Likwidacja Straży Leśnej.

Ochrona mienia w Lasach Państwowych...

Moderator: Moderatorzy

Pankracy
początkujący
początkujący
Posty: 105
Rejestracja: czwartek 14 paź 2010, 08:36
Lokalizacja: PL

Post autor: Pankracy »

drwalnik pisze:
Jaworowy pisze:należy podkreślić i docenić szczególną rolę, jaką Straż Leśna odgrywa w naszych strukturach.
... do tej szczególnej roli wystarczy kurs ochroniarski
A do marketingu przeczytanie podręcznika dla akwizytorów?
Awatar użytkownika
drwalnik
Admin
Admin
Posty: 77740
Rejestracja: wtorek 13 lip 2004, 00:00
Lokalizacja: z drewna
Kontakt:

Post autor: drwalnik »

Pankracy pisze:A do marketingu przeczytanie podręcznika dla akwizytorów?
... miałem na myśli ostatnie akcje straży leśnej w Białowieży i siedzibie dglp, nie ich podstawową działalność
... (VIA/RT) nie oznacza moich poglądów ani poparcia dla cytowanych treści...
"wszystko co słyszymy jest opinią, nie faktem. wszystko co widzimy jest punktem widzenia, nie prawdą" - marek aureliusz
Pankracy
początkujący
początkujący
Posty: 105
Rejestracja: czwartek 14 paź 2010, 08:36
Lokalizacja: PL

Post autor: Pankracy »

A ja fakt, że do sprzedaży towaru na rynku, na którym sprzedający jest monopolistą nie potrzebna jest fachowa wiedza, ale znajomość obsługi komputera i podstawy matematyki...

I moje i Twoje porównania są nietrafne, pozbawione prawdy i krzywdzące.
Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Kondi
inżynier nadzoru
inżynier nadzoru
Posty: 1321
Rejestracja: czwartek 08 gru 2011, 16:05

Post autor: Kondi »

Ja powiem tak, jeżeli chodzi o różne wykroczenia w lasach.
To też zależy, gdzie i co się dzieje w lasach.
W jednym miejscu może być tylko kilka przypadków jakichś zdarzeń z udziałem pijanych ludzi, z kradzieżą drewna, a w innym miejscu takich "zdarzeń" może być dużo więcej.

Też nie zawsze STRAŻ LEŚNA wyłapuje osoby, które szkodzą lasom, mimo że są w lasach umieszczone kamery.

Co do protestujących przeciwko wycince drzew w Puszczy Białowieskiej, to tu rzeczywiście, leśna straż robi dobrą robotę i pilnuje tego, że Ci ludzie za bardzo nie podskakiwali.
Nawet nie wiadomo, czy protestujący przeciwko wycince, mają rację, bo może racja nie leży po ich stronie, a wycinać zagrożone kornikiem drzewa trzeba.

Nie wiadomo, jak to tam naprawdę wygląda. :lol:
Lasy to piekna sprawa. Chrońmy lasy i przyrodę, jak tylko możemy.
Awatar użytkownika
drwalnik
Admin
Admin
Posty: 77740
Rejestracja: wtorek 13 lip 2004, 00:00
Lokalizacja: z drewna
Kontakt:

Post autor: drwalnik »

Pankracy pisze:I moje i Twoje porównania są nietrafne, pozbawione prawdy i krzywdzące.
... moje i trafne, prawdziwe i nie krzywdzące, patrząc do czego wykorzystywana jest ta formacja przez GISL i gendyra, bo to oni odpowiadają za to, jak strażnicy leśni i leśnicy są postrzegani i jaki będzie miało społeczeństwo stosunek do leśników przy najbliższym referendum w sprawie lasów... a to na pewno będzie, prędzej czy później
... (VIA/RT) nie oznacza moich poglądów ani poparcia dla cytowanych treści...
"wszystko co słyszymy jest opinią, nie faktem. wszystko co widzimy jest punktem widzenia, nie prawdą" - marek aureliusz
Awatar użytkownika
Fred
zastępca nadleśniczego
zastępca nadleśniczego
Posty: 2069
Rejestracja: sobota 30 sty 2010, 20:58
Lokalizacja: Ze smutnych borów

Post autor: Fred »

g pisze:mam nadzieję że masz dowody (tj. wyrok w tej sprawie) bo KK
Cytat:
Art. 212. [Zniesławienie]
§ 1. Kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną niemającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności,

podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności.

§ 2. Jeżeli sprawca dopuszcza się czynu określonego w § 1 za pomocą środków masowego komunikowania,

podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.
Halo! Obudź się!Żyjemy już w wolnej Polsce.
Fred
Awatar użytkownika
Piotrek
Admin
Admin
Posty: 105071
Rejestracja: sobota 28 maja 2005, 00:00
Lokalizacja: ze wsząd
Kontakt:

Post autor: Piotrek »

Fred pisze:Żyjemy już w wolnej Polsce.
Ale artykuł 212 nadal istnieje i typ kwalifikowany nawet obejmuje swoim zasięgiem internet, nie tylko prasę, radio i telewizję, jak w Polsce zniewolonej...
http://www.infor.pl/prawo/kodeks-karny/ ... rnego.html
:) :)
Poezja to opisanie uczuć słowami, a świata - uczuciami.
***Unless otherwise stated, my posts are my opinion, not official***
No trees were killed to send this message, however, a large number of electrons were terribly inconvenienced.

ODPOWIEDZ