Leśne wiadomości

Piękno lasu, czyste powietrze, zbiorniki wodne...

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Dron
leśniczy
leśniczy
Posty: 634
Rejestracja: sobota 27 gru 2014, 20:46

Post autor: Dron »

Wiadomości Lasów Państwowych #16


Wiadomości Lasów Państwowych #17
Awatar użytkownika
oMirek
leśniczy
leśniczy
Posty: 869
Rejestracja: wtorek 03 sty 2012, 21:23

Post autor: oMirek »

Nt. wiadomości Lasów Państwowych:

Martwe drewno (drzewo) to symbol zła i grzechu, nienawiści. Ks. Tomasz Duszkiewicz
Awatar użytkownika
Piotrek
Admin
Admin
Posty: 104861
Rejestracja: sobota 28 maja 2005, 00:00
Lokalizacja: ze wsząd
Kontakt:

Post autor: Piotrek »

Większych demagogicznych bzdur w tym tygodniu nie słyszałem :lol:
Poezja to opisanie uczuć słowami, a świata - uczuciami.
***Unless otherwise stated, my posts are my opinion, not official***
No trees were killed to send this message, however, a large number of electrons were terribly inconvenienced.

DAKa
nadleśniczy
nadleśniczy
Posty: 4989
Rejestracja: piątek 03 maja 2013, 17:08

Post autor: DAKa »

Piotrek pisze:Większych demagogicznych bzdur w tym tygodniu nie słyszałem :lol:
Ladna prezenterke ma Radio Erewan..... :) . Przestan sluchac, zacznij ogladac. :|

A Jaroszewicz jest dobrym zawodnikiem przy ktorym nawet derechtor kapituluje i stac go tylko na pierdolniecie Koranem Bedonskim w stol jak u Wildsteina... :roll: .
Nie zalamuj siem Piotrze....

Poza tym o ile dosc plakatowo prezentuje Pania Rzecznik to propagande zlotousty uprawia
dosc subtelna i niezle ....Pani Kujawa swiadkiem.... :)
Buk, Humor, Dziczyzna


for ever
DAKa
nadleśniczy
nadleśniczy
Posty: 4989
Rejestracja: piątek 03 maja 2013, 17:08

Post autor: DAKa »

Nawiasem...... :roll:

Dochtor ekooszolom dosc brzydko jezdzi po pani Malinowskiej ale ten filmik (wstawiony do netu przez PnRWI ) mozna odwrocic o 180 stopni....

Krecac to samo - z tym ze nad glowka ekodemagoga z Krakowa puscic niemy filmik z ( tez doktorem ) - niejakim Josephem G. Obaj dochtorzy nawet podobnie gestykuluja...

Po kazdej wypowiedzi ekodochtora wstawic tekst na stand by. Nie derechtorski - tylko krotki dosadny komentarz wskazujacy na manipulacje - ujmujacy tlo wypowiedzi - po wczesniejsze cytaty samego ekodochtora ktorymi sam sobie przeczy.....


Jak radio Erewan to radio Erewan..... :roll:


Gdyby nie te Bedon Parawan Pikczers......
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Buk, Humor, Dziczyzna


for ever
Awatar użytkownika
Piotrek
Admin
Admin
Posty: 104861
Rejestracja: sobota 28 maja 2005, 00:00
Lokalizacja: ze wsząd
Kontakt:

Post autor: Piotrek »

O ja... Awansowałem na źródło... Chyba się upiję nieco...
Poezja to opisanie uczuć słowami, a świata - uczuciami.
***Unless otherwise stated, my posts are my opinion, not official***
No trees were killed to send this message, however, a large number of electrons were terribly inconvenienced.

DAKa
nadleśniczy
nadleśniczy
Posty: 4989
Rejestracja: piątek 03 maja 2013, 17:08

Post autor: DAKa »

Piotrek pisze:O ja... Awansowałem na źródło... Chyba się upiję nieco...
Juz dawno przeciez. Gazety Cie przeciez cytujom jako anonimowego internaute lesnego. Tera
pory na wystepy filmowe. .... :lol: Gwiazda.Tylko jeszcze musi ktos nakrecic... :cry:Ale nawalic sie mozna juz teraz.Na zapas. :roll:
Buk, Humor, Dziczyzna


for ever
Awatar użytkownika
Dron
leśniczy
leśniczy
Posty: 634
Rejestracja: sobota 27 gru 2014, 20:46

Post autor: Dron »

Wiadomości Lasów Państwowych #18



gdzie Ci ZUL-owcy się podziali ... ?
Awatar użytkownika
Dron
leśniczy
leśniczy
Posty: 634
Rejestracja: sobota 27 gru 2014, 20:46

Post autor: Dron »

Wiadomości Lasów Państwowych #19



Pozwolę sobie na zorganizowanie zagadki do w/w odcinka ..., a więc : ile razy mrugnęła oczami Pani Malinowska :)
Awatar użytkownika
Sten
prezydent
prezydent
Posty: 169499
Rejestracja: czwartek 13 gru 2007, 18:40
Lokalizacja: Łuh

Post autor: Sten »

[hide]Raptem dwa razy w czasie tzw. rozbiegówki ... :D [/hide]
"Jak tam było, tak tam było, zawsze jakoś było. Jeszcze nigdy tak nie było, żeby jakoś nie było."
Beer-o-pedia - Encyklopedia piwa
DAKa
nadleśniczy
nadleśniczy
Posty: 4989
Rejestracja: piątek 03 maja 2013, 17:08

Post autor: DAKa »

Dron pisze:Wiadomości Lasów Państwowych #19



Pozwolę sobie na zorganizowanie zagadki do w/w odcinka ..., a więc : ile razy mrugnęła oczami Pani Malinowska :)
Schorzenie zawodowe - normalni ludzie mrugaja kilka - kilkanascie razy na miniute. Kobiety czesciej niz mezczyzni. Starsze czesciej niz mlodsze. Zupelnie podswiadomie. To sie jednak da trenowac, a niekiedy pokerface wynika z okolicznosci - kierowcy rajdowi mrugaja b. malo. Gdy jada. Czasem powstaje wrazenie "sztucznych zachowan" - ktore rzucilo sie Dronowi w mrugajace oczy. :roll: A wypadaloby sie raczej spytac jakich szkielek kontaktowych uzywa ta pani.... :|
Buk, Humor, Dziczyzna


for ever
Awatar użytkownika
Dron
leśniczy
leśniczy
Posty: 634
Rejestracja: sobota 27 gru 2014, 20:46

Post autor: Dron »

Oczywiście ktoś powie że Dron, powiedzmy ładnie, się czepia ... Natomiast wyjaśnię że mi chodzi bardziej o konstruktywną "krytykę". Prowadząca gdy czyta , po prostu nie mruga, jesli z pamięci jest naturalna. Natomiast ktoś materiał skleca w całość i tu powinien zareagować, gdyż nie wygląda to naturalnie... Wręcz może urodzić się pytanie , co się tam dzieje za kamerą :) Dodam że mocno kibicuje całemu pomysłowi oraz prowadzącej :) Sten jako jedyny udzielił poprawnej odpowiedzi na moją zagadkę , więc gratuluję zwycięscy :), a całej reszcie za niewyrażoną chęć udziału :)

Po kolejnych odcinkach dowiemy się czy ktoś z ekipy Leśnych wiadomości , czyta to forum ...
DAKa
nadleśniczy
nadleśniczy
Posty: 4989
Rejestracja: piątek 03 maja 2013, 17:08

Post autor: DAKa »

Dron pisze:Oczywiście ktoś powie że Dron, powiedzmy ładnie, się czepia ... Natomiast wyjaśnię że mi chodzi bardziej o konstruktywną "krytykę". Prowadząca gdy czyta , po prostu nie mruga, jesli z pamięci jest naturalna. Natomiast ktoś materiał skleca w całość i tu powinien zareagować, gdyż nie wygląda to naturalnie... Wręcz może urodzić się pytanie , co się tam dzieje za kamerą :) Dodam że mocno kibicuje całemu pomysłowi oraz prowadzącej :) Sten jako jedyny udzielił poprawnej odpowiedzi na moją zagadkę , więc gratuluję zwycięscy :), a całej reszcie za niewyrażoną chęć udziału :)

Po kolejnych odcinkach dowiemy się czy ktoś z ekipy Leśnych wiadomości , czyta to forum ...
Gdy Pani prowadzaca zacznie puszczac po kazdym newsie "oczko", znaczy mrugac tylko polowa posiadanych organow wzroku, to znaczy ze CILP czuwa. Czesciowo.... :wink:
Buk, Humor, Dziczyzna


for ever
ODPOWIEDZ