Da sie ?. Da sie.

Zwierzęta łowne, hodowla, broń śrutowa i kulowa, psy myśliwskie...

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
DAKa
nadleśniczy
nadleśniczy
Posty: 4989
Rejestracja: piątek 03 maja 2013, 17:08

Da sie ?. Da sie.

Post autor: DAKa »

http://www.torun.lasy.gov.pl/aktualnosc ... IiC7GfSmUk

Miło nam poinformować, że Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Toruniu wydała dwa foldery o tematyce łowieckiej.

Pierwszy z nich, „Na właściwym tropie", wychodzi naprzeciw społecznej potrzebie zrozumienia sensu łowiectwa. Opisuje w przystępny sposób podstawy zarządzania zwierzyną i wykonywania polowań.
Buk, Humor, Dziczyzna


for ever
Awatar użytkownika
oMirek
leśniczy
leśniczy
Posty: 869
Rejestracja: wtorek 03 sty 2012, 21:23

Post autor: oMirek »

Świetne!
Martwe drewno (drzewo) to symbol zła i grzechu, nienawiści. Ks. Tomasz Duszkiewicz
Awatar użytkownika
niziołek
wiceminister
wiceminister
Posty: 25653
Rejestracja: poniedziałek 07 sty 2008, 12:44

Post autor: niziołek »

8) Bardzo dobre! Hej! :brawo:
"To duch buduje sobie ciało" - Fryderyk Schiller
Melon
inżynier nadzoru
inżynier nadzoru
Posty: 1877
Rejestracja: piątek 02 gru 2016, 23:12

Post autor: Melon »

Przejrzałem, dobre
DAKa
nadleśniczy
nadleśniczy
Posty: 4989
Rejestracja: piątek 03 maja 2013, 17:08

Post autor: DAKa »

Melon pisze:Przejrzałem, dobre
Dobre.....lecz to jest (na razie) wyjatek, ktory potwierdza zupenie inne zasady i reguly, ktorym z samozaprciem godnym lepszej sprawy holduje TZW..... za posrednictwem swoich agend propagandowych..... :mg:
Buk, Humor, Dziczyzna


for ever
Awatar użytkownika
Lovelas
początkujący
początkujący
Posty: 137
Rejestracja: poniedziałek 10 cze 2013, 10:32
Lokalizacja: Bory Tucholskie

Post autor: Lovelas »

DAKa pisze:
Melon pisze:Przejrzałem, dobre
Dobre.....lecz to jest (na razie) wyjatek, ktory potwierdza zupenie inne zasady i reguly, ktorym z samozaprciem godnym lepszej sprawy holduje TZW..... za posrednictwem swoich agend propagandowych..... :mg:
Możesz rozwinąć tą myśl? Folder wydaje się być bardzo przemyślany i wreszcie jest to jakiś głos w kontrze. Może ktoś, kto nie ma specjalnie wiedzy na temat łowiectwa weźmie go pod rozwagę. Zajadłych przeciwników pewnie nie przekona, ale i nie to chodzi.
DAKa
nadleśniczy
nadleśniczy
Posty: 4989
Rejestracja: piątek 03 maja 2013, 17:08

Post autor: DAKa »

Lovelas pisze:
DAKa pisze:
Melon pisze:Przejrzałem, dobre
Dobre.....lecz to jest (na razie) wyjatek, ktory potwierdza zupenie inne zasady i reguly, ktorym z samozaprciem godnym lepszej sprawy holduje TZW..... za posrednictwem swoich agend propagandowych..... :mg:
Możesz rozwinąć tą myśl? Folder wydaje się być bardzo przemyślany i wreszcie jest to jakiś głos w kontrze. Może ktoś, kto nie ma specjalnie wiedzy na temat łowiectwa weźmie go pod rozwagę. Zajadłych przeciwników pewnie nie przekona, ale i nie to chodzi.
To jest dobry folder.
A rozwinecie tematu bedzie przy okazji konsumpcji specjalnosci educhacji przyrodniczo lesnej serwowanych przez LP na codzien....na przyklad podrobach z dzieci i kotletach z Kochanych Mam.
Buk, Humor, Dziczyzna


for ever
ODPOWIEDZ