Terenówki made in China już w Polsce

Samochody terenowe, testy, opinie, informacje...

Moderator: Moderatorzy

borowiak

Post autor: borowiak »

Quercus pisze:KIA i HUNDAI po prostu mądrze kooperowały i teraz są markami liczącymi się na rynku.
W ubiegłym roku koncern ten zanotował 4 miejsce na świecie w sprzedaży aut..... Czytałem o tym w "Motorze"
Tu dane z połowy roku:
Hyundai-Kia zajmuje czwarte miejsce w światowej sprzedaży W pierwszej połowie 2009 r. Hyundai-Kia awansował na czwarte miejsce w światowej sprzedaży pojazdów samochodowych, wyprzedzając amerykańskiego Forda. Hyundai-Kia sprzedał ponad 2,1 mln samochodów (o ok. 8 tys. szt. Więcej niż Ford). Liderem sprzedaży pozostała Toyota z wynikiem sięgającym 3,56 mln pojazdów, przed General Motors (3,55 mln) oraz Volkswagenem (3,1 mln). Awans Hyundai-Kia w klasyfikacji producentów wynikał z dużych spadków wielkości sprzedaży głównych konkurentów koreańskiego producenta. W stosunku do roku poprzedniego Toyota zanotowała spadek o 26%, General Motors o 21,8%, a Ford o ponad 30%, podczas gdy Hyundai-Kia o zaledwie ok. 5%. W pierwszej dziesiątce na światowej liście sprzedaży samochodów koncern Hyundai-Kia znalazł się w roku 2000, a w 2006 r. zajmował już 6 miejsce
Awatar użytkownika
SZCZEPAN
dyrektor generalny
dyrektor generalny
Posty: 14105
Rejestracja: wtorek 18 gru 2007, 20:18
Lokalizacja: karpaty

Post autor: SZCZEPAN »

Jeśli chodzi o ceny UFO to mamy już jasność.38000 netto.Kupujemy? :wink: :D
I NIGDY NIE MÓW MI, ŻE JUŻ WSZYSTKO WIESZ.
borowiak

Post autor: borowiak »

Jakoś myślami wybiegam w stronę Dacii Duster....... Moja żona już ją zaakceptowała, pomyślę nad nią za małe co nieco..... Wolę zaufać kooperacji Renault-Nissan :)
http://www.samar.pl/__/__la/pl/__ac/sec ... C5%82.html
Awatar użytkownika
Cordoba_2004
początkujący
początkujący
Posty: 76
Rejestracja: poniedziałek 13 lip 2009, 22:56
Lokalizacja: aha

Post autor: Cordoba_2004 »

a to chcesz kupić tą 4x2?
jak dla mnie to ma same wady

brak ramy reduktora do tego silniki i elektronika rodem z reno - królowej lawet
Awatar użytkownika
Piotrek
Admin
Admin
Posty: 105113
Rejestracja: sobota 28 maja 2005, 00:00
Lokalizacja: ze wsząd
Kontakt:

Post autor: Piotrek »

Mogę powiedzieć tylko o DD 4x4 i tylko o skrzyni biegów: fajnie, że ma ich 6 ale czemu takie "krótkie"? W zasadzie przez pierwsze 20 sekund od ruszenia z miejsca nie warto zdejmować dłoni z dźwigni zmiany biegów a potem wrzucamy już piąty bieg... :)
Poezja to opisanie uczuć słowami, a świata - uczuciami.
***Unless otherwise stated, my posts are my opinion, not official***
No trees were killed to send this message, however, a large number of electrons were terribly inconvenienced.

ODPOWIEDZ