Technikum Leśne w Tucholi

Technikum, liceum profilowane, studia leśne i przyrodnicze...

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Kuna lesna
zastępca nadleśniczego
zastępca nadleśniczego
Posty: 2639
Rejestracja: czwartek 12 paź 2006, 00:41
Lokalizacja: Z puszczy

Post autor: Kuna lesna »

Oczywiście że byłem na 40 Leciu . Nie byłem jednak w orkiestrze za to moi koledzy owszem z mojego rocznika to było chyba z pięciu . Mieli także zespół Jazzowy .
Awatar użytkownika
Maly
początkujący
początkujący
Posty: 6
Rejestracja: piątek 14 wrz 2007, 18:34
Lokalizacja: LW

Post autor: Maly »

Właśnie teraz we wrześniu Orkiestra ma 40-lecie. Jestem jej członkiem ale niestety mam praktyki i nie dam rady przyjechać. SZKODA :(
TL Tuchola Vc 2005 & WSZŚ Tuchola III rok leśnictwo PZDR
Awatar użytkownika
Kniaziul
podleśniczy
podleśniczy
Posty: 299
Rejestracja: piątek 28 paź 2005, 22:33
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: Kniaziul »

Fajnie bylo byl jakis najlepszy perkusista z rocznika ktory konczyl w 94 bodjze Pozdro :)
LAS będzie a nas nie będzie
marcin91
początkujący
początkujący
Posty: 14
Rejestracja: sobota 26 maja 2007, 17:34
Lokalizacja: bydgoszcz

Post autor: marcin91 »

ten perkusista był wychowankiem heksy :] ( tj. pani profesor sobczak) :P respect dla niego ze z nią wytrzymał :D a grał też nieźle :wink:
Awatar użytkownika
general776
początkujący
początkujący
Posty: 31
Rejestracja: sobota 01 lis 2008, 10:07
Lokalizacja: Brodnica

Technikum Leśne

Post autor: general776 »

Witam! Jestem nowy na tym forum, toteż chciałem założyć temat. Mianowicie szukam ludzi którzy wybierają się do ZSL w Tucholi bądź innego. Obecnie jestem w 3 klasie gimnazjum, zastanawiam się nad wybraniem właśnie wyżej wymienionej szkoły. :) Chętnie podyskutuje na ten temat z wszystkimi zainteresowanymi ;)
pzdr:)
e-mail: general776@tlen.pl



jeszcze jedno heh

Jak uważacie warto tam isc?
Jak tam z nauka wyglada ciezko ?
Jaka trzeba miec srednia i liczbe pkt tak około;P
psilocybe
początkujący
początkujący
Posty: 15
Rejestracja: sobota 01 lis 2008, 11:50
Lokalizacja: Pomorze

Post autor: psilocybe »

Witaj! Ja wspominam bardzo dobrze czas nauki w Technikum Leśnym w Tucholi. Jeśli chodzi o szkolnictwo średnie to uważam, że to dobry wybór. Co do Twojego pytania o poziom nauki to trzeba tam trzymać jakiś poziom. Nauka nie powinna być ciężka jeśli będziesz pracował systematycznie. Nie mówię tu o „zakuwaniu” do późnej nocy, ale poświęcaniu jakiegoś czasu w godzinach pozalekcyjnych na utrwalanie i poszerzanie wiedzy. Jeśli będziesz trzymał w miarę poczciwy poziom to czas nauki w tej szkole będzie bardzo przyjemnym okresem Twojego życia. Z tego co pamiętam to obiboki nie miały łatwego życia szczególnie pod koniec szkoły. Jeśli przemyślałeś sprawę i chciałbyś spróbować swoich sił w leśnictwie to uważam, że warto tam iść.
Hamster
początkujący
początkujący
Posty: 65
Rejestracja: piątek 24 paź 2008, 19:14
Lokalizacja: Hajnówka

Post autor: Hamster »

ja też jestem uczniem trzeciej klasy gimnazjum i zamierzam za rok pójść do TL w Białowieży , lecz nie wiem jak tam jest :)
Awatar użytkownika
Agnieszka
dyrektor generalny
dyrektor generalny
Posty: 12973
Rejestracja: czwartek 17 maja 2007, 17:54

Post autor: Agnieszka »

general776 pisze:Jestem nowy na tym forum, toteż chciałem założyć temat.
Witaj na forum :)
I nim założysz nowy temat proponuję skorzystać z funkcji "Szukaj", a duże jest prawdopodobieństwo, że temat o interesującej Cię sprawie jest już założony. To naprawdę wiele nie kosztuje, a pozwala na uniknięcie dublowania się tematów.
Tematów odnośnie TL TUchola jest kilka w dziale "Szkolnictwo leśne".
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.(A. Sapkowski)
Awatar użytkownika
general776
początkujący
początkujący
Posty: 31
Rejestracja: sobota 01 lis 2008, 10:07
Lokalizacja: Brodnica

Post autor: general776 »

Dzieki :)
ODPOWIEDZ