Drzewiarze przeciw nowym zasadom...

Przetwórstwo i handel drewnem...

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
drwalnik
Admin
Admin
Posty: 77502
Rejestracja: wtorek 13 lip 2004, 00:00
Lokalizacja: z drewna
Kontakt:

Post autor: drwalnik »

... to jest chore :cry:
kolorowe kredki

Post autor: kolorowe kredki »

Komentarz pod artykułem.
Podziwiam tych wszystkich leśników siedzących na sali, robiących jakby na siłę poważne miny, słuchających tez i aksjomatów Dyrektora Generalnego. Ja tam śmiałem się do rozpuku z każdym jego słowem i była to dla mnie niezła niedzielna komedia.

Cieszę się, że ten człowiek jest tylko Dyrektorem Generalnym LP, odpowiedzialnym za handel drewnem, bo inaczej musiałbym konsumować tylko bułki ze swojej lokalnej piekani (aby minimalizować emisje gazów cieplarnianych powstałe na skutek transportu bułek z innych odległych piekarni), i na dodatek przyjeżdżałaby do mnie Straż Piekarska i kontrolowała mnie, czy aby mój dom nie służy za centrum przeładunkowe tych bułek, i czy na pewno mam caly sprzęt (talerz i nóż, ewentualnie czy mam zdrowe zęby) potrzebny do ich konsumpcji. Zrobienie kanapek na drogę (może precyzyjniej bułki z kiełbasą, aby nie dodawać wartości dodanej mojej bułce), czy import bułek z zagranicznej piekarni (np. z innej gminy) to już byłby grzech niesłychany. Wszystko to oczywiście w duchu misji „zrównoważonego i trwałego przemysłu piekarniczego”.
Książka „Rok 1984” byłaby jeszcze ciekawsz, gdyby Orwell żył w naszych czasach. Niewątpliwie LP dostarczałyby mu nowych inspiracji!
Awatar użytkownika
Piotrek
Admin
Admin
Posty: 104866
Rejestracja: sobota 28 maja 2005, 00:00
Lokalizacja: ze wsząd
Kontakt:

Post autor: Piotrek »

kolorowe kredki, cytując komentarz, pisze:leśników siedzących na sali, robiących jakby na siłę poważne miny
Ja tam widzę zawsze na takich nasiadówkach ogromny wysiłek na twarzach: "Żeby nie zasnąć, żeby nie zasnąć..."
Poezja to opisanie uczuć słowami, a świata - uczuciami.
***Unless otherwise stated, my posts are my opinion, not official***
No trees were killed to send this message, however, a large number of electrons were terribly inconvenienced.

crocidura
zastępca nadleśniczego
zastępca nadleśniczego
Posty: 3714
Rejestracja: wtorek 05 lut 2013, 17:21
Lokalizacja: Węgorzyno

Post autor: crocidura »

Jak dla mnie ważne jest nie to jaką minę ma kilku słuchaczy tylko jaki PR buduje nam dr Algorytm i jak ten PR wykorzystać może jeden polityk - jaki nawet był zaproszony do Baden Baden na posiedzenia G20. A co by nie mówić z jego pomysłami i autorytetem liczy się nawet Prezes...
kolorowe kredki

Post autor: kolorowe kredki »

Zastanawiające jest również to, że tak smakowitego kąska jak Drewno16 na warsztat nie wzięły media.
Zostawione na odpalenie we właściwszym momencie?
Naj
dyrektor generalny
dyrektor generalny
Posty: 24828
Rejestracja: czwartek 20 mar 2008, 20:08
Lokalizacja: PL

Post autor: Naj »

Piotrek pisze:...Ja tam widzę zawsze na takich nasiadówkach ogromny wysiłek na twarzach: "Żeby nie zasnąć, żeby nie zasnąć..."
:brawo:
ODPOWIEDZ