Hummer z Chin? Może wkrótce.....

Samochody terenowe, testy, opinie, informacje...

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Domator
zastępca nadleśniczego
zastępca nadleśniczego
Posty: 3011
Rejestracja: wtorek 23 maja 2006, 18:15
Lokalizacja: nie wiem

Hummer z Chin? Może wkrótce.....

Post autor: Domator »

Wszystko się może zdarzyć, Rover jest indyjski a Hummer może być chiński. Skończą się śmiechy z chińskich terenówek :wink:
http://www.hotmoney.pl/artykul/8069/1/m ... ummer.html
Obrazek
Awatar użytkownika
Piotrek
Admin
Admin
Posty: 105060
Rejestracja: sobota 28 maja 2005, 00:00
Lokalizacja: ze wsząd
Kontakt:

Post autor: Piotrek »

Domator pisze:Skończą się śmiechy z chińskich terenówek :wink:
Obawiam się, że gdy zaczną produkować go Chińczycy to będzie raczej z czego się pośmiać...
Poezja to opisanie uczuć słowami, a świata - uczuciami.
***Unless otherwise stated, my posts are my opinion, not official***
No trees were killed to send this message, however, a large number of electrons were terribly inconvenienced.

Silver

Post autor: Silver »

To tak jak z Oplem. Rosjanie mają do Opla sentyment jeszcze z "trofiejnych" czasów gdy bili giermańca. W 1945 wywieźli z Gliwic kompletną linię produkcyjną Opla Kadetta mod. 38 ...i jako Moskwicza klepali go jeszcze lata. Jakość już nie ta ale kto by się tam tym przejmował. Teraz w zasadzie będąc poprawnym, powinno się mówić na wszelkie Ople, ot choćby: "Wołga Vectra", "Moskwicz Zefira", "Żyguli Astra" itd... ;) ....oby i parametrów jakości po swych imiennikach nie przejęły :)
Awatar użytkownika
maverick
dyrektor regionalny
dyrektor regionalny
Posty: 6752
Rejestracja: czwartek 24 sie 2006, 22:09

Post autor: maverick »

Domator pisze:Hummer może być chiński.
Hummer już jest chiński.
Silver pisze:W 1945 wywieźli z Gliwic kompletną linię produkcyjną Opla Kadetta mod. 38
Co oni nie wywieźli... ;/
Swoją drogą, historia lubi się powtarzać. "Syberyjski" bank zabrał Opla.
Rosjanie kochają jak zauważyłem z autopsji grzebać w interesach w Niemczech. Oj jak oni Niemcy kochają... :wink:
Awatar użytkownika
zul
dyrektor generalny
dyrektor generalny
Posty: 14733
Rejestracja: poniedziałek 16 sty 2006, 00:25

Post autor: zul »

Piotrek pisze:Obawiam się, że gdy zaczną produkować go Chińczycy to będzie raczej z czego się pośmiać...
Żeby się na śmiechu skończyło. Mnie nie było do śmiechu jak próbowałem w myjce Boscha wymienić szczotki. Zużyte w ciągu 2 lat. Okazało się, że po pierwsze jest to część nie wymienna (wymienia się cały silnik), a po drugie w środku odkryłem kilka znanych napisów: made in china :x
Awatar użytkownika
MRÓWECZKA
leśniczy
leśniczy
Posty: 574
Rejestracja: czwartek 12 mar 2009, 07:41
Lokalizacja: Z TROPIKÓW

Post autor: MRÓWECZKA »

http://www.wykop.pl/link/52754/crash-te ... e-podrobki
To ja zostaję przy swojej Vitarce :)
„Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest i nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.”
Jan Paweł II
Lepiej się wypalić, czy zardzewieć?
„Nie zgadzam się z Twoimi poglądami, ale po kres moich dni będę bronić Twego prawa do ich głoszenia" - Evelyn Beatrice Hall
Obrazek
ODPOWIEDZ