Wilk

Zwierzęta łowne, hodowla, broń śrutowa i kulowa, psy myśliwskie...

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Jenny
dyrektor regionalny
dyrektor regionalny
Posty: 11954
Rejestracja: niedziela 15 sty 2012, 14:35
Lokalizacja: Podlasie

Post autor: Jenny »

Właśnie sie zastanawiałam jak mam udowodnić te wilki... :evil:
I wcale mi nie chodzi w tym momencie o odszkodowanie... bo jesli to chore sztuki... moga stanowić zagrozenie dla ludzi, a ja po lasach sie szwendam nałogowo, samotnie jak wilk...po wiele godzin nieraz...Własnie siedowiedziałm tez, ze w pobliżu pewnej żwirowni ,tam gdzie dość czesto bywam rowerkowo , pieszo znajduje sie ,, wilcze gniazdo,, a w nim 4 młode.
Juz teraz odczuwam lęk, a jesień w lesie jest taka płocha, ciągle coś spada,trzeszczy, łamie się... ;/

Drwalnik Ty niepoważny... :roll:
„Zaraz na początku życia ktoś powinien nam powiedzieć, że umieramy. Może wtedy żylibyśmy pełnią życia w każdej minucie, każdego dnia. Działaj! Kiedy poczujesz, że chcesz coś zrobić, rób to od razu, teraz! Dni, które przyjdą są policzone.”
M.Landon
Awatar użytkownika
Jenny
dyrektor regionalny
dyrektor regionalny
Posty: 11954
Rejestracja: niedziela 15 sty 2012, 14:35
Lokalizacja: Podlasie

Post autor: Jenny »

Zdecydowaliśmy wyłaczyć alarm... :shock: Jesli przyjda zwykle burki , uruchomia i spłoszą być może większego zwierza... Te wszystkie , ktore znam okloiczne nie są w stanie tak zdewastować klatek ze zwierzakami jak zrobiły to wilki.
Mam zostać natychmiast powiadomiona jesli trafi na kamerke coś większego.
„Zaraz na początku życia ktoś powinien nam powiedzieć, że umieramy. Może wtedy żylibyśmy pełnią życia w każdej minucie, każdego dnia. Działaj! Kiedy poczujesz, że chcesz coś zrobić, rób to od razu, teraz! Dni, które przyjdą są policzone.”
M.Landon
Awatar użytkownika
góral bagienny
wiceminister
wiceminister
Posty: 33795
Rejestracja: sobota 07 cze 2008, 12:41

Post autor: góral bagienny »

Widzę, że z ofiary stajesz się łowcą!
Nosił wilk razy dwa,
poniosą i psa!
' :doh: P O E Z J A , G Ł U P K U ! ! ! :doh:
Awatar użytkownika
Jenny
dyrektor regionalny
dyrektor regionalny
Posty: 11954
Rejestracja: niedziela 15 sty 2012, 14:35
Lokalizacja: Podlasie

Post autor: Jenny »

Trochę przy okazji ,,glupieje,, :wink:

:roll:
„Zaraz na początku życia ktoś powinien nam powiedzieć, że umieramy. Może wtedy żylibyśmy pełnią życia w każdej minucie, każdego dnia. Działaj! Kiedy poczujesz, że chcesz coś zrobić, rób to od razu, teraz! Dni, które przyjdą są policzone.”
M.Landon
Awatar użytkownika
Piotrek
Admin
Admin
Posty: 105128
Rejestracja: sobota 28 maja 2005, 00:00
Lokalizacja: ze wsząd
Kontakt:

Post autor: Piotrek »

ivar pisze:A jakby tak koło tej fotopułapki budę z psem zamontować?
Przestępstwo! Znęcanie się nad zwierzęciem! Jak tak możesz żywego psa(!) na przynętę...
Poezja to opisanie uczuć słowami, a świata - uczuciami.
***Unless otherwise stated, my posts are my opinion, not official***
No trees were killed to send this message, however, a large number of electrons were terribly inconvenienced.

ivar
inżynier nadzoru
inżynier nadzoru
Posty: 1883
Rejestracja: wtorek 20 lut 2007, 08:19
Lokalizacja: Małopolska

Post autor: ivar »

Oj tam, oj tam..
Dopóki wilk nie przyjdzie to nie ma żadnego znęcania, a jak przyjdzie no to można powiedzieć że one też z czegoś muszą żyć, że były tu pierwsze i to my im zabraliśmy las, a nie one nam, i że są piękne, i że mają takie prawo, że trzeba je chronić wszystkimi siłami, a pies to był kundel niewysterylizowany i że stwarzał problemy nadmierną reprodukcją czym godził w żywotne interesy związku kynologicznego itd, itp..
Nie poluje się po to by zabijać.
Zabija się, bo bierze się udział w POLOWANIU.
Awatar użytkownika
Jenny
dyrektor regionalny
dyrektor regionalny
Posty: 11954
Rejestracja: niedziela 15 sty 2012, 14:35
Lokalizacja: Podlasie

Post autor: Jenny »

Powtórka z rozrywki... :]
Ten sam kundel pożarł następną porcję...
Poza tym cisza...
„Zaraz na początku życia ktoś powinien nam powiedzieć, że umieramy. Może wtedy żylibyśmy pełnią życia w każdej minucie, każdego dnia. Działaj! Kiedy poczujesz, że chcesz coś zrobić, rób to od razu, teraz! Dni, które przyjdą są policzone.”
M.Landon
kimkolwiek

Post autor: kimkolwiek »

ivar pisze:Oj tam, oj tam..
Dopóki wilk nie przyjdzie to nie ma żadnego znęcania, a jak przyjdzie no to można powiedzieć że one też z czegoś muszą żyć, że były tu pierwsze i to my im zabraliśmy las, a nie one nam, i że są piękne, i że mają takie prawo, że trzeba je chronić wszystkimi siłami, a pies to był kundel niewysterylizowany i że stwarzał problemy nadmierną reprodukcją czym godził w żywotne interesy związku kynologicznego itd, itp..
Proponuje samemu przywiązać się do budy i wystawić jako przynętę ! może wtedy zrozumiesz co to znęcanie się nad jak to nazywasz kundlem ! no ku..... ma..... co za ludzie ?!
Awatar użytkownika
czerwonobrody
zastępca nadleśniczego
zastępca nadleśniczego
Posty: 2989
Rejestracja: czwartek 20 gru 2012, 21:08
Lokalizacja: Górny Śląsk

Post autor: czerwonobrody »

kimkolwiek - to był ironia :)
Głos laika na Twoim forum!
ivar
inżynier nadzoru
inżynier nadzoru
Posty: 1883
Rejestracja: wtorek 20 lut 2007, 08:19
Lokalizacja: Małopolska

Post autor: ivar »

Podobno zdolność odczytywania aluzji i ironii jest miarą inteligencji..
kimkolwiek pisze:Proponuje samemu przywiązać się do budy i wystawić jako przynętę !
No mógłbym tak zrobić i jako super-dominujący drapieżca i samiec alfa pewnie bym samym faktem swej obecności wszystkie wilki z okolicy przepłoszył.
Ale za odstraszanie zwierząt biorę grubą kasę i za free to takich rzeczy nie robię,...
Nie poluje się po to by zabijać.
Zabija się, bo bierze się udział w POLOWANIU.
Awatar użytkownika
góral bagienny
wiceminister
wiceminister
Posty: 33795
Rejestracja: sobota 07 cze 2008, 12:41

Post autor: góral bagienny »

kimkolwiek pisze:Proponuje samemu przywiązać się do budy i wystawić jako przynętę ! może wtedy zrozumiesz
kimkolwiek pisze:ku..... ma..... co za ludzie ?!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:585: :585: :585: :585: :585:
:super:
:585:
' :doh: P O E Z J A , G Ł U P K U ! ! ! :doh:
kimkolwiek

Post autor: kimkolwiek »

ivar pisze:Podobno zdolność odczytywania aluzji i ironii jest miarą inteligencji..
Mało mnie to co Ty sobie tam napiszesz i pomyślisz o mnie, mogę być nawet ta mniej inteligenta

Za dużo dotykam tematu okrucieństwa wobec zwierząt
Psy wyrzucane z auta, przywiązywane do drzewa, płotu, haka samochodu, bite,
maltretowane, przypalane, topione, duszone przez powieszenie, trute, katowane następnie
krępowane liną i porzucone gdzieś tam w rowie, gwałcone (tak mieliśmy taki przypadek okrucieństwa ostatnio)
biedne, chore i porzucone.Suki w pseudo hodowlach rodzące co cieczkę, trzymane w mikro klateczkach
stojące we własnych odchodach i wykorzystywane do granic wytrzmałości a potem co z nią jak się
już nie nadaje do niczego hmmm...To samo ludzie wyczyniają z kotami, podobnie traktują inne zwierzęta.

To tylko kilka przykładów z którymi stkam się codziennie,
moja reakcja na ironię, nawet żart w czystej postaci z okrucieństwa wobec zwierząt będzie zawsze taka sama

Podobno miarą człowieczeństwa jest to jak traktujemy naszych braci, nawet tych mniejszych
ivar
inżynier nadzoru
inżynier nadzoru
Posty: 1883
Rejestracja: wtorek 20 lut 2007, 08:19
Lokalizacja: Małopolska

Post autor: ivar »

kimkolwiek pisze:Suki w pseudo hodowlach rodzące co cieczkę
Ale zdajesz sobie sprawę z tego że w naturze zwierzęta też rodzą co ruję?
Bez względu na to jak się do tego odnosi banda szurniętych feministek, zasadniczo samice po to mają ruję aby rodzić..tak to zorganizowała natura..
Wtedy jak nie rodzą, to znaczy że coś jest nie tak jak trzeba..
kimkolwiek pisze:To tylko kilka przykładów z którymi stkam się codziennie,
Zmień otoczenie zatem , bo chyba ci szkodzi..
kimkolwiek pisze:Podobno miarą człowieczeństwa jest to jak traktujemy naszych braci, nawet tych mniejszych
No, na przykład ja regularnie zwierzęta zabijam i zjadam..straszne, dzisiaj idę na ryby, kilka pewnie okaleczę i wypuszczę, a jedną lub dwie zabiję i zjem..

Przybyła nam nowa forumowa bambi jak widzę..

Ale wpadłaś..
Jenny pisze:Ten sam kundel pożarł następną porcję...
A sprawdź jak duży ślad ten kundel zostawia?
I czy aby nie zbliżony do tych "wilczych"..
Nie poluje się po to by zabijać.
Zabija się, bo bierze się udział w POLOWANIU.
wod4

Post autor: wod4 »

kimkolwiek pisze:miarą człowieczeństwa jest to jak traktujemy naszych braci, nawet tych mniejszych
Tyle że niektórzy tę miarę przekraczają i zwierzęta traktują dużo lepiej niż ludzi...
Moim zdaniem w każdej sprawie należy zachować umiar...
Awatar użytkownika
Jenny
dyrektor regionalny
dyrektor regionalny
Posty: 11954
Rejestracja: niedziela 15 sty 2012, 14:35
Lokalizacja: Podlasie

Post autor: Jenny »

Jenny pisze:Ten sam kundel pożarł następną porcję...
A sprawdź jak duży ślad ten kundel zostawia?
I czy aby nie zbliżony do tych "wilczych"..[/quote]



Ślad jest o połowę mniejszy... Zabij mnie a i tak Ci powiem, że to były wilki. :]
Syn widział je z odległości kilku m.
„Zaraz na początku życia ktoś powinien nam powiedzieć, że umieramy. Może wtedy żylibyśmy pełnią życia w każdej minucie, każdego dnia. Działaj! Kiedy poczujesz, że chcesz coś zrobić, rób to od razu, teraz! Dni, które przyjdą są policzone.”
M.Landon
kimkolwiek

Post autor: kimkolwiek »

Ale zdajesz sobie sprawę z tego że w naturze zwierzęta też rodzą co ruję?
Nie no co Ty, naprawdę ?
Bez względu na to jak się do tego odnosi banda szurniętych feministek, zasadniczo samice po to mają ruję aby rodzić..tak to zorganizowała natura..
powiedział co wiedział No rozmowa z Tobą o okrucieństwie co do zwierząt, to jak rozmowa z dziewicą o seksie.

Zmień otoczenie zatem , bo chyba ci szkodzi
może i mi szkodzi dla mnie ważniejsze jest niesienie pomocy, wiem nie zmienię całego świata ale cały świat zmieni się dla tej jednej uratowanej istotki

No, na przykład ja regularnie zwierzęta zabijam i zjadam..straszne, dzisiaj idę na ryby, kilka pewnie okaleczę i wypuszczę, a jedną lub dwie zabiję i zjem.. o matko uraziłeś mnie, mnie feministkę całą noc nie będę mogła spać to straszne!
smacznego na zdrowie, ryby są bardzo zdrowe, ale w końcu naucz się wyciągać haczyk jak na wędkarza przystało

Przybyła nam nowa forumowa bambi jak widzę..

Ale wpadłaś..

No i wyszła Twoja inteligencja, jak słoma z butów wieśniakowi
Awatar użytkownika
j24
Admin
Admin
Posty: 22737
Rejestracja: wtorek 25 lis 2008, 20:16
Lokalizacja: Wlk. Ks. Maz.

Post autor: j24 »

Bez wycieczek osobistych proszę! :!:
Nie troszczcie się więc zbytnio o jutro, bo jutrzejszy dzień sam o siebie troszczyć się będzie. Dosyć ma dzień swojej biedy. (Mt 6,34)
ivar
inżynier nadzoru
inżynier nadzoru
Posty: 1883
Rejestracja: wtorek 20 lut 2007, 08:19
Lokalizacja: Małopolska

Post autor: ivar »

No nie dość że taka inteligentna, to jeszcze taka subtelna, cud miód, nie feministka..

Chroń Panie Boże te zwierzaki przed takimi obrońcami co im się wrodzona głupota wiecznie myli z wrażliwością..
Nie poluje się po to by zabijać.
Zabija się, bo bierze się udział w POLOWANIU.
Awatar użytkownika
Jenny
dyrektor regionalny
dyrektor regionalny
Posty: 11954
Rejestracja: niedziela 15 sty 2012, 14:35
Lokalizacja: Podlasie

Post autor: Jenny »

Chyba ,,zwątpię,, ;/ cisza..mam isc do lasa zanim zabiorą podglądacza ...wyciągnąć wilka za polano... :? coby pokazał swe lico na fotce... :wow:
„Zaraz na początku życia ktoś powinien nam powiedzieć, że umieramy. Może wtedy żylibyśmy pełnią życia w każdej minucie, każdego dnia. Działaj! Kiedy poczujesz, że chcesz coś zrobić, rób to od razu, teraz! Dni, które przyjdą są policzone.”
M.Landon
Awatar użytkownika
Piotrek
Admin
Admin
Posty: 105128
Rejestracja: sobota 28 maja 2005, 00:00
Lokalizacja: ze wsząd
Kontakt:

Post autor: Piotrek »

Jenny pisze:...wyciągnąć wilka za polano...
W tej sprawie proszę abyś zajrzała tutaj: http://www.lasypolskie.pl/viewtopic.php?p=712104#712104
Poezja to opisanie uczuć słowami, a świata - uczuciami.
***Unless otherwise stated, my posts are my opinion, not official***
No trees were killed to send this message, however, a large number of electrons were terribly inconvenienced.

ODPOWIEDZ