Klub Moczykija

Informacje, porady, techniki połowu, łowiska, sprzęt, zanęty...

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
tade-usz 8
początkujący
początkujący
Posty: 100
Rejestracja: czwartek 28 cze 2018, 10:37
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: tade-usz 8 »

W poszukiwaniu tematyki wędkarskiej wszedłem na stronę wędkarstwo nasze hobby - teraz każdą wolną chwilę poświęcam na wertowanie stron, a jest co przeglądać, wszystko co się lubi :jupi: :brawo: :beer: :lol:
kimkolwiek

Post autor: kimkolwiek »

tade-usz 8 pisze:W poszukiwaniu tematyki wędkarskiej wszedłem na stronę wędkarstwo nasze hobby - teraz każdą wolną chwilę poświęcam na wertowanie stron, a jest co przeglądać, wszystko co się lubi :jupi: :brawo: :beer: :lol:
Widać lubisz wędkowanie :) a jakie najbardziej?
tade-usz 8
początkujący
początkujący
Posty: 100
Rejestracja: czwartek 28 cze 2018, 10:37
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: tade-usz 8 »

kimkolwiek pisze:Widać lubisz wędkowanie :) a jakie najbardziej?
Tradycyjne, spławikowe, jeziorowe, stawy hodowlane nie wchodzą w rachubę. Na tej samej stronie, o której pisałem powyżej są również programy TV na poszczególne dni, ale te godziny emisji wypadają o porze kiedy najlepiej się śpi - przynajmniej teraz gdy jest chłodno :D :lol: Udanego dziona :beer:
kimkolwiek

Post autor: kimkolwiek »

tade-usz 8 pisze:
kimkolwiek pisze:Widać lubisz wędkowanie :) a jakie najbardziej?
Tradycyjne, spławikowe, jeziorowe, stawy hodowlane nie wchodzą w rachubę. Na tej samej stronie, o której pisałem powyżej są również programy TV na poszczególne dni, ale te godziny emisji wypadają o porze kiedy najlepiej się śpi - przynajmniej teraz gdy jest chłodno :D :lol: Udanego dziona :beer:
No jasne :!: stawy hodowlane to nie to samo co ,,upolować" ,,dziką" rybkę :spoko: ja lubię spinigować :) ale długo już mnie woda nie widziała, może jesienią na aligatory :wink: :beer:
tade-usz 8
początkujący
początkujący
Posty: 100
Rejestracja: czwartek 28 cze 2018, 10:37
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: tade-usz 8 »

No jasne :!: stawy hodowlane to nie to samo co ,,upolować" ,,dziką" rybkę :spoko: ja lubię spinigować :) ale długo już mnie woda nie widziała, może jesienią na aligatory :wink: :beer:[/quote]

No to masz parę w górnych kończynach, tak machać - noooo !!! :prosze: ale jak chce się złapać aligatora to innego wyjścia nie ma :spoko: Kiedyś takiego jadłem, podsmażony, duszony z cebulką w otoczeniu śmietany - ale to było jak jeszcze nie chodziłem do podstawówki - rarytas sporządzony przez moją babcię :D
kimkolwiek

Post autor: kimkolwiek »

tade-usz 8 pisze:No jasne :!: stawy hodowlane to nie to samo co ,,upolować" ,,dziką" rybkę :spoko: ja lubię spinigować :) ale długo już mnie woda nie widziała, może jesienią na aligatory :wink: :beer:
No to masz parę w górnych kończynach, tak machać - noooo !!! :prosze: ale jak chce się złapać aligatora to innego wyjścia nie ma :spoko: Kiedyś takiego jadłem, podsmażony, duszony z cebulką w otoczeniu śmietany - ale to było jak jeszcze nie chodziłem do podstawówki - rarytas sporządzony przez moją babcię :D[/quote]

No my na jesień bardzo często tak przyrządzonego szczupaka spożywamy :) palce lizać, pychotka :roll: nawet gdy już tylko śmietanka na końcu dania zostanie, to jest spożyta z chlebem :spoko:
tade-usz 8
początkujący
początkujący
Posty: 100
Rejestracja: czwartek 28 cze 2018, 10:37
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: tade-usz 8 »

kimkolwiek pisze:No my na jesień bardzo często tak przyrządzonego szczupaka spożywamy :) palce lizać, pychotka :roll: nawet gdy już tylko śmietanka na końcu dania zostanie, to jest spożyta z chlebem :spoko:
W piątek będąc na zakupach w markecie C........... coś mnie podkusiło, jak zwykle zresztą, odwiedzenie stoiska z rybami. Myślałem, że szczupak to ryba drapieżna, a tam wśród płoci, karasi, i leszczy spoczywał sobie taki aligator za jedyne 48 zł/kg. Nie wiem co mnie jeszcze może zaskoczyć - zresztą hodowlę jesiotrów i łososi już widziałem :wow: :?
kimkolwiek

Post autor: kimkolwiek »

tade-usz 8, za 48 zł. :shock: szkoda że tak daleko mieszkasz, na ,,naszych" wodach miałbyś za darmo i do tego satysfakcję z wyciągnięcia 6 kg. szczupaka, takie aligatory przywożą chłopaki późną jesienią....
tade-usz 8
początkujący
początkujący
Posty: 100
Rejestracja: czwartek 28 cze 2018, 10:37
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: tade-usz 8 »

kimkolwiek pisze:tade-usz 8, za 48 zł. :shock: szkoda że tak daleko mieszkasz, na ,,naszych" wodach miałbyś za darmo i do tego satysfakcję z wyciągnięcia 6 kg. szczupaka, takie aligatory przywożą chłopaki późną jesienią....
To już był filet. Takiemu dużemu, 6 kg to tylko łapki dosztukować i już gotowy aligator :!: :) :D
kimkolwiek

Post autor: kimkolwiek »

tade-usz 8 pisze:
kimkolwiek pisze:tade-usz 8, za 48 zł. :shock: szkoda że tak daleko mieszkasz, na ,,naszych" wodach miałbyś za darmo i do tego satysfakcję z wyciągnięcia 6 kg. szczupaka, takie aligatory przywożą chłopaki późną jesienią....
To już był filet. Takiemu dużemu, 6 kg to tylko łapki dosztukować i już gotowy aligator :!: :) :D
:D :spoko:
Awatar użytkownika
Sten
prezydent
prezydent
Posty: 170038
Rejestracja: czwartek 13 gru 2007, 18:40
Lokalizacja: Łuh

Post autor: Sten »

Setki małych pstrągów trafiły do górskich jezior w amerykańskim stanie Utah. Niezwykły jest jednak sposób, w jakim dokonano zarybienia.
https://tvnmeteo.tvn24.pl/informacje-po ... 2,1,0.html
"Jak tam było, tak tam było, zawsze jakoś było. Jeszcze nigdy tak nie było, żeby jakoś nie było."
Beer-o-pedia - Encyklopedia piwa
Awatar użytkownika
góral bagienny
wiceminister
wiceminister
Posty: 33795
Rejestracja: sobota 07 cze 2008, 12:41

Post autor: góral bagienny »

Setki? Chyba setki tysięcy.
' :doh: P O E Z J A , G Ł U P K U ! ! ! :doh:
Awatar użytkownika
Sten
prezydent
prezydent
Posty: 170038
Rejestracja: czwartek 13 gru 2007, 18:40
Lokalizacja: Łuh

Post autor: Sten »

Nie liczyłem ... :wink:
"Jak tam było, tak tam było, zawsze jakoś było. Jeszcze nigdy tak nie było, żeby jakoś nie było."
Beer-o-pedia - Encyklopedia piwa
Awatar użytkownika
góral bagienny
wiceminister
wiceminister
Posty: 33795
Rejestracja: sobota 07 cze 2008, 12:41

Post autor: góral bagienny »

Zawody spławikowe leśników RDLP Krosno
http://www.krosno.lasy.gov.pl/aktualnos ... 6t0c_Ywhlc
' :doh: P O E Z J A , G Ł U P K U ! ! ! :doh:
Naj
dyrektor generalny
dyrektor generalny
Posty: 24829
Rejestracja: czwartek 20 mar 2008, 20:08
Lokalizacja: PL

Post autor: Naj »

góral bagienny pisze:Zawody spławikowe leśników RDLP Krosno...
To ilu spławili? :lol:
Awatar użytkownika
Piotrek
Admin
Admin
Posty: 105121
Rejestracja: sobota 28 maja 2005, 00:00
Lokalizacja: ze wsząd
Kontakt:

Post autor: Piotrek »

Panowie wędkarze - czy przygotowani do sezonu? :wink:
Poezja to opisanie uczuć słowami, a świata - uczuciami.
***Unless otherwise stated, my posts are my opinion, not official***
No trees were killed to send this message, however, a large number of electrons were terribly inconvenienced.

Awatar użytkownika
Sten
prezydent
prezydent
Posty: 170038
Rejestracja: czwartek 13 gru 2007, 18:40
Lokalizacja: Łuh

Post autor: Sten »

:lol:
"Jak tam było, tak tam było, zawsze jakoś było. Jeszcze nigdy tak nie było, żeby jakoś nie było."
Beer-o-pedia - Encyklopedia piwa
Awatar użytkownika
góral bagienny
wiceminister
wiceminister
Posty: 33795
Rejestracja: sobota 07 cze 2008, 12:41

Post autor: góral bagienny »

Prześmiewcy. Tak to bym trenował wybierając się na marliny. :]
' :doh: P O E Z J A , G Ł U P K U ! ! ! :doh:
Awatar użytkownika
Sten
prezydent
prezydent
Posty: 170038
Rejestracja: czwartek 13 gru 2007, 18:40
Lokalizacja: Łuh

Post autor: Sten »

Generalnie jakiś trening przed trzecią, jubileuszową wyprawą, by Ci się przydał ...
"Jak tam było, tak tam było, zawsze jakoś było. Jeszcze nigdy tak nie było, żeby jakoś nie było."
Beer-o-pedia - Encyklopedia piwa
Awatar użytkownika
góral bagienny
wiceminister
wiceminister
Posty: 33795
Rejestracja: sobota 07 cze 2008, 12:41

Post autor: góral bagienny »

Trenuję co wieczór. Aż boję się, że wątrobę przetrenuję.
' :doh: P O E Z J A , G Ł U P K U ! ! ! :doh:
ODPOWIEDZ