PRECZ Z LASAMI PRYWATNYMI !!!

Kto nie chciałby być właścicielem lasu, ale to nie jest takie proste...

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Piotrek
Admin
Admin
Posty: 105120
Rejestracja: sobota 28 maja 2005, 00:00
Lokalizacja: ze wsząd
Kontakt:

Post autor: Piotrek »

leszek_tax pisze:To świadczy jak mocno jest chroniony KRAJOBRAZ
To świadczy jak dalece biurokraci mają "parcie na łapówę". Jedynie o tym.
Poezja to opisanie uczuć słowami, a świata - uczuciami.
***Unless otherwise stated, my posts are my opinion, not official***
No trees were killed to send this message, however, a large number of electrons were terribly inconvenienced.

leszek_tax
początkujący
początkujący
Posty: 141
Rejestracja: środa 25 lis 2009, 17:30
Lokalizacja: podkarpackie

Post autor: leszek_tax »

Piotrze mówisz jak typowy Polach wychowany przez poprzednie ustronie , albo otarłeś sie o to.
Ja tez jestem przesiąknięty choć byłem na "resocjalizacji". Uwierz że są kraje gdzie umowa ustna znaczy, a umowa pisemna nie ma pieczątek. Gdy żądałem pieczątki wywołałem lekkie zdziwienie. :) :)
jan
początkujący
początkujący
Posty: 42
Rejestracja: czwartek 29 paź 2009, 20:39
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: jan »

Owszem.Państwo ma prawo ograniczać wolności obywatela. Ludzi zatrudnionych w Lasach Państwowych pewnie to niewiele wzrusza -wszak są "budżetówką". A mnie trafia szlak jak do wywróconego drzewa przyjeżdża urzędnik i tłumaczy mnie, że ja za jego przyjazd nie płace. Na jego łaskawą obecność też trzeba czekać. Wolałbym żeby pieniądze z moich podatków były wydawane racjonalnie. Głupie prawo tworzy społeczeństwo kapusi, nie OBYWATELI.
leszek_tax
początkujący
początkujący
Posty: 141
Rejestracja: środa 25 lis 2009, 17:30
Lokalizacja: podkarpackie

Post autor: leszek_tax »

Janie załóż Stowarzyszenie prywatnych właścicieli lasów, Twojego głosu nie słychać.Zresztą nikogo kto ma las PRYWATNY.
Można tylko wspomnieć coś o "karawanie" i "szczekającym psie" - jak to znasz to zrozumiesz.
Awatar użytkownika
Sten
prezydent
prezydent
Posty: 170033
Rejestracja: czwartek 13 gru 2007, 18:40
Lokalizacja: Łuh

Post autor: Sten »

jan pisze:Ludzi zatrudnionych w Lasach Państwowych pewnie to niewiele wzrusza -wszak są "budżetówką".
Gwoli wyjaśnienia - ludzie zatrudnieni w LP nie są "budżetówką"
"Jak tam było, tak tam było, zawsze jakoś było. Jeszcze nigdy tak nie było, żeby jakoś nie było."
Beer-o-pedia - Encyklopedia piwa
ODPOWIEDZ