Najczęściej kradzione samochody

Samochody terenowe, testy, opinie, informacje...

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Domator
zastępca nadleśniczego
zastępca nadleśniczego
Posty: 3011
Rejestracja: wtorek 23 maja 2006, 18:15
Lokalizacja: nie wiem

Najczęściej kradzione samochody

Post autor: Domator »

Spójrzcie na trzeci a pozycję:
1. Volkswagen Passat
2. Volkswagen Golf
3. Fiat 126p
4. Audi A6
5. Fiat Seicento
6. Audi A4
7. Skoda Octavia
8. Fiat Cinquecento
9. Audi 80
10. Toyota Yaris
11. Fiat Panda
12. Toyota Corolla
13. Opel Vectra
14. Peugeot 307
15. Volkswagen Polo
Więcej na temat:
http://www.motogazeta.mojeauto.pl/Aktua ... 31395.html
Obrazek
Awatar użytkownika
Sten
prezydent
prezydent
Posty: 170010
Rejestracja: czwartek 13 gru 2007, 18:40
Lokalizacja: Łuh

Post autor: Sten »

domator pisze:Spójrzcie na trzeci a pozycję:
O części coraz trudniej, to i maluszki cieszą się wzięciem.
Mojej "reni" na szczęście nie ma w pierwszej piętnastce. Odpukam w puste, coby nie apeszyć.
"Jak tam było, tak tam było, zawsze jakoś było. Jeszcze nigdy tak nie było, żeby jakoś nie było."
Beer-o-pedia - Encyklopedia piwa
Awatar użytkownika
Domator
zastępca nadleśniczego
zastępca nadleśniczego
Posty: 3011
Rejestracja: wtorek 23 maja 2006, 18:15
Lokalizacja: nie wiem

Post autor: Domator »

Moich wynalazków też nie ma na liście :wink:
Obrazek
Awatar użytkownika
niziołek
wiceminister
wiceminister
Posty: 25653
Rejestracja: poniedziałek 07 sty 2008, 12:44

Post autor: niziołek »

domator pisze:Moich wynalazków też nie ma na liście :wink:
:D Moich też... choć w stosunku do tego leśnego - fiata punto... jestem szczerze in plus zdiwiony.Hej! :D
"To duch buduje sobie ciało" - Fryderyk Schiller
Awatar użytkownika
Piotrek
Admin
Admin
Posty: 105105
Rejestracja: sobota 28 maja 2005, 00:00
Lokalizacja: ze wsząd
Kontakt:

Post autor: Piotrek »

No to mogę odetchnąć - to co zostało z Seicento już sprzedałem a Pandę w poniedziałek pożegnam i chyba przesiądę się do wymarzonego cuda, którego nie kradną :lol:
Poezja to opisanie uczuć słowami, a świata - uczuciami.
***Unless otherwise stated, my posts are my opinion, not official***
No trees were killed to send this message, however, a large number of electrons were terribly inconvenienced.

Brzost
dyrektor generalny
dyrektor generalny
Posty: 22054
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 00:00

Post autor: Brzost »

10 lat temu ukradziono mi Poloneza Atu, podobno wtedy były w czołówce.
„Imperatorowa i państwa ościenne przywrócą spokojność obywatelom naszym/Przeto z wolnej woli dziś rezygnujemy/Z pretensji do tronu i polskiej korony/Nieszczęśliwie zdarzona w kraju insurekcja/Pogrążyła go w chaos oraz stan zniszczenia." (Jacek Kaczmarski - "Krajobraz po uczcie")
Awatar użytkownika
Domator
zastępca nadleśniczego
zastępca nadleśniczego
Posty: 3011
Rejestracja: wtorek 23 maja 2006, 18:15
Lokalizacja: nie wiem

Post autor: Domator »

9 lat temu marzyłem, żeby mi ukradli Fiata Punto i nic z tego........ :wink: :mg: Sprzedać nie szło, AC było.........
Obrazek
Brzost
dyrektor generalny
dyrektor generalny
Posty: 22054
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 00:00

Post autor: Brzost »

domator pisze:marzyłem, żeby mi ukradli Fiata Punto i nic z tego........ :wink: :mg: Sprzedać nie szło,
Jedno wyjaśnia się w drugim ;-)
„Imperatorowa i państwa ościenne przywrócą spokojność obywatelom naszym/Przeto z wolnej woli dziś rezygnujemy/Z pretensji do tronu i polskiej korony/Nieszczęśliwie zdarzona w kraju insurekcja/Pogrążyła go w chaos oraz stan zniszczenia." (Jacek Kaczmarski - "Krajobraz po uczcie")
Awatar użytkownika
Agnieszka
dyrektor generalny
dyrektor generalny
Posty: 12973
Rejestracja: czwartek 17 maja 2007, 17:54

Post autor: Agnieszka »

Cors jest bezpieczny :jupi: :mg: Ale pewnie dlatego, że brudny niemiłosiernie :]
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.(A. Sapkowski)
Awatar użytkownika
Domator
zastępca nadleśniczego
zastępca nadleśniczego
Posty: 3011
Rejestracja: wtorek 23 maja 2006, 18:15
Lokalizacja: nie wiem

Post autor: Domator »

Agnieszka pisze:brudny niemiłosiernie
Czy tak:
[img][img]http://img132.imageshack.us/img132/3395/63120056tm2.th.jpg[/img][/img]
Obrazek
Awatar użytkownika
Piotrek
Admin
Admin
Posty: 105105
Rejestracja: sobota 28 maja 2005, 00:00
Lokalizacja: ze wsząd
Kontakt:

Post autor: Piotrek »

Domatorze, przecie to nie brud tylko maskowanie alias kamuflaż :lol:
Poezja to opisanie uczuć słowami, a świata - uczuciami.
***Unless otherwise stated, my posts are my opinion, not official***
No trees were killed to send this message, however, a large number of electrons were terribly inconvenienced.

Brzost
dyrektor generalny
dyrektor generalny
Posty: 22054
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 00:00

Post autor: Brzost »

To już wiem, czemu na moją Sienę nikt się nie łakomi, jest dobrze zamaskowana i zakamuflowana :lol:

A tak na poważnie to myślę już o zmianie na coś nowszego, może ktoś jest zainteresowany kupnem zasłużonego, ale całkiem sprawnego autka?
„Imperatorowa i państwa ościenne przywrócą spokojność obywatelom naszym/Przeto z wolnej woli dziś rezygnujemy/Z pretensji do tronu i polskiej korony/Nieszczęśliwie zdarzona w kraju insurekcja/Pogrążyła go w chaos oraz stan zniszczenia." (Jacek Kaczmarski - "Krajobraz po uczcie")
Brzost
dyrektor generalny
dyrektor generalny
Posty: 22054
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 00:00

Post autor: Brzost »

Nie mam przy sobie zdjęcia, ale gdy znajdę w domu to wrzucę do "Pchlego Targu" (Hania i OMM zresztą widzieli).
„Imperatorowa i państwa ościenne przywrócą spokojność obywatelom naszym/Przeto z wolnej woli dziś rezygnujemy/Z pretensji do tronu i polskiej korony/Nieszczęśliwie zdarzona w kraju insurekcja/Pogrążyła go w chaos oraz stan zniszczenia." (Jacek Kaczmarski - "Krajobraz po uczcie")
Awatar użytkownika
niziołek
wiceminister
wiceminister
Posty: 25653
Rejestracja: poniedziałek 07 sty 2008, 12:44

Post autor: niziołek »

Brzost pisze:Nie mam przy sobie zdjęcia, ale gdy znajdę w domu to wrzucę do "Pchlego Targu" (Hania i OMM zresztą widzieli).
:D Sienna to przecież punto z tyłkiem...czyli z kuferkirm...jak się na punto nie łakomią to na siennę też.Hej! :)
"To duch buduje sobie ciało" - Fryderyk Schiller
Awatar użytkownika
Domator
zastępca nadleśniczego
zastępca nadleśniczego
Posty: 3011
Rejestracja: wtorek 23 maja 2006, 18:15
Lokalizacja: nie wiem

Post autor: Domator »

niziołek pisze:.jak się na punto nie łakomią to na siennę też
Złośliwiec :wink:
Obrazek
Awatar użytkownika
Domator
zastępca nadleśniczego
zastępca nadleśniczego
Posty: 3011
Rejestracja: wtorek 23 maja 2006, 18:15
Lokalizacja: nie wiem

Post autor: Domator »

niziołek pisze:Sienna to przecież punto z tyłkiem...czyli z kuferkirm..
Siena to Palio z kuferkiem
Fiat Siena to popularny samochód segmentu B. Jest jeden z modeli Fiata powstały w ramach projektu samochodu typ 178. W ramach tego projektu w Polsce produkowano także wersję kombi pod nazwą Fiat Palio Weekend. Technicznie była to wersja sedan międzynarodowego samochodu Palio, który był hatchbackiem. Projekt 178 – nazwa wewnętrzna oznaczająca rodzinę samochodów zaprojektowanych przez firmę FIAT, będących pierwszą próbą stworzenia przez tę firmę samochodu światowego. W skład rodziny wchodzą modele:
• Fiat Strada – 2-drzwiowy pick-up
• Fiat Palio – 3- i 5-drzwiowy hatchback
• Fiat Palio Weekend – 5-drzwiowe kombi
• Fiat Siena – 4-drzwiowy sedan i jego następca:
• Fiat Albea/Petra – 4-drzwiowy sedan
Konstrukcję tych samochodów oparto na nieco zmodyfikowanej płycie podłogowej pochodzącej z Fiata Uno. Auto jest więc przedstawicielem klasy niższej (segment B). Produkcję rozpoczęto w 1996 roku w Brazylii, a następnie w Argentynie. W 1997 roku do producentów dołączyły Wenezuela, Polska i Maroko. W Turcji produkcję rozpoczęto w 1998, w Indiach i RPA - w 1999, w Egipcie - w 2001 i w Chinach (pod nazwą Nanjing Fiat Palio) - w 2002.

Punto z bagażnikiem to produkowana od niedawna Linea :wink:
Obrazek
Awatar użytkownika
Agnieszka
dyrektor generalny
dyrektor generalny
Posty: 12973
Rejestracja: czwartek 17 maja 2007, 17:54

Post autor: Agnieszka »

No to teraz nie pozostaje mi nic innego jak ogryzać nerwowo paznokcie i prosić wszelkie moce coby nikt się na Corsa nie połakomił ;) Bo korzystając ze słonecznego dnia zlikwidowałam mu dziś kamuflaż i jakiś taki biały jest :]
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.(A. Sapkowski)
Brzost
dyrektor generalny
dyrektor generalny
Posty: 22054
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 00:00

Post autor: Brzost »

Agnieszka pisze:No to teraz nie pozostaje mi nic innego jak ogryzać nerwowo paznokcie i prosić wszelkie moce coby nikt się na Corsa nie połakomił ;) Bo korzystając ze słonecznego dnia zlikwidowałam mu dziś kamuflaż i jakiś taki biały jest :]
To też nie ukradną, bo będzie go trudno ukryć :-)
„Imperatorowa i państwa ościenne przywrócą spokojność obywatelom naszym/Przeto z wolnej woli dziś rezygnujemy/Z pretensji do tronu i polskiej korony/Nieszczęśliwie zdarzona w kraju insurekcja/Pogrążyła go w chaos oraz stan zniszczenia." (Jacek Kaczmarski - "Krajobraz po uczcie")
Awatar użytkownika
Agnieszka
dyrektor generalny
dyrektor generalny
Posty: 12973
Rejestracja: czwartek 17 maja 2007, 17:54

Post autor: Agnieszka »

Brzost pisze:To też nie ukradną, bo będzie go trudno ukryć
Siła spokoju w Brzoście tkwi :) No to się nie martwię :)
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.(A. Sapkowski)
kanty
początkujący
początkujący
Posty: 127
Rejestracja: wtorek 20 lut 2007, 21:06
Lokalizacja: miasteczko

Post autor: kanty »

Agnieszka pisze:No to teraz nie pozostaje mi nic innego jak ogryzać nerwowo paznokcie i prosić wszelkie moce coby nikt się na Corsa nie połakomił ;) Bo korzystając ze słonecznego dnia zlikwidowałam mu dziś kamuflaż i jakiś taki biały jest :]
samochodów w kolorze lodówki raczej nie kradną :wink:
ODPOWIEDZ