Czas w las

Piękno lasu, czyste powietrze, zbiorniki wodne...

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Borsuk
nadleśniczy
nadleśniczy
Posty: 5015
Rejestracja: czwartek 06 sty 2005, 00:00
Lokalizacja: tubylec

Czas w las

Post autor: Borsuk »

"Lasy Państwowe uruchomiły portal Czaswlas.pl, prezentujący leśną ofertę turystyczną. Nowy portal nie tylko przedstawia bazę noclegową LP, ale zawiera też informacje o ciekawych miejscach w polskich lasach, pozwala zaplanować wycieczkę czy podzielić się opiniami z innymi turystami..." www.rp.pl

www.czaswlas.pl
... chcesz pokoju - szykuj się na wojnę ...
Awatar użytkownika
j24
Admin
Admin
Posty: 22730
Rejestracja: wtorek 25 lis 2008, 20:16
Lokalizacja: Wlk. Ks. Maz.

Post autor: j24 »

W sumie to nic nowego - po prostu odnowiona wersja leśnego przewodnika turystycznego LP w wersji on-line :roll:
Nie troszczcie się więc zbytnio o jutro, bo jutrzejszy dzień sam o siebie troszczyć się będzie. Dosyć ma dzień swojej biedy. (Mt 6,34)
Awatar użytkownika
j24
Admin
Admin
Posty: 22730
Rejestracja: wtorek 25 lis 2008, 20:16
Lokalizacja: Wlk. Ks. Maz.

Post autor: j24 »

Odświeżam temat - czy ktoś "na górze" dba o aktualizację owego portalu, czy też po uruchomieniu strona została pozostawiona sama sobie? :?:

Pytam choćby w kontekście ostatnich poszukiwań w temacie:

http://www.lasypolskie.pl/viewtopic.php ... tam#952426

Dziś z kolei znajomy poszukujący pewnej miejscówki, któremu ową stronę poleciłem, po kilku dniach prób, gdy się wreszcie skontaktował i co trzeba zarezerwował, zadzwonił do mnie z pretensjami:

"Aleś mi stronę polecił. Ten ośrodek od ośmiu lat nie należy do LP. Kupiła go prywatna firma. Jak cała ta wasza firma działa tak, jak ta strona, to się nie dziwię że was coraz mniej w mediach lubią i że nawet z kornikiem przegrywacie! :P "

Mamy cały wydział w DGLP. Informatycznie też chyba jest komu dbać o portal.
A jeśli nas nie stać (nie ma komu się nim zajmować), to może warto go odpowiednio oznaczyć - że to materiał archiwalny.
Nie troszczcie się więc zbytnio o jutro, bo jutrzejszy dzień sam o siebie troszczyć się będzie. Dosyć ma dzień swojej biedy. (Mt 6,34)
Awatar użytkownika
Piotrek
Admin
Admin
Posty: 105066
Rejestracja: sobota 28 maja 2005, 00:00
Lokalizacja: ze wsząd
Kontakt:

Post autor: Piotrek »

Aktualizacja informacji w internecie (nie tylko na tej stronie) zawsze była "pod zdechłym Azorkiem" bowiem i przygotowanie materiałów i publikacja były zawsze "na przyczepkę", czyli de facto po wykonaniu obowiązków podstawowych. A nikt z tego tytułu nadgodzin nie ciągnął i doskonale wiesz dlaczego.
Nikt jakoś nie wpadł na to, że darmowa robota jest tyle warta co za nią zapłacono - czyli gó...o.
Poezja to opisanie uczuć słowami, a świata - uczuciami.
***Unless otherwise stated, my posts are my opinion, not official***
No trees were killed to send this message, however, a large number of electrons were terribly inconvenienced.

Awatar użytkownika
drwalnik
Admin
Admin
Posty: 77738
Rejestracja: wtorek 13 lip 2004, 00:00
Lokalizacja: z drewna
Kontakt:

Post autor: drwalnik »

... klasyka LP :lol:
Awatar użytkownika
Sten
prezydent
prezydent
Posty: 169950
Rejestracja: czwartek 13 gru 2007, 18:40
Lokalizacja: Łuh

Post autor: Sten »

Też słyszałem ostatnio narzekania w temacie aktualności ofert na tej stronie ...
"Jak tam było, tak tam było, zawsze jakoś było. Jeszcze nigdy tak nie było, żeby jakoś nie było."
Beer-o-pedia - Encyklopedia piwa
Awatar użytkownika
j24
Admin
Admin
Posty: 22730
Rejestracja: wtorek 25 lis 2008, 20:16
Lokalizacja: Wlk. Ks. Maz.

Post autor: j24 »

Sten pisze:Też słyszałem ostatnio narzekania w temacie aktualności ofert na tej stronie ...
To należy albo się za tą stronę wziąć, albo ją zlikwidować, czy też oznaczyć - strona i dane archiwalne.
Bo PR firmie psuje. Nie da się ukryć.
Nie troszczcie się więc zbytnio o jutro, bo jutrzejszy dzień sam o siebie troszczyć się będzie. Dosyć ma dzień swojej biedy. (Mt 6,34)
ODPOWIEDZ