Myśliwi podczas polowania ranili dzieci. Prokuratura umarza

Zwierzęta łowne, hodowla, broń śrutowa i kulowa, psy myśliwskie...

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
drwalnik
Admin
Admin
Posty: 77500
Rejestracja: wtorek 13 lip 2004, 00:00
Lokalizacja: z drewna
Kontakt:

Myśliwi podczas polowania ranili dzieci. Prokuratura umarza

Post autor: drwalnik »

Prokuratura Rejonowa w Wadowicach umorzyła śledztwo dotyczące myśliwych, którzy na prywatnym terenie dokonali polowania na kaczki. Jak informuje ruch Ludzie Przeciw Myśliwym, który zgłosił sprawę na policję, podczas zdarzenia doszło do zranienia dzieci oraz zwierząt...
http://wiadomosci.onet.pl/kraj/mysliwi- ... wo/lj2mw4z
... (VIA/RT) nie oznacza moich poglądów ani poparcia dla cytowanych treści...
"wszystko co słyszymy jest opinią, nie faktem. wszystko co widzimy jest punktem widzenia, nie prawdą" - marek aureliusz
Awatar użytkownika
ludvik
zastępca nadleśniczego
zastępca nadleśniczego
Posty: 2477
Rejestracja: niedziela 20 sty 2008, 21:33
Lokalizacja: szuflandia

Post autor: ludvik »

To samo zdjęcie z myśliwymi wykorzystano w sprawie strzelanki w Jaworzu, gdzie osoba uprawniona odpalała dziki w mieście. Jakaś promocja w sieci na zdjęcia czy co :D ? Można by się postarać i np. w artykule o kaczkach umieścić zdjęcie strzelby a nie sztucera.
Awatar użytkownika
zulus
inżynier nadzoru
inżynier nadzoru
Posty: 1543
Rejestracja: czwartek 29 cze 2006, 20:53
Lokalizacja: Beskidy

Post autor: zulus »

W Jaworznie raczej.
Wroblak
początkujący
początkujący
Posty: 1
Rejestracja: wtorek 14 lis 2017, 13:04
Kontakt:

Post autor: Wroblak »

ludvik pisze:To samo zdjęcie z myśliwymi wykorzystano w sprawie strzelanki w Jaworzu, gdzie osoba uprawniona odpalała dziki w mieście. Jakaś promocja w sieci na zdjęcia czy co :D ?
Pewnie to jedyne jest w sieci za darmo :D A reszta pod hasłem "myśliwy" płatna, to co będą przepłacać :P
Awatar użytkownika
Piotrek
Admin
Admin
Posty: 104860
Rejestracja: sobota 28 maja 2005, 00:00
Lokalizacja: ze wsząd
Kontakt:

Post autor: Piotrek »

Wroblak, to samo pomyślałem. Ewentualnie jedyne zakupione z prawem powielania i udostępnione przez serwis foto "Agencja Gazeta". :)
Poezja to opisanie uczuć słowami, a świata - uczuciami.
***Unless otherwise stated, my posts are my opinion, not official***
No trees were killed to send this message, however, a large number of electrons were terribly inconvenienced.

Naj
dyrektor generalny
dyrektor generalny
Posty: 24828
Rejestracja: czwartek 20 mar 2008, 20:08
Lokalizacja: PL

Post autor: Naj »

Tak prawdę mówiąc, to się czepiasz, jak wiadomy z LDL. Przecież nie napisali, że to ten myśliwy. A postrzelenie dzieci to głupota, za którą powinni beknąć...
Awatar użytkownika
Piotrek
Admin
Admin
Posty: 104860
Rejestracja: sobota 28 maja 2005, 00:00
Lokalizacja: ze wsząd
Kontakt:

Post autor: Piotrek »

Nie wiem jak było więc nie feruję wyroków.
Poezja to opisanie uczuć słowami, a świata - uczuciami.
***Unless otherwise stated, my posts are my opinion, not official***
No trees were killed to send this message, however, a large number of electrons were terribly inconvenienced.

kimkolwiek

Post autor: kimkolwiek »

Pal licho zdjęcie, teść mnie zmroziła :(
Awatar użytkownika
Capricorn
Admin
Admin
Posty: 66910
Rejestracja: czwartek 14 lis 2013, 22:18

Post autor: Capricorn »

kimkolwiek pisze: teść mnie zmroziła :(
Wszędzie ten gender :lol:
"Słowa mają ogromną moc, więc naszą powinnością jest te słowa kontrolować. Inaczej mogą zdziałać wiele zła" - Mordimer Madderdin
Naj
dyrektor generalny
dyrektor generalny
Posty: 24828
Rejestracja: czwartek 20 mar 2008, 20:08
Lokalizacja: PL

Post autor: Naj »

A to jeszcze za pomyślne zakończenie przypadłości Kim... :beer: Naj ma to już zasobą... "...czuj się zwolniony..." 8) Ale wyszło na dobre... :jupi:
kimkolwiek

Post autor: kimkolwiek »

Capricorn pisze:
kimkolwiek pisze: teść mnie zmroziła :(
Wszędzie ten gender :lol:
:lol: :lol:
To się obśmiałam :lol:
Podejźrzon
początkujący
początkujący
Posty: 127
Rejestracja: piątek 04 sie 2017, 14:59

Post autor: Podejźrzon »

Jaki piękny obraz upadku. Ubaw po pachy ze zdjęcia, treść zamiata się pod dywanik i szafa gra...
Artykuł zalinkowany z Onetu, ale dostaje się "złowieszczej" Gazecie. Kompleksiki wychodzą?
Nie wiem jak było więc nie feruję wyroków.
Co za wytworna kazuistyka...

No wiec się dowiedz, że:
Wadowicka prokuratura stoi na stanowisku, że dzieciom nic się nie stało a rany psa i kota wygoiły się i umorzyła dochodzenie dotyczące myśliwych strzelających w stronę dzieci, które uczyły się jeździć konno we Frydrychowicach.
http://www.gazetakrakowska.pl/wiadomosc ... ,12672750/
Zawiadomienie złożył właściciel stadniny, którego zdaniem myśliwi strzelając do kaczek, nie zachowali wymaganej ostrożności ostrzeliwując śrutem zabudowania. W konsekwencji odłamki poraniły konia i psa, wbiły się w kask jednej z dziewczynek, która wtedy uczyła się jazdy konnej.
http://www.dziennikpolski24.pl/region/r ... ,12672750/
Myśliwi nie sprawdzili, czy dziewczynce coś się stało, pozbierali zabite kaczki i odjechali. Wrócili dzień później, by zebrać łuski, które zostawili w miejscu polowania. Wtedy właściciel stadniny spisał numery rejestracyjne samochodu Suzuki Vitara. Policja kilka tygodni ustalała, kto polował w tym miejscu.
http://krakow.wyborcza.pl/krakow/7,4442 ... widzi.html

Jest to zgroza, można teraz swobodnie strzelać do ludzi i zwierząt domowych, i jak się nie trafi lub nawet trafi, ale obejdzie się bez większych obrażeń, to sprawa idzie do umorzenia. Brawo prokuratura!

Nie wiem, czy rechot byłby równie wielki, gdyby to na waszej działce postrzelili waszego psa, czy nie daj Boże, dzieciaka?
Awatar użytkownika
Piotrek
Admin
Admin
Posty: 104860
Rejestracja: sobota 28 maja 2005, 00:00
Lokalizacja: ze wsząd
Kontakt:

Post autor: Piotrek »

Podejźrzon pisze:Co za wytworna kazuistyka...
Nie. Po prostu długoletnie doświadczenie, że nie wolno opierać się na tym, co wysmażą dziennikarze. Bo oni (będę się powtarzał do znudzenia) nie relacjonują rzeczywistości tylko ją tworzą. Zgodnie z wytyczonymi celami.
A ty mój drogi na początek zastanów się nad tym zdaniem:
Podejźrzon pisze:myśliwych strzelających w stronę dzieci
Po co dziennikarz pisze takie bzdury? Przyjrzyj się uruchomionemu mechanizmowi.

PS. "Ludzie Przeciw Myśliwym". Jaka sprytna nazwa. Jednym pociągnięciem pióra odebrano myśliwym człowieczeństwo...
Poezja to opisanie uczuć słowami, a świata - uczuciami.
***Unless otherwise stated, my posts are my opinion, not official***
No trees were killed to send this message, however, a large number of electrons were terribly inconvenienced.

ODPOWIEDZ