Lesnicy mordercy zabijaja sarenki

Zwierzęta łowne, hodowla, broń śrutowa i kulowa, psy myśliwskie...

Moderator: Moderatorzy

dreptacz
podleśniczy
podleśniczy
Posty: 255
Rejestracja: niedziela 15 maja 2016, 15:48

Post autor: dreptacz »

:jupi: :brawo: :jupi:

Wiele radości dostarcza mi ostatnio lektura tego forum ;)

Acha, te psy szczekają, a karawana jedzie..... jak Napoleon na Moskwę :twisted:
Ja tam nie mam boreliozy.
Awatar użytkownika
Capricorn
Admin
Admin
Posty: 67136
Rejestracja: czwartek 14 lis 2013, 22:18

Post autor: Capricorn »

dreptacz pisze:Acha, te psy szczekają, a karawana jedzie...
Święte słowa... i tak już niemal wiek 8)
"Słowa mają ogromną moc, więc naszą powinnością jest te słowa kontrolować. Inaczej mogą zdziałać wiele zła" - Mordimer Madderdin
Awatar użytkownika
niziołek
wiceminister
wiceminister
Posty: 25653
Rejestracja: poniedziałek 07 sty 2008, 12:44

Post autor: niziołek »

Capricorn pisze:Pewnie, że ale to tylko jeden z wielu dorabiających twarz od dawna... Pisząc GW miałem na myśli bardziej sposób formułowania treści niż sam tytuł...
:D Jeszcze niedawno jak pisałem dosadnie o GW i Michniku to byłem przez GB od czci i wiary odsądzany... No paczcie... nawet komunistyczny beton może zmienić zdanie... Hej! :spoko:
"To duch buduje sobie ciało" - Fryderyk Schiller
Bronislaw_n
podleśniczy
podleśniczy
Posty: 270
Rejestracja: poniedziałek 24 sty 2011, 09:37
Lokalizacja: DE

Post autor: Bronislaw_n »

góral bagienny pisze:Trudno będzie pozbyć się tej "gęby" dorabianej leśnikom przez politbiura antypisiaków
Jedno pytanie. Czy Twoj wieloletni byly szef jest antypisiakiem i czy dlatego nim juz nie jest...?

Pzdr.
Bronek
Awatar użytkownika
góral bagienny
wiceminister
wiceminister
Posty: 33776
Rejestracja: sobota 07 cze 2008, 12:41

Post autor: góral bagienny »

Bronislaw_n pisze:Czy Twoj wieloletni byly szef jest antypisiakiem
A skąd ja mam to wiedzieć? :lol:
' :doh: P O E Z J A , G Ł U P K U ! ! ! :doh:
Awatar użytkownika
bromarek
dyrektor regionalny
dyrektor regionalny
Posty: 6102
Rejestracja: poniedziałek 24 mar 2008, 23:58
Lokalizacja: Las Palmas

Post autor: bromarek »

Najśmieszniejsze jest to, że media rozczulają się jak to zły wpływ na dzieci ma propagowanie polowań i mordowanie sarenek na ekranie. A biedne dzieci wracają do domu z leśnego pikniku, odpalają kompa i mordują setkami wirtualnych przeciwników i bynajmniej nie są to sarenki.
Awatar użytkownika
Argon
nadleśniczy
nadleśniczy
Posty: 4576
Rejestracja: czwartek 13 sty 2011, 17:44
Lokalizacja: Pomorze

Post autor: Argon »

bromarek pisze:dzieci wracają do domu z leśnego pikniku, odpalają kompa i mordują setkami wirtualnych przeciwników i bynajmniej nie są to sarenki.
Krew leje się szerokim strumieniem. Hipokryzja :(
... czasami mam wrażenie, że przeciętny Polak uważa, że jak jego sąsiad złamie nogę, to jemu się będzie lepiej chodzić. Kayah
Awatar użytkownika
oMirek
leśniczy
leśniczy
Posty: 869
Rejestracja: wtorek 03 sty 2012, 21:23

Post autor: oMirek »

DAKa pisze:Po trzecie wreszcie obecna sytuacja wizerunkowa jest TEZ zasluga wlasna plantatorow desek i bucow w zielonych.
To Ci się DAKa na pewno spodoba:

Wymyśl imię dla konika
Martwe drewno (drzewo) to symbol zła i grzechu, nienawiści. Ks. Tomasz Duszkiewicz
Awatar użytkownika
biedronka
dyrektor generalny
dyrektor generalny
Posty: 18058
Rejestracja: niedziela 16 mar 2008, 11:13
Lokalizacja: Polska Pd

Post autor: biedronka »

.....to ja tak cichutko , apolitycznie , poza branżowo ..... polityczne zawieruchy to jedno a odgórne decyzje wpływające na pijar "podleśniczego Staszka" to drugie :( koleżanki Dzieć postanowił iść do TL .... nie omieszkałam jej powiedzieć ,że teraz trza nie lada odwagi żeby w te szeregi ... :( źle się dzieje , bardzo źle :( Poza tym w społeczeństwie funkcjonuje stereotyp leśnik = myśliwy i to też kładzie cień .
per aspera ad astra
.....carpe diem....
DAKa
nadleśniczy
nadleśniczy
Posty: 4989
Rejestracja: piątek 03 maja 2013, 17:08

Post autor: DAKa »

oMirek pisze:
DAKa pisze:Po trzecie wreszcie obecna sytuacja wizerunkowa jest TEZ zasluga wlasna plantatorow desek i bucow w zielonych.
To Ci się DAKa na pewno spodoba:

Wymyśl imię dla konika

To juz sie robi nudne....a temat dosc obszerny - poza tym jestem tez ojcem krzestnym dosc silnie owlosionego stworzenia. Mam wlasna krowe w LP. Znaczy mojego imienia.

Po jednym z atykulow w prasie niszowej dotarl wczoraj list czytelniczy weterynarza wspolpracujacego z CZK w jednym z duzych miast Polski. Wsrod zgloszen obywateli bylo miedzy innymi wolanie o pomoc w zwiazku z pajakiem, ktory wtargnal do samochodu - po przyjezdzie patrolu okazalo sie, ze owszem - pajak - krzyzak - siedzial na przedniej szybie samochodu, na zewnatrz. Ale siedzial i czekal. Inna obywatelka poruszyla niebo i ziemie z powodu wrony, ktora siedziala na drzewie i siedziala. Jeszcze przed przystawieniem drabiny do drzewa przez strazakow przybylych ratowac ptaka na swiatlach i w sile dwoch samochodow wrona wziela i odleciala. Wzywajacy do tych interwencji to ludzie wyksztalceni, zamozni i z tytulami - elity niejako. A to Polska wlasnie. W tym kontekscie wydziwianie nad blondynkami z LP nadajacymi z pompa (i miejmy nadzieje w obecnosci generalnego kaplana Lesnictwa Polskiego ) na chrzcie swietym imiona jakims wlochatym bydlakom, nie maja najmniejszego sensu. Niezaleznie od tego, ze wiele lesnych blondynek ma grubo po 60 - tce, dysponuje stosowna do stanowisk nadwaga, juz lysieje i jest wazna. Wlasciwie szkoda wylewac atramentu tylko pozostaje czekac, az Lasy Panstwowe zaczna organizowac dla swojego personelu kursa I pomocy dla znanych z imienia i nazwiska kornikow, ktore w podeszlym wieku spadna ze swierkow i sie potluka - albo sobie co gorsza cus polamia.... Mamy wiek XXI i plantatorzy desek tez musza isc z duchami czasow. Nawet jesli chodzi o ducha infantylno - idiotycznego. Amen. Tutaj juz nic nikomu raczej nie pomoze. A do wyjasnienia w tym konkretnym przypadku pozostaje jedynie kwestia, czy w razie zejscia ochrzczonej kobyly( kiedys musi przeciez umrzec) Lasy Panstwowe perspektywicznie planuja umieszczenie stosownych klepsydr w prasie codziennej i czy przygotowane jest juz zarzadzenie regulujace przebieg uroczystosci pogrzebowych oraz zaplanowano stosowne srodki. Take it easy.
Buk, Humor, Dziczyzna


for ever
Awatar użytkownika
oMirek
leśniczy
leśniczy
Posty: 869
Rejestracja: wtorek 03 sty 2012, 21:23

Post autor: oMirek »

DAKa pisze:[Tutaj juz nic nikomu raczej nie pomoze. A do wyjasnienia w tym konkretnym przypadku pozostaje jedynie kwestia, czy w razie zejscia ochrzczonej kobyly( kiedys musi przeciez umrzec) Lasy Panstwowe perspektywicznie planuja umieszczenie stosownych klepsydr w prasie codziennej i czy przygotowane jest juz zarzadzenie regulujace przebieg uroczystosci pogrzebowych oraz zaplanowano stosowne srodki. Take it easy.
Pogrzeb w trumnie będzie konsekwencją tego:
konika polskiego, który urodził się 1 kwietnia
Klacz Tuja, która je powiła
„córka", która wraz z matką podchodzi już do ogrodzenia
Musi to być imię żeńskie i zaczynać na literę T - od imienia matki
Obecnie z nowo narodzoną klaczką
Martwe drewno (drzewo) to symbol zła i grzechu, nienawiści. Ks. Tomasz Duszkiewicz
DAKa
nadleśniczy
nadleśniczy
Posty: 4989
Rejestracja: piątek 03 maja 2013, 17:08

Post autor: DAKa »

oMirek pisze:
DAKa pisze:[Tutaj juz nic nikomu raczej nie pomoze. A do wyjasnienia w tym konkretnym przypadku pozostaje jedynie kwestia, czy w razie zejscia ochrzczonej kobyly( kiedys musi przeciez umrzec) Lasy Panstwowe perspektywicznie planuja umieszczenie stosownych klepsydr w prasie codziennej i czy przygotowane jest juz zarzadzenie regulujace przebieg uroczystosci pogrzebowych oraz zaplanowano stosowne srodki. Take it easy.
Pogrzeb w trumnie będzie konsekwencją tego:
konika polskiego, który urodził się 1 kwietnia
Klacz Tuja, która je powiła
„córka", która wraz z matką podchodzi już do ogrodzenia
Musi to być imię żeńskie i zaczynać na literę T - od imienia matki
Obecnie z nowo narodzoną klaczką

Szkoda zachodu. Wiekszosc educhatorek plci obojga chce te swoje owlosione dzidziusie chrzic, przewijac i traktowac jak lalki. Ci ze sluzby, ktorzy ktorzy zdolni sa do odrobiny refleksji i szerszego ogarniecia calej problematyki ( gdzie ta dosc specyficzna lesna edukacja jest tylko malym wycinkiem ) boja sie odzywac. Perspektywy jak ponizej....
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Buk, Humor, Dziczyzna


for ever
ODPOWIEDZ