przyczepa zrywkowa

Maszyny, urządzenia, narzędzia leśne...

Moderator: Moderatorzy

Kuraś
początkujący
początkujący
Posty: 1
Rejestracja: poniedziałek 07 mar 2016, 18:29

Post autor: Kuraś »

Mam przyczepę Kellfri żuraw 4,7 tak rame robiłem sam na tandemie z hamulcami hydraulicznymi na 4 koła ( jak kupowałem nie było opcji z hamulcem teraz mają ).
Zuraw bez kilku przeróbek nie ma szans żeby wytrzymał. Najsłabsze miejsce łączenia żurawia między słupem - tulejki stalowo teflonowe o śr 40 mm i szerokości 2 cm to nieporozumienie zaraz wybija gniazda pod tulejki i same tulejki (rozwierciłem wstawiłem tulejki stalowe jak w koparkach). Mocowanie między rotatorem a żurawiem też padło. Wyrobiło otwór sworznia i skręciło uszy od głównego ramienia- trzeba wspawać grubsze i dłuższe. Wyleciała oprawa tulejek na zgięciu miedzy ramionami koś się chyba uczył spawać. Przewody hydrauliczne chiny rozdzielacz chiny. Każdy żuraw powinien wytrzymywać max udźwig bo jest on ograniczany zaworami i nie ma nic pękać ani giąć jak chyba że ktoś pogrzebie w zaworach. Podsumowując za co Kellfri bierze pieniądze??? wciskając ludziom żuraw zrobiony z chińskiej ,,rzepy,,
Sylwester
początkujący
początkujący
Posty: 50
Rejestracja: poniedziałek 29 cze 2015, 14:36
Lokalizacja: z Kaszub

Post autor: Sylwester »

Może czas pomyśleć o maszynach stworzonych do prac leśnych? Nie jakieś nic nie warte przyczepki a porządny forwarder, który obskoczy przynajmniej dwa ciągniczki w lesie. Jak ktoś zainteresowany proszę pisać na PW
Awatar użytkownika
Dron
leśniczy
leśniczy
Posty: 634
Rejestracja: sobota 27 gru 2014, 20:46

Post autor: Dron »

Czytając mojego przedmówcę chciałbym mu odpowiedzieć na jego post, tylko nic cenzuralnego nie przychodzi mi do głowy. Proponuję za to jego post uznać za wybitnie nie marketingowy, lub adekwatny do ewentualnego towaru, który oferuje.
Sylwester
początkujący
początkujący
Posty: 50
Rejestracja: poniedziałek 29 cze 2015, 14:36
Lokalizacja: z Kaszub

Post autor: Sylwester »

Kolego Dron cóż możesz wiedzieć o towarze, który sprzedaję?
ODPOWIEDZ