Najczęściej kradzione samochody

Samochody terenowe, testy, opinie, informacje...

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Domator
zastępca nadleśniczego
zastępca nadleśniczego
Posty: 3011
Rejestracja: wtorek 23 maja 2006, 18:15
Lokalizacja: nie wiem

Post autor: Domator »

niziołek pisze:Sienna to przecież punto z tyłkiem...czyli z kuferkirm..
Siena to Palio z kuferkiem
Fiat Siena to popularny samochód segmentu B. Jest jeden z modeli Fiata powstały w ramach projektu samochodu typ 178. W ramach tego projektu w Polsce produkowano także wersję kombi pod nazwą Fiat Palio Weekend. Technicznie była to wersja sedan międzynarodowego samochodu Palio, który był hatchbackiem. Projekt 178 – nazwa wewnętrzna oznaczająca rodzinę samochodów zaprojektowanych przez firmę FIAT, będących pierwszą próbą stworzenia przez tę firmę samochodu światowego. W skład rodziny wchodzą modele:
• Fiat Strada – 2-drzwiowy pick-up
• Fiat Palio – 3- i 5-drzwiowy hatchback
• Fiat Palio Weekend – 5-drzwiowe kombi
• Fiat Siena – 4-drzwiowy sedan i jego następca:
• Fiat Albea/Petra – 4-drzwiowy sedan
Konstrukcję tych samochodów oparto na nieco zmodyfikowanej płycie podłogowej pochodzącej z Fiata Uno. Auto jest więc przedstawicielem klasy niższej (segment B). Produkcję rozpoczęto w 1996 roku w Brazylii, a następnie w Argentynie. W 1997 roku do producentów dołączyły Wenezuela, Polska i Maroko. W Turcji produkcję rozpoczęto w 1998, w Indiach i RPA - w 1999, w Egipcie - w 2001 i w Chinach (pod nazwą Nanjing Fiat Palio) - w 2002.

Punto z bagażnikiem to produkowana od niedawna Linea :wink:
Obrazek
Awatar użytkownika
Agnieszka
dyrektor generalny
dyrektor generalny
Posty: 12973
Rejestracja: czwartek 17 maja 2007, 17:54

Post autor: Agnieszka »

No to teraz nie pozostaje mi nic innego jak ogryzać nerwowo paznokcie i prosić wszelkie moce coby nikt się na Corsa nie połakomił ;) Bo korzystając ze słonecznego dnia zlikwidowałam mu dziś kamuflaż i jakiś taki biały jest :]
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.(A. Sapkowski)
Brzost
dyrektor generalny
dyrektor generalny
Posty: 22054
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 00:00

Post autor: Brzost »

Agnieszka pisze:No to teraz nie pozostaje mi nic innego jak ogryzać nerwowo paznokcie i prosić wszelkie moce coby nikt się na Corsa nie połakomił ;) Bo korzystając ze słonecznego dnia zlikwidowałam mu dziś kamuflaż i jakiś taki biały jest :]
To też nie ukradną, bo będzie go trudno ukryć :-)
„Imperatorowa i państwa ościenne przywrócą spokojność obywatelom naszym/Przeto z wolnej woli dziś rezygnujemy/Z pretensji do tronu i polskiej korony/Nieszczęśliwie zdarzona w kraju insurekcja/Pogrążyła go w chaos oraz stan zniszczenia." (Jacek Kaczmarski - "Krajobraz po uczcie")
Awatar użytkownika
Agnieszka
dyrektor generalny
dyrektor generalny
Posty: 12973
Rejestracja: czwartek 17 maja 2007, 17:54

Post autor: Agnieszka »

Brzost pisze:To też nie ukradną, bo będzie go trudno ukryć
Siła spokoju w Brzoście tkwi :) No to się nie martwię :)
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.(A. Sapkowski)
kanty
początkujący
początkujący
Posty: 127
Rejestracja: wtorek 20 lut 2007, 21:06
Lokalizacja: miasteczko

Post autor: kanty »

Agnieszka pisze:No to teraz nie pozostaje mi nic innego jak ogryzać nerwowo paznokcie i prosić wszelkie moce coby nikt się na Corsa nie połakomił ;) Bo korzystając ze słonecznego dnia zlikwidowałam mu dziś kamuflaż i jakiś taki biały jest :]
samochodów w kolorze lodówki raczej nie kradną :wink:
Awatar użytkownika
Domator
zastępca nadleśniczego
zastępca nadleśniczego
Posty: 3011
Rejestracja: wtorek 23 maja 2006, 18:15
Lokalizacja: nie wiem

Post autor: Domator »

kanty pisze: samochodów w kolorze lodówki raczej nie kradną :wink:
Starszej lodówki....... obecnie modne lodówki to srebrne z połyskiem :mg:
Obrazek
Awatar użytkownika
Agnieszka
dyrektor generalny
dyrektor generalny
Posty: 12973
Rejestracja: czwartek 17 maja 2007, 17:54

Post autor: Agnieszka »

Widzicie jaki dobry mam samochód? :lol: dość, że marka jakaś niechodliwa, to i jak lodówka :lol:
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.(A. Sapkowski)
Awatar użytkownika
Domator
zastępca nadleśniczego
zastępca nadleśniczego
Posty: 3011
Rejestracja: wtorek 23 maja 2006, 18:15
Lokalizacja: nie wiem

Post autor: Domator »

Agnieszka pisze:dość, że marka jakaś niechodliwa, to i jak lodówka :lol:
Osoby jeżdżące Corsem dłużej utrzymają świeżość :mg:
Obrazek
Awatar użytkownika
Agnieszka
dyrektor generalny
dyrektor generalny
Posty: 12973
Rejestracja: czwartek 17 maja 2007, 17:54

Post autor: Agnieszka »

domator pisze:Osoby jeżdżące Corsem dłużej utrzymają świeżość
:lol: No nie wiem, w lecie to jest w nim jak w piekarniku :( A widział ktoś kiedyś biały piekarnik? :/
Ale nieistotne, grunt, że go nie ukradną :D Tfu, na psa urok!
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.(A. Sapkowski)
Awatar użytkownika
Domator
zastępca nadleśniczego
zastępca nadleśniczego
Posty: 3011
Rejestracja: wtorek 23 maja 2006, 18:15
Lokalizacja: nie wiem

Post autor: Domator »

Agnieszka pisze:No nie wiem, w lecie to jest w nim jak w piekarniku
W czarnym byłoby gorzej........... :mg:
Obrazek
Awatar użytkownika
maverick
dyrektor regionalny
dyrektor regionalny
Posty: 6752
Rejestracja: czwartek 24 sie 2006, 22:09

Post autor: maverick »

domator pisze:W czarnym byłoby gorzej...........
I w skórze. :wink:
ODPOWIEDZ