Funkcjonalne ale czy do lasu?

Samochody terenowe, testy, opinie, informacje...

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Piotrek
Admin
Admin
Posty: 105192
Rejestracja: sobota 28 maja 2005, 00:00
Lokalizacja: ze wsząd
Kontakt:

Post autor: Piotrek »

Łolcik pisze:Tak, ale przy +32C na czarnym robisz piruety jak Brian Boitano :lol:
No jeśli "na czarnym" przekroczysz pewne granice rozsądnych prędkości to na każdej oponie wykręcisz bączka...
Poezja to opisanie uczuć słowami, a świata - uczuciami.
***Unless otherwise stated, my posts are my opinion, not official***
No trees were killed to send this message, however, a large number of electrons were terribly inconvenienced.

borowiak

Post autor: borowiak »

Glaca pisze:W porównaniu do MT-ków jazda na zimówkach cały rok to pikuś :lol:
Zależy od producenta i rozmiaru opony oraz rzeźby bieżnika. Miałem kiedyś w swojej pseudoterenówce nalewki typu MT marki Wolf, nad wyraz dobrze radziły sobie przez cały rok. Wadą było szybkie uciekanie gumy z opony :lol: Obecnie w lecie jeżdżę na oponach typu MT Colway (cięższe od Wolfa i znacznie sztywniejsze), w zimie zakładam zimówki BF Goodrich (starszy model z kostką). W miarę sobie radzą.
Ravfal
początkujący
początkujący
Posty: 10
Rejestracja: sobota 02 maja 2009, 21:34

Post autor: Ravfal »

Daewoo musso wez pod uwage. Spore auto pakowne napęd 4x4 silnik z merca więc nie do zajechania i w smiesznych cenach chodzą
borowiak

Post autor: borowiak »

Ravfal pisze:silnik z merca
Na licencji MB, prawie czyni różnice........ :wink: Trzy lata temu kumpel kupił taki i brakowało pierścieni w dwóch cylindrach, z drugiej strony może po prostu źle trafił :wink: Do mnie nie przemawia linia auta, choć pakowność znaczna.
Awatar użytkownika
Piotrek
Admin
Admin
Posty: 105192
Rejestracja: sobota 28 maja 2005, 00:00
Lokalizacja: ze wsząd
Kontakt:

Post autor: Piotrek »

Ravfal pisze:Daewoo musso wez pod uwage.
Tylko najpierw poczytaj opinie: http://www.autocentrum.pl/oceny/daewoo/musso/musso.html
Poezja to opisanie uczuć słowami, a świata - uczuciami.
***Unless otherwise stated, my posts are my opinion, not official***
No trees were killed to send this message, however, a large number of electrons were terribly inconvenienced.

Ravfal
początkujący
początkujący
Posty: 10
Rejestracja: sobota 02 maja 2009, 21:34

Post autor: Ravfal »

Tak się skłąda ze posiadam takie auto i kiedy czytam te opinie to się troche dziwie. kupuja ludzie z silnikiem 3,2 i narzekają że dużo pali. Mam diesla spalanie w granicach 8l Silnik niezawodny, jedyna róznica pomiedzy oryginałem z merca jest inny znaczek na pokrywie zaworów. W terenie spisuje się bardzo dobze. A za takie pieniądze nie wymagał bym bóg wie czego od terenówki
borowiak

Post autor: borowiak »

Ravfal pisze:Tak się skłąda ze posiadam takie auto i kiedy czytam te opinie to się troche dziwie
Mam Kia Sportage, jestem z niej zadowolony ( już długo) i też czytam wiele negatywnych opinii o tym aucie..... Co osoba, to opinia, takie życie..... Ja podałem jedyny znany mi przykład z otoczenia dotyczący posiadania Musso 2,9 TD. Tak wyszło kumplowi z tym autem i wiem, że nie skłamałem w mej wypowiedzi. Każdy swoje chwali, jest to zrozumiałe...... Ja osobiście mam gdzieś opinie na temat mego auta, bo służy mi już długo i mam nadzieję na więcej :wink:
ODPOWIEDZ