57 982 podpisów:

Technikum, liceum profilowane, studia leśne i przyrodnicze...

Moderator: Moderatorzy

Diana
nadleśniczy
nadleśniczy
Posty: 4287
Rejestracja: poniedziałek 29 maja 2006, 16:39
Lokalizacja: z lasu

Post autor: Diana »

zu pisze:No widzisz, a ja jestem okropnym homofobem ;)
Może powinnaś się leczyć :?:

[ Dodano: 2006-06-11, 20:30 ]
Chester pisze:
Diana-korolka pisze:w szkole dzieci powinny się uczyć tolerancji dla ludzi o odmiennej orientacji
a później w Polsce powstaną partie pedofilów ...
A co, homosesualista to pedofil :?: :?: :?:
I to się nazywa polska nietoleracja, aż kłuje w oczy...
sorry Polsko
zu
dyrektor regionalny
dyrektor regionalny
Posty: 6179
Rejestracja: piątek 30 wrz 2005, 21:51
Lokalizacja: Roztocze Płd.

Post autor: zu »

Diana-korolka pisze:Może powinnaś się leczyć :?:
Sęk w tym, że wcale nie uwazam tego za chorobę :)
Diana
nadleśniczy
nadleśniczy
Posty: 4287
Rejestracja: poniedziałek 29 maja 2006, 16:39
Lokalizacja: z lasu

Post autor: Diana »

zu pisze:
Diana-korolka pisze:Może powinnaś się leczyć :?:
Sęk w tym, że wcale nie uwazam tego za chorobę :)
ale to jest choroba
sorry Polsko
zu
dyrektor regionalny
dyrektor regionalny
Posty: 6179
Rejestracja: piątek 30 wrz 2005, 21:51
Lokalizacja: Roztocze Płd.

Post autor: zu »

Diana-korolka pisze:A co, homosesualista to pedofil :?: :?: :?:
Nie, ale uwaza się za odmienną orientacje, tak samo jak homoseksualista.
Diana-korolka pisze:I to się nazywa polska nietoleracja, aż kłuje w oczy...
Nie mozna tolerować wszystkiego, na życie trzeba patrzeć przez pryzmat pewnych wartości, przynajmniej wg mnie. Nie można akceptować każdego odchylenia w imie poszanowania tolerancji dla inności. Dlaczego w takim razie nie toleruje się (jak narazie, bo tendencja jest ku zmianom) pedofili? Przecież trzeba zaakceptować, że mają inne potrzeby niż my, przecież inny nie znaczy gorszy :)
Ale, to już odmienna dyskusja :)

[ Dodano: 2006-06-11, 20:34 ]
Diana-korolka pisze:zu napisał/a:
Diana-korolka napisał/a:
Może powinnaś się leczyć :?:
Sęk w tym, że wcale nie uwazam tego za chorobę :)

ale to jest choroba
Zdania na ten temat są podzielone :)

[ Dodano: 2006-06-11, 20:36 ]
Tylko nie uznajcie mnie za moherowy beret albo bojówkarke Radia Maryja! ;)
Diana
nadleśniczy
nadleśniczy
Posty: 4287
Rejestracja: poniedziałek 29 maja 2006, 16:39
Lokalizacja: z lasu

Post autor: Diana »

Nie no pedofilia to już zboczenie, a nie orientacja jest...

[ Dodano: 2006-06-11, 20:40 ]
Czyli uważasz Zu, że homoseksualista to prawie to samo co pedofil?
sorry Polsko
Awatar użytkownika
Raj
inżynier nadzoru
inżynier nadzoru
Posty: 1097
Rejestracja: wtorek 23 maja 2006, 19:11

Post autor: Raj »

Nie mieli ludzie szcześcia trafić na swoje szczeście, ale to już nie powód, żeby ich benzyna polewać, Powinno sie ich leczyć
zu
dyrektor regionalny
dyrektor regionalny
Posty: 6179
Rejestracja: piątek 30 wrz 2005, 21:51
Lokalizacja: Roztocze Płd.

Post autor: zu »

Diana-korolka pisze:Czyli uważasz Zu, że homoseksualista to prawie to samo co pedofil?
Dla mnie jedno i drugie jest nienormalne :) A to samo to to chyba nie jest - czy sadysta i masochista to to samo?
Niestety, jestem zacofana i niedzisiejsza, ale koncze już, nim mnie uznacie za członka Młodzieży Wszechpolskiej :)
Diana
nadleśniczy
nadleśniczy
Posty: 4287
Rejestracja: poniedziałek 29 maja 2006, 16:39
Lokalizacja: z lasu

Post autor: Diana »

Masz oczywiscie prawo tak uważać.

[ Dodano: 2006-06-11, 20:45 ]
Rajdowiec rwr pisze:Nie mieli ludzie szcześcia trafić na swoje szczeście, ale to już nie powód, żeby ich benzyna polewać, Powinno sie ich leczyć
Ludzie zrozumcie homoseksualizm to nie choroba :!:
sorry Polsko
Awatar użytkownika
Raj
inżynier nadzoru
inżynier nadzoru
Posty: 1097
Rejestracja: wtorek 23 maja 2006, 19:11

Post autor: Raj »

:evil: :evil: :evil: To wszystko powoduje zmiana położenia genów w chromosomie jakimś tam... A niechby ich nikt nie zaczepiał, to by nie robili tych parad równości itp.
Niektórych wkurza to ich manifestowanie swojej inności :evil: Ale sie wiecej nie wypowiadam, bo to zbyt złożony problem i nie ma o tym konkretnego zdania
Diana
nadleśniczy
nadleśniczy
Posty: 4287
Rejestracja: poniedziałek 29 maja 2006, 16:39
Lokalizacja: z lasu

Post autor: Diana »

Rajdowiec rwr pisze::evil: :evil: :evil: To wszystko powoduje zmiana położenia genów w chromosomie jakimś tam... A niechby ich nikt nie zaczepiał, to by nie robili tych parad równości itp.
Niektórych wkurza to ich manifestowanie swojej inności :evil: Ale sie wiecej nie wypowiadam, bo to zbyt złożony problem i nie ma o tym konkretnego zdania
Zrozumcie Ci ludzie chcą po prostu normalnie żyć, bez prześladowań i bez dyskryminacji :!:
sorry Polsko
Awatar użytkownika
Raj
inżynier nadzoru
inżynier nadzoru
Posty: 1097
Rejestracja: wtorek 23 maja 2006, 19:11

Post autor: Raj »

Ja ich nie wyganiam, ale niech sie nie manifestują z tym aż tak, jak na tej paradzie.
Diana
nadleśniczy
nadleśniczy
Posty: 4287
Rejestracja: poniedziałek 29 maja 2006, 16:39
Lokalizacja: z lasu

Post autor: Diana »

Rajdowiec rwr pisze:Ja ich nie wyganiam, ale niech sie nie manifestują z tym aż tak, jak na tej paradzie.
Jak manifestują? No jak?
sorry Polsko
zu
dyrektor regionalny
dyrektor regionalny
Posty: 6179
Rejestracja: piątek 30 wrz 2005, 21:51
Lokalizacja: Roztocze Płd.

Post autor: zu »

Swego czasu wstrząsnęła mna pewna akcja środowisk homoseksualnych. Gdzieś tam na jakims bliżej nieokreslonym przez moja krótka pamięć happeningu. Było tam w każdy razie dużo dzieci i młodziezy. Homosexualni rozrzucili ulotki propagujące ich styl zycia i dokładnie opisujące proces stosunku dwóch meżczyzn, dawali te ulotki dzieciom i młodzieży. Było na nich zdjęcie dwóch prawie nagich meżczyzn. dla mnie takie coś nie ejst w porzadku. co na to powiesz, Diano-Artemido? ;)
Borsuk
nadleśniczy
nadleśniczy
Posty: 5015
Rejestracja: czwartek 06 sty 2005, 00:00
Lokalizacja: tubylec

Post autor: Borsuk »

Diana-korolka pisze:Zrozumcie Ci ludzie chcą po prostu normalnie żyć, bez prześladowań i bez dyskryminacji
... Drogie Dzieci :!: ... :P ...

... niech sobie homo -ści i - stki robią co chcą i z kim chcą, ale w zaciszu swojego domu, ale nich nie pchają sie nam na ulice i niech nie powodują zbędnego szumu wokół siebie ...

... a przedewszystkim niech nie mieszają młodym ludziom w głowach :evil: ...

... moim skromnym zdaniem, homoseksualizm jest dewiacją i już ...

8)
... chcesz pokoju - szykuj się na wojnę ...
Diana
nadleśniczy
nadleśniczy
Posty: 4287
Rejestracja: poniedziałek 29 maja 2006, 16:39
Lokalizacja: z lasu

Post autor: Diana »

zu pisze:Swego czasu wstrząsnęła mna pewna akcja środowisk homoseksualnych. Gdzieś tam na jakims bliżej nieokreslonym przez moja krótka pamięć happeningu. Było tam w każdy razie dużo dzieci i młodziezy. Homosexualni rozrzucili ulotki propagujące ich styl zycia i dokładnie opisujące proces stosunku dwóch meżczyzn, dawali te ulotki dzieciom i młodzieży. Było na nich zdjęcie dwóch prawie nagich meżczyzn. dla mnie takie coś nie ejst w porzadku. co na to powiesz, Diano-Artemido? ;)
A jeżeli przeczytasz w gazecie, że jakiś tam lekarz brał łapówki to uznasz, że wszyscy lekarze tak robia?
Nie można osądzać grupy ludzi, po działaniu paru ludzi. A co jeżeli z winy jakiegoś lekarza zginie pacjent to przestaniesz chodzić do lekarzy?
sorry Polsko
zu
dyrektor regionalny
dyrektor regionalny
Posty: 6179
Rejestracja: piątek 30 wrz 2005, 21:51
Lokalizacja: Roztocze Płd.

Post autor: zu »

Diana-korolka pisze:A jeżeli przeczytasz w gazecie, że jakiś tam lekarz brał łapówki to uznasz, że wszyscy lekarze tak robia?
Czy ja powiedziałam, że oceniam całą grupę z góry? Nie :) Dałam tylko przykład, który coś tam mowi, choć, oczywiscie, nie o całości, ale jakaś kropelka to zawsze jest :)
Diana
nadleśniczy
nadleśniczy
Posty: 4287
Rejestracja: poniedziałek 29 maja 2006, 16:39
Lokalizacja: z lasu

Post autor: Diana »

Myśle, że ta dyskusja nigdzie nie prowadzi droga Zu :D
Ja wiem swoje, a ty swoje i niech tak pozotanie. Każdy ma swoje zdanie w końcu :D
sorry Polsko
zu
dyrektor regionalny
dyrektor regionalny
Posty: 6179
Rejestracja: piątek 30 wrz 2005, 21:51
Lokalizacja: Roztocze Płd.

Post autor: zu »

Ja tylko wyraziłam moje zdanie. Nawet mnie nadzieja nie łudzi, żeby wszyscy się znim zgadzali, tak było jest, będzie bla bla bla ;)
Pozdrawiam ;)
Brzost
dyrektor generalny
dyrektor generalny
Posty: 22054
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 00:00

Post autor: Brzost »

Diana-korolka pisze:Nie no pedofilia to już zboczenie, a nie orientacja jest...
A jeśli w gazetach i telewizji ogłoszą nagle, że pedofilia to też "orientacja", to zmienisz zdanie? O tym, że homoseksualizm nie jest chorobą, zadecydowały nie badania naukowe, tylko głosowanie na zjeździe seksuologów.
Już są pierwsze nieśmiałe głosy o "dobrej" i "złej"pedofilii, poczekaj, poczekaj jeszcze kilka lat i się oswoimy.

[ Dodano: 2006-06-13, 16:09 ]
Diana-korolka pisze:
Rajdowiec rwr pisze: Zrozumcie Ci ludzie chcą po prostu normalnie żyć, bez prześladowań i bez dyskryminacji :!:
I adoptować dzieci. Jeszcze nie teraz, nie na tym etapie rewolucji... Na razie próbują (a raczej wąska grupka "działaczy") oswoić nas, wmawiając nam "chorobę" homofobii.
czeremcha
dyrektor regionalny
dyrektor regionalny
Posty: 8810
Rejestracja: poniedziałek 29 sie 2005, 00:00
Lokalizacja: Pomorze

Post autor: czeremcha »

No proszę jaki ciekawy temat sie zrobił z tego :)

Homoseksualizm to nie pedofilia Zuzulinko a masochizm to co innego niż sadyzm :) nie mylcie pojęć :) Moje zdanie jest proste :) wszystkim dewiacjom mówię stanowcze NIE :)
Pozdrawiam cieplutko, czeremcha

Lasy zaspane i bliskie codziennym naszym hałasom obiecują wilgotną ciszę WIERZĘ LASOM - M. Sewen, A. Kreczmar

"ty nie idziesz sama
chodzą wraz z tobą wszystkie drzewa..."
ODPOWIEDZ