Wyjątkowo niezdrowy kącik sportowy

Piękno lasu, czyste powietrze, zbiorniki wodne...

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
magda55
dyrektor generalny
dyrektor generalny
Posty: 16544
Rejestracja: środa 22 mar 2006, 16:24
Lokalizacja: krakow

Post autor: magda55 »

:jupi: :brawo: :jupi:
Dobry humor nie załatwi wszystkiego ale wkurzy tyle osób, że warto go mieć :)
Awatar użytkownika
Hania
wiceminister
wiceminister
Posty: 30246
Rejestracja: czwartek 16 gru 2004, 00:00
Lokalizacja: Z-ec

Post autor: Hania »

Super! :jupi: Wielkie brawa dla chłopaków! :brawo:
"Zielono mi, zielono w głowie,
zielone trawy obrastają mą skroń,
zielony mętlik, o którym nie powiem,
zielone me czoło ociera ma dłoń..."
Awatar użytkownika
Piotrek
Admin
Admin
Posty: 105071
Rejestracja: sobota 28 maja 2005, 00:00
Lokalizacja: ze wsząd
Kontakt:

Post autor: Piotrek »

Brawa się należą. Ale i tak mam pewien niedosyt...

A nie wiem czy pamiętacie, że miałem pewne obawy gdy nasi skoczkowie królowali na początku roku. Już wówczas zastanawiałem się czy nie za wcześnie ta wielka forma i sukcesy i że nie starczy pary na najważniejszą imprezę sezonu.
Poezja to opisanie uczuć słowami, a świata - uczuciami.
***Unless otherwise stated, my posts are my opinion, not official***
No trees were killed to send this message, however, a large number of electrons were terribly inconvenienced.

Awatar użytkownika
Sten
prezydent
prezydent
Posty: 169959
Rejestracja: czwartek 13 gru 2007, 18:40
Lokalizacja: Łuh

Post autor: Sten »

Jak zawsze malkontenctwo z Ciebie wyłazi. :P
Gratuluję brązu :brawo: :beer:
"Jak tam było, tak tam było, zawsze jakoś było. Jeszcze nigdy tak nie było, żeby jakoś nie było."
Beer-o-pedia - Encyklopedia piwa
Awatar użytkownika
góral bagienny
wiceminister
wiceminister
Posty: 33751
Rejestracja: sobota 07 cze 2008, 12:41

Post autor: góral bagienny »

Na tej olimpiadzie wreszcie zobaczyłem prawdziwych skoczków. Nie liczy się odległość, dodatkowe punkty za wiatr czy długość rozbiegu, a jeno są punkty za styl. Takich szaleńców to nawet ja potrafię docenić.

Ale dość już z tymi zimnymi sportami, w Preston zaczął się Turniej Grand Prix! Ronnie przespacerował się po Milkinsie, Brecel kiepsko zaczął z Georgiou... Słowem - wreszcie jakieś emocje! :)
' :doh: P O E Z J A , G Ł U P K U ! ! ! :doh:
Awatar użytkownika
Sten
prezydent
prezydent
Posty: 169959
Rejestracja: czwartek 13 gru 2007, 18:40
Lokalizacja: Łuh

Post autor: Sten »

Nuda Panie, jak w polskim filmie ...
"Jak tam było, tak tam było, zawsze jakoś było. Jeszcze nigdy tak nie było, żeby jakoś nie było."
Beer-o-pedia - Encyklopedia piwa
Awatar użytkownika
Piotrek
Admin
Admin
Posty: 105071
Rejestracja: sobota 28 maja 2005, 00:00
Lokalizacja: ze wsząd
Kontakt:

Post autor: Piotrek »

Fantastyczny mecz hokejowy o złoto olimpijskie! Kto nie widział niech koniecznie nadrobi. Zwroty akcji godne najlepszego thrillera. Począwszy od pierwszej bramki dla Rosjan (strzelonej na pół sekundy przed końcem pierwszej tercji!), a skończywszy na "złotej bramce" dla tych samych Rosjan w 10 minucie dogrywki.
W skrócie: pierwsza tercja 1:0 dla Rosji, druga 0:1 dla Niemiec, trzecia 2:2.
Natomiast Justynka, reklamowana od kilku dni na Eurosporcie jako "Justyna Kowalczyk na swoim ulubionym dystansie i ulubiona techniką" nie pokazała pleców współzawodniczkom ale obejrzała sobie plecy 13 zawodniczek ja poprzedzających i skończyła na miejscu 14 ze stratą trochę ponad pięciu minut.
Nie podobało mi się, że pojechała na Igrzyska, bo wiedziałem jak to się skończy. Czy naprawdę nam, Polakom potrzebna jest taka pociecha, że mamy zawodniczkę w drugiej dziesiątce olimpijczyków? I czy to jest pociecha?
Poezja to opisanie uczuć słowami, a świata - uczuciami.
***Unless otherwise stated, my posts are my opinion, not official***
No trees were killed to send this message, however, a large number of electrons were terribly inconvenienced.

Awatar użytkownika
Hania
wiceminister
wiceminister
Posty: 30246
Rejestracja: czwartek 16 gru 2004, 00:00
Lokalizacja: Z-ec

Post autor: Hania »

Justyna w biegu na 30 km zajęła miejsce 14-ste :(
"Zielono mi, zielono w głowie,
zielone trawy obrastają mą skroń,
zielony mętlik, o którym nie powiem,
zielone me czoło ociera ma dłoń..."
Awatar użytkownika
Piotrek
Admin
Admin
Posty: 105071
Rejestracja: sobota 28 maja 2005, 00:00
Lokalizacja: ze wsząd
Kontakt:

Post autor: Piotrek »

Hania, liczyłaś na więcej? Przy jej "wynikach" od poprzedniej Olimpiady w Soczi? Spójrz na wyniki Tour de Ski chociażby.
No a to co powiedziała dzisiaj o polskich reprezentantach to po prostu żenada. I powiedziała to rozmyślnie aby zainteresowanie mediów odwrócić od swego blamażu.
https://sportowefakty.wp.pl/pjongczang- ... ka-porazka
Jak ona śmie w ogóle takie słowa mówić:
- Dwa albo trzy razy w życiu widziałam Elizę Rucką. Wygląda dobrze na nartach. Jej sposób biegania, sposób walki, jej sylwetka - jest szczupła i niewysoka. Tylko teraz musi przeskoczyć dwa poziomy dalej. Musi się wyrwać z polskiej filozofii i zacząć porządnie pracować. Jest też bardzo osławiona sprinterka Monika Skinder, która musi popracować nad ciałem, ale ma bardzo duże predyspozycje siłowo-koordynacyjne - oceniła.

- Ale to wszystko młode dziewczynki, które muszą ruszyć. Na razie wygląda to tak, że jestem ja, Sylwia Jaśkowiec, długo, długo nic i te dwie młode. Może jak skończymy z Sylwią kariery, to będzie dobrze dla całej reszty, bo będą musiały się zmobilizować.
No to po co (skoro wyników nie ma) trzymacie się jak rzepy psiego ogona reprezentacji? Dajcie pojechać w świat tym utalentowanym. Póki "cała para" (czyt. kasa) będzie pompowana w nią i Sylwię te młode utalentowane nie będą miały żadnej motywacji. Słusznie to zauważyła, że trzeba jej odejścia.
Poezja to opisanie uczuć słowami, a świata - uczuciami.
***Unless otherwise stated, my posts are my opinion, not official***
No trees were killed to send this message, however, a large number of electrons were terribly inconvenienced.

Awatar użytkownika
Hania
wiceminister
wiceminister
Posty: 30246
Rejestracja: czwartek 16 gru 2004, 00:00
Lokalizacja: Z-ec

Post autor: Hania »

Piotrek pisze:Hania, liczyłaś na więcej?
Nie liczyłam :) Mam wiele szacunku dla Justyny, ale także moim zdaniem powinna już zakończyć karierę sportową.
"Zielono mi, zielono w głowie,
zielone trawy obrastają mą skroń,
zielony mętlik, o którym nie powiem,
zielone me czoło ociera ma dłoń..."
Awatar użytkownika
góral bagienny
wiceminister
wiceminister
Posty: 33751
Rejestracja: sobota 07 cze 2008, 12:41

Post autor: góral bagienny »

Piotrek pisze: Dajcie pojechać w świat tym utalentowanym
Nic nowego nie napiszę, ale i Piotrek się powiela. Olimpiada to nie poligon dla młodych-zdolnych-bez wyników. W moim odczuciu na olimpiadę powinni jeździć najlepsi w kraju. Jeśli to ma wciąż być najważniejsza impreza sportowa na świecie, jeśli ma wciąż nawiązywać do antycznej legendy i idei Coubertina, to kraj powinni reprezentować aktualnie najlepsi, choćby to był Eddie „Orzeł” Edwards czy bobsleiści z Jamajki, ale nie wschodzące gwiazdki. Inna rzecz, że te zachodzące też nie zawsze doceniają rangę wyróżnienia, które ich spotkało. Kłapanie dziobem na lewo i prawo, że na Igrzyska Olimpijskie pojechało się aby załapać się do czołowej ósemki w sztafecie, bo za tym idzie jakaś drobna kasa to wstyd i obciach. Kilka razy w tym roku czułem się zażenowany. 8)
' :doh: P O E Z J A , G Ł U P K U ! ! ! :doh:
Awatar użytkownika
Piotrek
Admin
Admin
Posty: 105071
Rejestracja: sobota 28 maja 2005, 00:00
Lokalizacja: ze wsząd
Kontakt:

Post autor: Piotrek »

No i sensacja wczoraj. Grający do tej pory jak regularna maszyna do wygrywania Ronnie "Rakieta" (wszystkie rundy eliminacji wygrywał 4:0), uległ w ćwierćfinale (nie najlepiej wczoraj grającemu) Johnowi "Czarodziejowi z Wishaw" Higginsowi aż 1:5!
Zapis meczu tutaj:
Poezja to opisanie uczuć słowami, a świata - uczuciami.
***Unless otherwise stated, my posts are my opinion, not official***
No trees were killed to send this message, however, a large number of electrons were terribly inconvenienced.

Awatar użytkownika
góral bagienny
wiceminister
wiceminister
Posty: 33751
Rejestracja: sobota 07 cze 2008, 12:41

Post autor: góral bagienny »

Zauważę nieśmiało że trwają MŚ w LA. Wczoraj niesamowity konkurs skoku w dal panów. Nasi średnio ze wskazaniem na słabo. Przynajmniej na razie. Zdarza się, że nasze panie ryczą w czasie postartowych wywiadów i zapowiadają, że latem się odgryzą.
Nie dajcie się zdominować spadonarciarzom! :P
' :doh: P O E Z J A , G Ł U P K U ! ! ! :doh:
Awatar użytkownika
Piotrek
Admin
Admin
Posty: 105071
Rejestracja: sobota 28 maja 2005, 00:00
Lokalizacja: ze wsząd
Kontakt:

Post autor: Piotrek »

góral bagienny pisze:trwają MŚ w LA
góral bagienny pisze:Nasi średnio ze wskazaniem na słabo
góral bagienny pisze:nasze panie ryczą w czasie postartowych wywiadów
No i właśnie dlatego daruję sobie oglądanie tych zawodów. W zasadzie tego zawodu... Albo zawodzenia.
Poezja to opisanie uczuć słowami, a świata - uczuciami.
***Unless otherwise stated, my posts are my opinion, not official***
No trees were killed to send this message, however, a large number of electrons were terribly inconvenienced.

Awatar użytkownika
góral bagienny
wiceminister
wiceminister
Posty: 33751
Rejestracja: sobota 07 cze 2008, 12:41

Post autor: góral bagienny »

No i żałuj! Dla mnie medale Polaków nie są najważniejsze. Właśnie skończył się niesamowity finał 400m chłopów, trwa finał trójskoku gdzie padają kapitalne wyniki, panie w finale tyczki trzymają mnie w napięciu... A jak lubisz medale Polaków to przegapiłeś pięknie zdobyte złoto!
' :doh: P O E Z J A , G Ł U P K U ! ! ! :doh:
Awatar użytkownika
Piotrek
Admin
Admin
Posty: 105071
Rejestracja: sobota 28 maja 2005, 00:00
Lokalizacja: ze wsząd
Kontakt:

Post autor: Piotrek »

Za to obejrzałem (no dobra, prawie obejrzałem) dwa złota w biathlonie. Obydwa w wykonaniu tej samej zawodniczki - Kamili Żuk. :)
Poezja to opisanie uczuć słowami, a świata - uczuciami.
***Unless otherwise stated, my posts are my opinion, not official***
No trees were killed to send this message, however, a large number of electrons were terribly inconvenienced.

Awatar użytkownika
Jaźwiec
nadleśniczy
nadleśniczy
Posty: 5001
Rejestracja: czwartek 29 cze 2006, 09:32

Post autor: Jaźwiec »

A gdzie to oglądałeś???
Dziś srebro (przy 6 pudłach!). Bierndalen w spódnicy?
Uśmiechnij się! Jutro możesz nie mieć zębów...
Awatar użytkownika
Piotrek
Admin
Admin
Posty: 105071
Rejestracja: sobota 28 maja 2005, 00:00
Lokalizacja: ze wsząd
Kontakt:

Post autor: Piotrek »

W telewizorni. No i pisałem, że prawie oglądałem... :wink:
Poezja to opisanie uczuć słowami, a świata - uczuciami.
***Unless otherwise stated, my posts are my opinion, not official***
No trees were killed to send this message, however, a large number of electrons were terribly inconvenienced.

Awatar użytkownika
Capricorn
Admin
Admin
Posty: 67109
Rejestracja: czwartek 14 lis 2013, 22:18

Post autor: Capricorn »

Kamil wygrał, a Marcin Lewandowski zdobył srebro na 1500m. Brawo :D
"Słowa mają ogromną moc, więc naszą powinnością jest te słowa kontrolować. Inaczej mogą zdziałać wiele zła" - Mordimer Madderdin
Awatar użytkownika
Capricorn
Admin
Admin
Posty: 67109
Rejestracja: czwartek 14 lis 2013, 22:18

Post autor: Capricorn »

No i brąz dziewczyn w sztafecie 4x400m i rekord Polski :beer: :brawo: :brawo:
"Słowa mają ogromną moc, więc naszą powinnością jest te słowa kontrolować. Inaczej mogą zdziałać wiele zła" - Mordimer Madderdin
ODPOWIEDZ