Poczta LP

SILP, BIP, ACER, GIS, Raporty, mapy numeryczne...

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Sten
prezydent
prezydent
Posty: 170301
Rejestracja: czwartek 13 gru 2007, 18:40
Lokalizacja: Łuh

Post autor: Sten »

A można?
"Jak tam było, tak tam było, zawsze jakoś było. Jeszcze nigdy tak nie było, żeby jakoś nie było."
Beer-o-pedia - Encyklopedia piwa
11
wiceminister
wiceminister
Posty: 30737
Rejestracja: środa 15 paź 2003, 00:00

Post autor: 11 »

A pewnie, że można.
Awatar użytkownika
Sten
prezydent
prezydent
Posty: 170301
Rejestracja: czwartek 13 gru 2007, 18:40
Lokalizacja: Łuh

Post autor: Sten »

To Pan mi to kiedyś przy okazji w sposób łopatologiczny wyłuszczy :)
"Jak tam było, tak tam było, zawsze jakoś było. Jeszcze nigdy tak nie było, żeby jakoś nie było."
Beer-o-pedia - Encyklopedia piwa
filipesku
dyrektor generalny
dyrektor generalny
Posty: 21561
Rejestracja: wtorek 29 lis 2011, 11:36

Post autor: filipesku »

Sten, no ale to działa normalnie. odpalasz outlooka i już
"Lepiej palić fajkę niż czarownice" ks. Adam Boniecki
Awatar użytkownika
Sten
prezydent
prezydent
Posty: 170301
Rejestracja: czwartek 13 gru 2007, 18:40
Lokalizacja: Łuh

Post autor: Sten »

To jutro się pobawię, jak młody będzie w domu (tak na wszelki wypadek :wink: )
"Jak tam było, tak tam było, zawsze jakoś było. Jeszcze nigdy tak nie było, żeby jakoś nie było."
Beer-o-pedia - Encyklopedia piwa
11
wiceminister
wiceminister
Posty: 30737
Rejestracja: środa 15 paź 2003, 00:00

Post autor: 11 »

Mogę przez telefon pomóc, widze to oczyma wyobraźni ;-)
Awatar użytkownika
Sten
prezydent
prezydent
Posty: 170301
Rejestracja: czwartek 13 gru 2007, 18:40
Lokalizacja: Łuh

Post autor: Sten »

To jutro spróbujemy
"Jak tam było, tak tam było, zawsze jakoś było. Jeszcze nigdy tak nie było, żeby jakoś nie było."
Beer-o-pedia - Encyklopedia piwa
Awatar użytkownika
Agnieszka
dyrektor generalny
dyrektor generalny
Posty: 12973
Rejestracja: czwartek 17 maja 2007, 17:54

Post autor: Agnieszka »

Niestety Outlook nie jest przydatny, kiedy chce się wpisać automatyczna odpowiedź w autoresponderze. Poza tym ja nie mam obecnie dostępu do swojej poczty służbowej poprzez Outlooka...
Próbuję to zrobić od jakiegoś czasu i niestety nie udaje mi się :(
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.(A. Sapkowski)
Awatar użytkownika
Piotrek
Admin
Admin
Posty: 105234
Rejestracja: sobota 28 maja 2005, 00:00
Lokalizacja: ze wsząd
Kontakt:

Post autor: Piotrek »

Agnieszka pisze:Niestety Outlook nie jest przydatny, kiedy chce się wpisać automatyczna odpowiedź w autoresponderze.
Nieprawda. Po prostu nie wiesz jak to zrobić. :) Tutaj "przepis":
  1. W przypadku używania kont programu Exchange: http://support.microsoft.com/kb/290846/pl
  2. Bez konta w programie Exchange
    a) W programie Outlook 2013: http://office.microsoft.com/pl-pl/outlo ... 49461.aspx
    b) W programie Outlook 2010: http://office.microsoft.com/pl-pl/outlo ... 49461.aspx
    c) W programie Outlook 2007: http://office.microsoft.com/pl-pl/outlo ... 48748.aspx
Poezja to opisanie uczuć słowami, a świata - uczuciami.
***Unless otherwise stated, my posts are my opinion, not official***
No trees were killed to send this message, however, a large number of electrons were terribly inconvenienced.

Awatar użytkownika
Agnieszka
dyrektor generalny
dyrektor generalny
Posty: 12973
Rejestracja: czwartek 17 maja 2007, 17:54

Post autor: Agnieszka »

Piotrek pisze:Nieprawda. Po prostu nie wiesz jak to zrobić
Dzięki Piotr, ale ja nie mam dostępu do mojego służbowego kompa. On jest w Nadleśnictwie, a ja kilkanaście km od niego.
Zawsze autorespondera ustawiałam bezpośrednio ze strony konta....
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.(A. Sapkowski)
Awatar użytkownika
Agnieszka
dyrektor generalny
dyrektor generalny
Posty: 12973
Rejestracja: czwartek 17 maja 2007, 17:54

Post autor: Agnieszka »

Zrobiłam to poprzez przeglądarkę Epiphany, tam nie ma problemu z przyciskiem "zaloguj" :)
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.(A. Sapkowski)
Awatar użytkownika
Capricorn
Admin
Admin
Posty: 67346
Rejestracja: czwartek 14 lis 2013, 22:18

Post autor: Capricorn »

j24 pisze:No właśnie - na domowym komputerze wyświetla mi się tak, że nie można się zalogować (jak w załączniku).
Jeśli używasz firefoxa to możesz doinstalować sobie plugin IE Tab "Rozszerzenie pozwala otworzyć dowolną stronę internetową w Firefoksie za pomocą silnika renderującego Internet Explorera. "
Może nie odpowiada na pytanie dlaczego pod liskiem i np. Operą blokowany jest przycisk logowania, ale pozwala się zalogować, a o to chodzi :) .
Awatar użytkownika
j24
Admin
Admin
Posty: 22763
Rejestracja: wtorek 25 lis 2008, 20:16
Lokalizacja: Wlk. Ks. Maz.

Post autor: j24 »

Capricorn pisze:
j24 pisze:No właśnie - na domowym komputerze wyświetla mi się tak, że nie można się zalogować (jak w załączniku).
Jeśli używasz firefoxa to możesz doinstalować sobie plugin IE Tab "Rozszerzenie pozwala otworzyć dowolną stronę internetową w Firefoksie za pomocą silnika renderującego Internet Explorera. "
Może nie odpowiada na pytanie dlaczego pod liskiem i np. Operą blokowany jest przycisk logowania, ale pozwala się zalogować, a o to chodzi :) .
Wielkie dzięki. :prosze:
Dodatek ściągnąłem, zainstalowałem i pocztę pod Mozilla Firefox udało się otworzyć i zalogować do niej. Szkoda, że to nie mój temat. Punkt POMÓGŁ Ci się jak najbardziej należy! :!:
Nie troszczcie się więc zbytnio o jutro, bo jutrzejszy dzień sam o siebie troszczyć się będzie. Dosyć ma dzień swojej biedy. (Mt 6,34)
Awatar użytkownika
Capricorn
Admin
Admin
Posty: 67346
Rejestracja: czwartek 14 lis 2013, 22:18

Post autor: Capricorn »

Kurcze dawno bym to napisał, ale skojarzyłem problem dopiero dzisiaj, gdy mi się poczta w nowym laptopie otwarła jak na Twoim zrzucie. Ciekawe, że nie zawsze potrzebny jest ten dodatek. Jakoś chyba po ostatniej aktualizacji coś zostało domyślnie w rudzielcu i jemu podobnych.
Tak, czy inaczej cieszy, że pomogłem, a punkty dla mnie nie są konieczne, zadowolenie koleżeństwa w zupełności mi wystarcza :beer:
Awatar użytkownika
j24
Admin
Admin
Posty: 22763
Rejestracja: wtorek 25 lis 2008, 20:16
Lokalizacja: Wlk. Ks. Maz.

Post autor: j24 »

Capricorn pisze:Kurcze dawno bym to napisał, ale skojarzyłem problem dopiero dzisiaj, gdy mi się poczta w nowym laptopie otwarła jak na Twoim zrzucie. Ciekawe, że nie zawsze potrzebny jest ten dodatek. Jakoś chyba po ostatniej aktualizacji coś zostało domyślnie w rudzielcu i jemu podobnych.
Tak, czy inaczej cieszy, że pomogłem, a punkty dla mnie nie są konieczne, zadowolenie koleżeństwa w zupełności mi wystarcza :beer:
To w takim razie jeszcze raz dziękuję. :prosze:
I Twoje zdrowie :beer:
Nie troszczcie się więc zbytnio o jutro, bo jutrzejszy dzień sam o siebie troszczyć się będzie. Dosyć ma dzień swojej biedy. (Mt 6,34)
Awatar użytkownika
j24
Admin
Admin
Posty: 22763
Rejestracja: wtorek 25 lis 2008, 20:16
Lokalizacja: Wlk. Ks. Maz.

Post autor: j24 »

Aktualnie poczta służbowa działa tak: :(

Bad Gateway
Processing of this request was delegated to a server that is not functioning properly.
Nie troszczcie się więc zbytnio o jutro, bo jutrzejszy dzień sam o siebie troszczyć się będzie. Dosyć ma dzień swojej biedy. (Mt 6,34)
Awatar użytkownika
Sten
prezydent
prezydent
Posty: 170301
Rejestracja: czwartek 13 gru 2007, 18:40
Lokalizacja: Łuh

Post autor: Sten »

U mnie się otworzyła ...
"Jak tam było, tak tam było, zawsze jakoś było. Jeszcze nigdy tak nie było, żeby jakoś nie było."
Beer-o-pedia - Encyklopedia piwa
11
wiceminister
wiceminister
Posty: 30737
Rejestracja: środa 15 paź 2003, 00:00

Post autor: 11 »

U mnie działa, ale ja przez pop3 i smtp obsługuję :-)
Awatar użytkownika
magda55
dyrektor generalny
dyrektor generalny
Posty: 16544
Rejestracja: środa 22 mar 2006, 16:24
Lokalizacja: krakow

Post autor: magda55 »

A Wy nie macie możliwości czytania służbowej poczty na stronie ?

Ja tak stosuję i okazało się przez przypadek, że kolegom przez pół dnia nie udało sie otworzyć służbowej poczty bo coś tam, i jak zobaczyli u mnie to .... czytają i piszą przez stronę ( nie wiem czy mogę podać nazwę - ale to nasza, branżowa )
Dobry humor nie załatwi wszystkiego ale wkurzy tyle osób, że warto go mieć :)
Awatar użytkownika
Capricorn
Admin
Admin
Posty: 67346
Rejestracja: czwartek 14 lis 2013, 22:18

Post autor: Capricorn »

j24 pisze:Aktualnie poczta służbowa działa tak: :(
Ostatnio pojawiła się aktualizacja firefoxa. Przy tej okazji mogło się coś z Javą nawywijać. Proponuję odinstalować ją z komputera, pobrać plik instalacyjny bezpośrednio na dysk i zainstalować Javę ponownie. Przed chwilą to zrobiłem i po restarcie liska stronka otwiera się bez problemu.
ODPOWIEDZ