Puszcza Bukowa - nowe protesty

Zagadnienia z szeroko pojętej ekologii, przyrody, środowiska i biologii...

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Piotrek
Admin
Admin
Posty: 105110
Rejestracja: sobota 28 maja 2005, 00:00
Lokalizacja: ze wsząd
Kontakt:

Post autor: Piotrek »

dreptacz pisze:do takich imprez fundowanych przez LP powinni mieć dostęp wszyscy
Dlaczego?
Poezja to opisanie uczuć słowami, a świata - uczuciami.
***Unless otherwise stated, my posts are my opinion, not official***
No trees were killed to send this message, however, a large number of electrons were terribly inconvenienced.

Naj
dyrektor generalny
dyrektor generalny
Posty: 24829
Rejestracja: czwartek 20 mar 2008, 20:08
Lokalizacja: PL

Post autor: Naj »

Piotrek pisze:
dreptacz pisze:do takich imprez fundowanych przez LP powinni mieć dostęp wszyscy
Dlaczego?
Ty chyba nie lubisz dreptania :wink: . A ja odwrotnie. Coraz bardziej lubię... :) Tym niemniej, acz z odrazą, musze przyznać Ci rację...
Tekst, który dreptacz zacytowała :?: pochodzi w całości ze strony puszczy bukowej na FB. Jest tam takie zdanie: "Oto treść wiadomości rozpowszechnianej poufnymi kanałami" Nie wiadomo jakie to są te "poufne...". Ale skoro p.b. je ma, to chyba takie strasznie poufne nie są. W ogłoszeniu jest wszystko, co potrzeba. Ja dostaję wiele informacji o konkursach fotograficznych, z grup, których jestem członkiem. I dostają je oczywiści tylko członkowie grupy. No, może i sympatycy, bo takie anonsy są na ogół dostępne również dla niezarejestrowanych.
Ale LP to wielka korporacja mająca ustawowe zapisy o działalności (tylko się nie czepiaj) pro publico, i mogłaby powiesić takie ogłoszenie na stronie nctwa np. Nic by się nie stało...
Ja tak czuję, że obie strony (p.b i LP) okopują się w swoich grajdołkach i gniotą kulki z błota, aby na siebie ciskać. P. b. zrobiła wystawę o wyciętych dziuplakach, to my im wystawkę o młodnikach (zresztą w znacznej części nie udanych, o czym w PUL jest... :wink: )
Jest to droga do nikąd. Takie akcje utwierdzają "twardy elektorat" natomiast nie zbliżają do zgody. A o to powinno LP chodzić. Dalej pogłębia się rów pomiędzy "mądrymi leśnikami" i "głupimi ekologami"... (albo odwrotnie). Tylko po co? :cry:
No, ale sądząc po doborze kadr w działach zajmujących się komunikacją społeczną w resorcie... ;/
Awatar użytkownika
Piotrek
Admin
Admin
Posty: 105110
Rejestracja: sobota 28 maja 2005, 00:00
Lokalizacja: ze wsząd
Kontakt:

Post autor: Piotrek »

Naj-u, wszysko co piszesz to prawda. Tylko co w tym dziwnego, że organizatorzy nie chcą przy tej okazji przegrzebywać się przez setki czy tysiące nadesłanych propozycji ale we wszelki sposób chcą ograniczyć ilość prac? Jednocześnie zależy im na zdjęciach profesjonalnych (lub o jakości profesjonalnej) bo przecie mają one trafić na promocyjne plakaty. Gdy tak na problem spojrzysz, zrozumiesz dlaczego nie można takiego ogłoszenia wieszać na stronie głównej.
Być może mylę się w swych domysłach, ale w tym momencie nie mam innych pomysłów. Chętnie natomiast usłyszał bym wyjaśnienie od organizatorów owego konkursu.
Poezja to opisanie uczuć słowami, a świata - uczuciami.
***Unless otherwise stated, my posts are my opinion, not official***
No trees were killed to send this message, however, a large number of electrons were terribly inconvenienced.

ODPOWIEDZ