Import pojazdów z UK

Samochody terenowe, testy, opinie, informacje...

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
many12
początkujący
początkujący
Posty: 2
Rejestracja: wtorek 28 mar 2017, 10:41
Lokalizacja: Dąbrowa

Import pojazdów z UK

Post autor: many12 »

Możecie polecić jakąś firmę, która zajmuje się importem pojazdów/maszyn z Anglii? Widziałem pare stronek z licytacjami, wyczytałem jak najlepiej opłacić taki przelew, ale nie mam zielonego pojęcia, jak pojazd ściągnąć tutaj. Ktoś ma jakieś doświadczenie?
Awatar użytkownika
Blues Brothers
nadleśniczy
nadleśniczy
Posty: 5468
Rejestracja: niedziela 31 mar 2013, 17:46

Post autor: Blues Brothers »

2 miliony (czy ileś tam) Polaków siedzi na wyspach, znajdziesz kogoś z rodziny lub sąsiadów :roll:
Awatar użytkownika
Piotrek
Admin
Admin
Posty: 104858
Rejestracja: sobota 28 maja 2005, 00:00
Lokalizacja: ze wsząd
Kontakt:

Post autor: Piotrek »

many12 pisze:jak pojazd ściągnąć tutaj
Pojechać autobusem, obejrzeć, kupić, przyjechać "nabytkiem". Wyjdzie najtaniej.
Poezja to opisanie uczuć słowami, a świata - uczuciami.
***Unless otherwise stated, my posts are my opinion, not official***
No trees were killed to send this message, however, a large number of electrons were terribly inconvenienced.

many12
początkujący
początkujący
Posty: 2
Rejestracja: wtorek 28 mar 2017, 10:41
Lokalizacja: Dąbrowa

Post autor: many12 »

Piotrek - to byłaby chyba najlepsza opcja, niestety, brak czasu :( Zakupu chcę dokonać przez internet na [...mod] Coparcie (taki portal z aukcjami w UK) a opłacić też przez internet (przez firmę [... mod] England, wygląda bezpiecznie, deklarują szybką wysyłkę i kurs lepszy). Przelew przez internet głównie przez opłaty karnę na aukcji za brak podstawienia środków :(

Blues Brothers - to w niczym nie pomoże, przecież nie będę kazał komuś przyjechać i zabierać czasu, choć w perspektywnie zbliżających się świąt to może być jakaś opcja :)

Nic, poszukam chyba po prostu jakiś ogłoszeń firm, które sprowadzają na lawetach :)
Awatar użytkownika
Piotrek
Admin
Admin
Posty: 104858
Rejestracja: sobota 28 maja 2005, 00:00
Lokalizacja: ze wsząd
Kontakt:

Post autor: Piotrek »

many12 pisze:Przelew przez internet głównie przez opłaty karnę na aukcji za brak podstawienia środków :(
Ano właśnie. Najbardziej nie ufam instytucjom, które chcą ode mnie danych o koncie/karcie kredytowej/debetowej zanim cokolwiek zdecyduję...
Poezja to opisanie uczuć słowami, a świata - uczuciami.
***Unless otherwise stated, my posts are my opinion, not official***
No trees were killed to send this message, however, a large number of electrons were terribly inconvenienced.

ODPOWIEDZ