Tomasz Mackiewicz

Piękno lasu, czyste powietrze, zbiorniki wodne...

Moderator: Moderatorzy

Borodziej999
leśniczy
leśniczy
Posty: 940
Rejestracja: piątek 21 lip 2017, 10:08
Lokalizacja: z lasu

Post autor: Borodziej999 »

...pasja pasją, ale w domu żoną i .... dzieci. Gdyby nie zbiórka pieniędzy, to jaką przyszłość rodzinie tatuś zafundował. I dlaczego? Bo chciał sobie zdobyć górę! I przestańcie opowiadać, że to fascynat, bohater itp. Pomyślcie jak wyglądałoby wasze życie i innych, gdyby tatusiowie i mamusie nie opiekowali się dziećmi, tylko wszyscy realizowali swoje pasje. Najpierw podstawowe obowiązki, potem przyjemności!!! Inni potrafią to pogodzić, albo sami albo przez przynależność do grupy i zdobywać szczyty w sposób jak najbardziej bezpieczny, a nie z za parę dolarów, bez ubezpieczenia, wsparcia ekipy itp. :idea:
Awatar użytkownika
Sten
prezydent
prezydent
Posty: 169509
Rejestracja: czwartek 13 gru 2007, 18:40
Lokalizacja: Łuh

Post autor: Sten »

Był kiedyś taki jeden minister, co to jedna żona zeszła mu w jaskini, a druga w górach wysokich. Widać poszedł po rozum do głowy i po raz trzeci ożenił się z wnuczką pewnej znanej postaci historycznej ...
"Jak tam było, tak tam było, zawsze jakoś było. Jeszcze nigdy tak nie było, żeby jakoś nie było."
Beer-o-pedia - Encyklopedia piwa
Awatar użytkownika
Argon
nadleśniczy
nadleśniczy
Posty: 4576
Rejestracja: czwartek 13 sty 2011, 17:44
Lokalizacja: Pomorze

Post autor: Argon »

Próbuję "zrozumieć" co pcha ludzi w góry wysokie. Czytam "Kukuczka. Opowieść o najsłynniejszym polskim himalaiście".
... czasami mam wrażenie, że przeciętny Polak uważa, że jak jego sąsiad złamie nogę, to jemu się będzie lepiej chodzić. Kayah
Awatar użytkownika
Sten
prezydent
prezydent
Posty: 169509
Rejestracja: czwartek 13 gru 2007, 18:40
Lokalizacja: Łuh

Post autor: Sten »

Jak chcesz to mogę Ci sprezentować z pół metra bieżącego książek na ten temat ...
"Jak tam było, tak tam było, zawsze jakoś było. Jeszcze nigdy tak nie było, żeby jakoś nie było."
Beer-o-pedia - Encyklopedia piwa
Awatar użytkownika
Argon
nadleśniczy
nadleśniczy
Posty: 4576
Rejestracja: czwartek 13 sty 2011, 17:44
Lokalizacja: Pomorze

Post autor: Argon »

Sten pisze:Jak chcesz to mogę Ci sprezentować z pół metra bieżącego książek na ten temat ...
Dzięki :) Zobaczę czy obecna lektura zaspokoi moją ciekawość.
... czasami mam wrażenie, że przeciętny Polak uważa, że jak jego sąsiad złamie nogę, to jemu się będzie lepiej chodzić. Kayah
ODPOWIEDZ