zul czy lasy

Szczególnie dla Zakładów Usług Leśnych...

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
miszapol1983
początkujący
początkujący
Posty: 22
Rejestracja: piątek 10 paź 2008, 20:41
Lokalizacja: Poznań

zul czy lasy

Post autor: miszapol1983 »

od kilku dni meczy mnie taki problem :
czy iść do pracy jako pilarz do ZUL czy za wszelka cenę probowac do LP na staz to mozliwe ale co po stazu!? jestem na V roku lesnictwa - studia dzienne
Awatar użytkownika
Sten
prezydent
prezydent
Posty: 170198
Rejestracja: czwartek 13 gru 2007, 18:40
Lokalizacja: Łuh

Post autor: Sten »

W myśl zapisów zarządzenia DGLP obecnie staż i w ZUL-u można odrobić. Tylko z drugiej strony ... zostać pilarzem po studiach ... ech czasy nastały :cry:
"Jak tam było, tak tam było, zawsze jakoś było. Jeszcze nigdy tak nie było, żeby jakoś nie było."
Beer-o-pedia - Encyklopedia piwa
11
wiceminister
wiceminister
Posty: 30737
Rejestracja: środa 15 paź 2003, 00:00

Post autor: 11 »

miszapol1983 pisze:jestem na V roku lesnictwa - studia dzienne
Staż do LP, koniecznie, żeby w przyszłości nie stracić szansy, albo ... coś atrakcyjnego poza LP, poza leśnictwem, poza lasem.
miszapol1983
początkujący
początkujący
Posty: 22
Rejestracja: piątek 10 paź 2008, 20:41
Lokalizacja: Poznań

Post autor: miszapol1983 »

Sten pisze:W myśl zapisów zarządzenia DGLP obecnie staż i w ZUL-u można odrobić. Tylko z drugiej strony ... zostać pilarzem po studiach ... ech czasy nastały :cry:
a jaki to zarzadzenie na jakich warunkach jak w LP, a czy to nie zamyka poźniejszej drogi do LP jakby kiedys ... moze za 100 lat ... nastalyby takie czasy ze przyjmowac do pracy by zzaczęli :D :D
Awatar użytkownika
zul
dyrektor generalny
dyrektor generalny
Posty: 14733
Rejestracja: poniedziałek 16 sty 2006, 00:25

Post autor: zul »

Troje młodych po stażu w LP, "nieprzydatnych" tamże, po rocznej pracy u mnie (kierownicy) nagle okazali się LP niezbędni :lol:
Awatar użytkownika
Sten
prezydent
prezydent
Posty: 170198
Rejestracja: czwartek 13 gru 2007, 18:40
Lokalizacja: Łuh

Post autor: Sten »

Mówi o tym Zarządzenie nr 59 z 2009 roku. tu masz link do treści owego: http://www.lp.gov.pl/zd/2009/08/z59-200 ... a%C5%BC%22
"Jak tam było, tak tam było, zawsze jakoś było. Jeszcze nigdy tak nie było, żeby jakoś nie było."
Beer-o-pedia - Encyklopedia piwa
ODPOWIEDZ