RANKING AUT DO LASU

Samochody terenowe, testy, opinie, informacje...

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Śmietan
dyrektor generalny
dyrektor generalny
Posty: 22661
Rejestracja: czwartek 11 maja 2006, 09:17
Lokalizacja: Floryda

Post autor: Śmietan »

jać pisze:w okolicy jest "paru" maniaków taplania się w błocie i żaden nie ma terrano, na zdjęciach z rajdów też nie bardzo je widać i tylko dlatego tak napisałem.
Terrano jest bezpośrednim przodkiem X-Trail, a nie wiem czy on posiada ramę. Terrano jest samochodem który radzi sobie z średnim terenem. Ale coś "większego" jest dla niego już nie do przeskoczenia na dłuższą metę. Wiem, bo mam. :)
Awatar użytkownika
Piotrek
Admin
Admin
Posty: 105113
Rejestracja: sobota 28 maja 2005, 00:00
Lokalizacja: ze wsząd
Kontakt:

Post autor: Piotrek »

A może ktoś ma ochotę na BMW X5? Nie poszło na pierwszej licytacji właśnie takie autko Jacka Kurskiego. Ceny wywoławczej nikt nie dał (89 tys. 250 zł). Będzie druga z obniżoną ceną bo komornik sprzedać musi :wink:
Poezja to opisanie uczuć słowami, a świata - uczuciami.
***Unless otherwise stated, my posts are my opinion, not official***
No trees were killed to send this message, however, a large number of electrons were terribly inconvenienced.

Wojciechus
zastępca nadleśniczego
zastępca nadleśniczego
Posty: 2451
Rejestracja: środa 24 mar 2010, 23:41
Lokalizacja: z Polski

Post autor: Wojciechus »

A może ktoś ma ochotę na BMW X5?
Właśnie - a propos pseudoterenówek... Wiecie, że ponoć Cayenne rzeczywiście daje radę w terenie? Był test na TVNturbo - nie oglądałem, ale mój brat oglądał i w sumie był zaskoczony możliwościami tego auta...
Awatar użytkownika
jać
początkujący
początkujący
Posty: 85
Rejestracja: poniedziałek 25 sty 2010, 20:28
Lokalizacja: z kątowni

Post autor: jać »

Wojciechus pisze:Wiecie, że ponoć Cayenne rzeczywiście daje radę w terenie? Był test na TVNturbo
No to nic innego jak tylko przesiadać się na leśne porszaki :jupi: (może służbowe dostaniemy, a może po tych podwyżkach będzie nas na nie stać :lol: )
Awatar użytkownika
Śmietan
dyrektor generalny
dyrektor generalny
Posty: 22661
Rejestracja: czwartek 11 maja 2006, 09:17
Lokalizacja: Floryda

Post autor: Śmietan »

Wojciechus pisze:Wiecie, że ponoć Cayenne rzeczywiście daje radę w terenie? Był test na TVNturbo
Najlepiej wjechać w świerki. Takie suche. No i może daje rade, ale po co się pchać świnią na salony? ;)
Glaca
dyrektor regionalny
dyrektor regionalny
Posty: 6954
Rejestracja: czwartek 21 cze 2007, 13:18
Lokalizacja: wielkopolska

Post autor: Glaca »

Co tam Cayene - bądźmy realistami:



:spoko:
Wojciechus
zastępca nadleśniczego
zastępca nadleśniczego
Posty: 2451
Rejestracja: środa 24 mar 2010, 23:41
Lokalizacja: z Polski

Post autor: Wojciechus »

Najlepiej wjechać w świerki. Takie suche. No i może daje rade, ale po co się pchać świnią na salony?
Chyba na odwrót: Tygryskiem do chlewu... :lol: Cayenne jak Cayenne - może da radę na lżejszych odcinkach w lesie, choć to miasto i autobahny są jego naturalnym środowiskiem, ale paradoksem jest zakup nowego Landcruzia! Kto by pomyślał, że jazda po lesie top terenówą może tyle strachu wywołać! :lol:
ODPOWIEDZ