
Po eSGieGieWu :D
Awatar użytkownika
Barneej
podleśniczy
podleśniczy
Posty: 402
Rejestracja: wtorek 19 wrz 2006, 08:13
Lokalizacja: Warszawa

wspomnień czar...

Post autor: Barneej »

Nawiązując do borodziejowego III Pawilonu i szatniarek, to nie zapomnę jak któregoś dnia wchodzi "Kacnięty" leśnik, wiesza kurteczkę, a Pani z szatni dając mu numerek, wręcza mu też załącznik w postaci butelki wody i zwraca się doń ze słowami:"ech, jak kwiatki padną, to będe i tak miała mniej roboty ze sprzątaniem, niż po Panu" !!!
To na wesoło.
A denerwowało ( i dalej, mimo ukończenia denerwuje ): godziny przyjmowania w dziekanacie; "łapanie" psorów itp. wydziałowych stworków oraz zarozumiali doktoranci.
To na smutno...
Jeśli coś Cię swędzi - drap.
Inaczej będziesz się musiał umyć...

BSz
Awatar użytkownika
Patrycja_23
podleśniczy
podleśniczy
Posty: 402
Rejestracja: poniedziałek 12 cze 2006, 17:23

Post autor: Patrycja_23 »

Oj na topie jest to, że denerwuje mnie to zbieranie wpisów... jak to mój kolega powiedział, średnio jeden wpis dziennie...wrrrr....a do zebrania jest np. 16, bo jak i z ćwiczek, tak też z egzaminu, a to przecież dwie różne osoby prowadzą :/ Wczoraj byliśmy oddać drewno u takiego sympatycznego doktora :) i jak weszłysmy ( 3 dziewczynki ), to On ostro pertraktował z innymi doktorkami z katedry :) Jak nas zobaczył, to powiedział: "dobra Panowie, przyszła ta piękniejsza część świata, czas na was :) " eh.... ;)
Chciałbym tu leżeć w górskiej niszy
Niech mi katedrą będą drzewa
I niech tłum przyjdzie... Nie! Nie ludzi!
I niech w koronach cicho śpiewa...

I niech mi las wypije oczy
Gdy będę leżał w jego cieniu
Niech się nadzieją rozgałęziam
A troskę w szarą korę zmieniam

A ten co błądząc pośród życia
Nie znalazł jeszcze w nim swej drogi
Odnajdzie kiedyż moje serce
Jak krwawi jesieniami głogi
Awatar użytkownika
maverick
dyrektor regionalny
dyrektor regionalny
Posty: 6752
Rejestracja: czwartek 24 sie 2006, 22:09

Post autor: maverick »

Barneej pisze:A denerwowało ( i dalej, mimo ukończenia denerwuje ): godziny przyjmowania w dziekanacie; "łapanie" psorów itp. wydziałowych stworków oraz zarozumiali doktoranci.
To na smutno...
Oj święta prawda :!:
Musiałem 150km zapychac po podpis profesora, a wczesniej tydzien telefonicznie sie umawiałem bo mial jakieś wyjazdy.Na szczęscie złaałem, ale w osatniej chwili bo już wyjeżdzał.Jednym słwem, mają głęboko...czy maja wpisac studenowi dzisiaj, czy za poł roku po wyjezdzie za granice ;/
Jest to stary błąd, na tym utrzymywanie lasu zasadzać, żeby żadnego drzewa nie tykać. Każda rzecz w przyrodzie ma swój kres, do którego przyszedłszy, trwa czas niejaki w dobrym stanie, ten przebywszy, psuć się musi. Drzewo przestarzałe staje się niezdatnym i próżno miejsce zalega: trzeba go więc w czasie doskonałej jego pory wycinać, ale w tym wycinaniu tak poczynać roztropnie, żeby aktualna korzyść dalszej nie przeszkadzała.
Ignacy Krasicki
cezar38
początkujący
początkujący
Posty: 3
Rejestracja: środa 01 lis 2006, 11:04
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: cezar38 »

dobrzy ludkowie napiszcie cos o studiach zaocznych
jaki program itp. :help:
A miałem być leśnikiem .....
ODPOWIEDZ