Wyjątkowo niezdrowy kącik sportowy

Piękno lasu, czyste powietrze, zbiorniki wodne...

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
góral bagienny
wiceminister
wiceminister
Posty: 33795
Rejestracja: sobota 07 cze 2008, 12:41

Post autor: góral bagienny »

:roll: :roll: :roll: :roll:
Czy ktoś oprócz mnie to widział???? :shock: :shock: :shock:
cytuję komentatora:
Co za momenty przeżywamy w tym momencie?!
:lol:
' :doh: P O E Z J A , G Ł U P K U ! ! ! :doh:
Awatar użytkownika
Capricorn
Admin
Admin
Posty: 67160
Rejestracja: czwartek 14 lis 2013, 22:18

Post autor: Capricorn »

Mamy rekord świata!!!!!!!! :D :D :D :D :D :D
"Słowa mają ogromną moc, więc naszą powinnością jest te słowa kontrolować. Inaczej mogą zdziałać wiele zła" - Mordimer Madderdin
Awatar użytkownika
Hania
wiceminister
wiceminister
Posty: 30246
Rejestracja: czwartek 16 gru 2004, 00:00
Lokalizacja: Z-ec

Post autor: Hania »

Złoto w męskiej sztafecie! :jupi: a do tego rekord świata! :brawo:
"Zielono mi, zielono w głowie,
zielone trawy obrastają mą skroń,
zielony mętlik, o którym nie powiem,
zielone me czoło ociera ma dłoń..."
kolorowe kredki

Post autor: kolorowe kredki »

Jaźwiec pisze: Dziś srebro (przy 6 pudłach!). Bierndalen w spódnicy?
Na szczęście bdobrze biega. :)
O pewnej poukładanej i z mocnymi papierami na biathlon dziewczynie z Sokołowska wspominała mi jakoś tak ze dwa lata temu szkolna koleżanka, która uczy w SMS w Dusznikach. Coś mi mówi, że będzie niedługo komu kibicować :spoko:

A Lewandowski ładnie dziś zrobił póltoraka :jupi:
Awatar użytkownika
góral bagienny
wiceminister
wiceminister
Posty: 33795
Rejestracja: sobota 07 cze 2008, 12:41

Post autor: góral bagienny »

To jest szok. I ja mam w to uwierzyć? Że Polacy wylądowali na księżycu?
Bo z tym tylko przychodzi mi porównać rekord świata w sztafecie 4x400m? 8)
' :doh: P O E Z J A , G Ł U P K U ! ! ! :doh:
Awatar użytkownika
Hania
wiceminister
wiceminister
Posty: 30246
Rejestracja: czwartek 16 gru 2004, 00:00
Lokalizacja: Z-ec

Post autor: Hania »

góral bagienny pisze: I ja mam w to uwierzyć? Że Polacy wylądowali na księżycu?
Bo z tym tylko przychodzi mi porównać rekord świata w sztafecie 4x400m? 8)
Jak widać, wylądowali! :D
A jeszcze Lisek... brąz już mamy i jeszcze jedną próbę. Trzymajmy kciuki! :D
"Zielono mi, zielono w głowie,
zielone trawy obrastają mą skroń,
zielony mętlik, o którym nie powiem,
zielone me czoło ociera ma dłoń..."
Awatar użytkownika
Capricorn
Admin
Admin
Posty: 67160
Rejestracja: czwartek 14 lis 2013, 22:18

Post autor: Capricorn »

No i mamy brąz. Ale emocje, ale dzień... :prosze: :prosze:
"Słowa mają ogromną moc, więc naszą powinnością jest te słowa kontrolować. Inaczej mogą zdziałać wiele zła" - Mordimer Madderdin
Awatar użytkownika
góral bagienny
wiceminister
wiceminister
Posty: 33795
Rejestracja: sobota 07 cze 2008, 12:41

Post autor: góral bagienny »

Patrzę na tyczkarzy i się wzruszam... Tam, wśród nich, jest ta czysta sportowa rywalizacja. Tam jest sport, ten antyczny, którego miałem szczęście spróbować, a nawet nie spróbować ale tylko powąchać, w młodości. Ten zapach będzie mi towarzyszył do końca...
Piękny dzień dziś dla mnie, zupełnie niespodziewanie. :roll:
' :doh: P O E Z J A , G Ł U P K U ! ! ! :doh:
Awatar użytkownika
Capricorn
Admin
Admin
Posty: 67160
Rejestracja: czwartek 14 lis 2013, 22:18

Post autor: Capricorn »

Też się wzruszyłem. Zamknąłem oczy i wyobraziłem sobie Górala skaczącego o tyczce... w pontonie, a właściwie w kole ratunkowym w kształcie kaczuszki... Niemalże poczułem ten zapach... Góralu przepraszam, ale tak mnie się przywidziało czemuś ;) To chyba ze wzruszenia po dzisiejszym dniu... Jeszcze tylko dekoracje i Mazurek...
"Słowa mają ogromną moc, więc naszą powinnością jest te słowa kontrolować. Inaczej mogą zdziałać wiele zła" - Mordimer Madderdin
Awatar użytkownika
Sten
prezydent
prezydent
Posty: 170028
Rejestracja: czwartek 13 gru 2007, 18:40
Lokalizacja: Łuh

Post autor: Sten »

Capricorn pisze:Zamknąłem oczy i wyobraziłem sobie Górala skaczącego o tyczce...
Przeca tego na trzeźwo nie można sobie wyobrazić ... :lol:
"Jak tam było, tak tam było, zawsze jakoś było. Jeszcze nigdy tak nie było, żeby jakoś nie było."
Beer-o-pedia - Encyklopedia piwa
Awatar użytkownika
Capricorn
Admin
Admin
Posty: 67160
Rejestracja: czwartek 14 lis 2013, 22:18

Post autor: Capricorn »

Przepraszam, może i jestem zdrowy, ale wyobraźnię mam chorą... :lol:
"Słowa mają ogromną moc, więc naszą powinnością jest te słowa kontrolować. Inaczej mogą zdziałać wiele zła" - Mordimer Madderdin
Awatar użytkownika
góral bagienny
wiceminister
wiceminister
Posty: 33795
Rejestracja: sobota 07 cze 2008, 12:41

Post autor: góral bagienny »

Capricorn pisze:wyobraziłem sobie Górala skaczącego o tyczce... w pontonie
Tak, to surrealizm, dla mnie również, a może przede wszystkim. Kilka razy miałem tyczkę w ręku, ale ona była aluminiowa lub bambusowa. To dziś pełen surrealizm. Ale wróciły dziś do mnie te wszystkie treningi, wysiłek i ból. Nigdy nie miałem złudzeń że wygram coś więcej niż poprawienie swojego dotychczas najlepszego wyniku.
A dzisiaj jeszcze raz wróciło do mnie wspomnienie startu właśnie w sztafecie 4x400, gdy musiałem niespodziewanie kogoś zastąpić. I jak później, po przebiegnięciu swojej zmiany leżałem pod płotem i przez kwadrans rzygałem, jak nigdy po żadnej najwstrętniejszej wódzie. I że nikt nie miał do mnie pretensji, że sztafeta przerżnęła przeze mnie bo jasne było że zrobiłem wszystko co mogłem.
Dziś zaczynam kuleć z powodu rozwalonej torebki stawowej w młodości, kręgosłup też zaczyna odgryzać się za "najlepsze gięcie na świecie" (Z, gięcie nad poprzeczką to masz najlepsze na świecie, żebyś jeszcze choć trochę się odbił.. :lol: ) ale niczego nie żałuję. :) :) :)
A TERAZ HYMN 8)
' :doh: P O E Z J A , G Ł U P K U ! ! ! :doh:
Awatar użytkownika
góral bagienny
wiceminister
wiceminister
Posty: 33795
Rejestracja: sobota 07 cze 2008, 12:41

Post autor: góral bagienny »

I jeszcze medale im wręczał Sir Sebastian Coe... Jedna z dwóch ikon la czasu gdy dane było mi się tym bawić.
Drugim był Jonathan Edwards.
' :doh: P O E Z J A , G Ł U P K U ! ! ! :doh:
Awatar użytkownika
Capricorn
Admin
Admin
Posty: 67160
Rejestracja: czwartek 14 lis 2013, 22:18

Post autor: Capricorn »

góral bagienny pisze:w sztafecie 4x00
Chodziliście we czterech po kibelkach damskich? :wink:
"Słowa mają ogromną moc, więc naszą powinnością jest te słowa kontrolować. Inaczej mogą zdziałać wiele zła" - Mordimer Madderdin
Awatar użytkownika
góral bagienny
wiceminister
wiceminister
Posty: 33795
Rejestracja: sobota 07 cze 2008, 12:41

Post autor: góral bagienny »

Capricorn pisze:Chodziliście we czterech po kibelkach damskich?
Ja sobie drę łacha z Was, no to nie mogę mieć pretensji że i Wy Tym samym się odwdzięczacie. Oczywiście to nie było 4x00, ani 4x100 (jak w panice ucieczki przed kpinkami poprawiłem) tylko 4x400m.
I teraz wreszcie się dowiem, czy mam tu kolegów (poprawią to, czego ja już poprawić nie mogę) czy będą w nieskończoność strzelać w moją stronę smrodliwymi kpinkami. 8)
' :doh: P O E Z J A , G Ł U P K U ! ! ! :doh:
Awatar użytkownika
Sten
prezydent
prezydent
Posty: 170028
Rejestracja: czwartek 13 gru 2007, 18:40
Lokalizacja: Łuh

Post autor: Sten »

Póki co się nie kwapią ...
"Jak tam było, tak tam było, zawsze jakoś było. Jeszcze nigdy tak nie było, żeby jakoś nie było."
Beer-o-pedia - Encyklopedia piwa
Awatar użytkownika
Capricorn
Admin
Admin
Posty: 67160
Rejestracja: czwartek 14 lis 2013, 22:18

Post autor: Capricorn »

Poprawiłem, choć 4 x 100 m z kaczuszkowym pontonikiem to i tak sporo... :wink:
"Słowa mają ogromną moc, więc naszą powinnością jest te słowa kontrolować. Inaczej mogą zdziałać wiele zła" - Mordimer Madderdin
Awatar użytkownika
góral bagienny
wiceminister
wiceminister
Posty: 33795
Rejestracja: sobota 07 cze 2008, 12:41

Post autor: góral bagienny »

Capricorn pisze:ć 4 x 100 m z kaczuszkowym pontonikiem to i tak sporo... :wink:
Pontonem proszę odpłynąć, bo co on tu robi.
A w ogóle to on bardziej krokodylowaty niż drobiowy. ;/
' :doh: P O E Z J A , G Ł U P K U ! ! ! :doh:
kolorowe kredki

Post autor: kolorowe kredki »

góral bagienny pisze: Sir Sebastian Coe ... Jonathan Edwards.
Ciekawe kto pamięta/wie bez wspomagania wikipediami jakie dyscypliny uprawiali ... :roll:
Moim nr1 był Said Aouita.
Awatar użytkownika
Jaźwiec
nadleśniczy
nadleśniczy
Posty: 5001
Rejestracja: czwartek 29 cze 2006, 09:32

Post autor: Jaźwiec »

Capricorn pisze:
góral bagienny pisze:sprawa, tych sędziów.
Dokładnie. Jakieś zawirowania przy przekazywaniu sobie pałeczki. Niby, że nie w tym miejscu stały, bo w połowie okrążenia były na innym miejscu czy coś tam. Ani to nikomu nie przeszkadzało w biegu ani w przekazaniu pałeczki. Polki były trzecie i to wyraźnie. Nie protestowały i nawet nie wiedziały, że jakiś błąd był, ale że gospodynie przybiegły czwarte to im medal dano za nic... ;/
Zaraz po biegu pokazywali, że przy pierwszej zmianie była przepychanka Jamajki, Brytyjki i Półki. Sędzina wskoczyła i Polka odsunęła się na 3 tor a Brytyjka z Jamajką dalej się przepychały. Niestety sędzina musiała odpuścić, bo blisko strefy zmian były już zawodniczki biegnące. Nie wiem kto złożył protest po tym biegu, ale pierwsza decyzja jury była taka, że DNS JAM i GB. Po jakimś czasie przywrócono wynik Brytyjek (3 miejsce kosztem Ukrainek) więc pewnie po pierwszej decyzji był kontrprotest Brytyjczyków i decyzja była, że nie ponoszą winy (albo zagrało gospodarskie sędziowanie co w pewnych dyscyplinach jest normą). Co do samego DNS - jak są reguły to należy ich przestrzegać. Zwłaszcza w sztafetach, które przez zmiany stają się dyscyplinami na wpół technicznymi. W ubiegłym roku coś takiego spotkało Kszczota, mimo, że obiektywnie patrząc rywal zabiegł mu drogę, to jednak ten go odepchnął i słusznie dostał DNS. Z drugiej strony można się zastanawiać, czy powinno się pozwolić na zabieganie drogi (zauważcie jak kończyła się sztafeta 4x400 mężczyzn jak Amerykanin zobaczył, że go Polak wyprzedza to tak go wypychał, że skończyli na 3 torze). To jeszcze jest pół biedy jak ktoś kogoś wypycha na zewnątrz, ale jak go ściska do wewnątrz mając nad nim pół kroku przewagi to jest dramat (tak było w przypadku Kszczota). Moim zdaniem to powinno też być zabronione i powinni za to karać.
Uśmiechnij się! Jutro możesz nie mieć zębów...
ODPOWIEDZ