Las napier....lanki czyli bitwy.

Szkodniki, pożyteczna fauna, profilaktyka i zwalczanie...

Moderator: Moderatorzy

DAKa
nadleśniczy
nadleśniczy
Posty: 4989
Rejestracja: piątek 03 maja 2013, 17:08

Post autor: DAKa »

Dyktator pisze:
DAKa pisze:z technokrata na czele, pomachujacym u Wildsteina Koranem Bedonskim, ktory przecietny Polak ma gleboko gdzies
Bacz waść, by za to swiętokradztwo nie spotkało waści kęsim. Konradu Akbar! :wink:
Swietokradztwo ?. Nie rozumiem.
Wyraz ubolewania iz plebs geniuszu docenic nie potrafi przeciez..... :cry:


כל בני האדם נולדו בני חורין ושוים בערכם ובזכיותיהם. כלם חוננו בתבונה ובמצפון, לפיכך חובה עליהם לנהוג איש ברעהו ברוח של אחוה.
Buk, Humor, Dziczyzna


for ever
Awatar użytkownika
Piotrek
Admin
Admin
Posty: 104860
Rejestracja: sobota 28 maja 2005, 00:00
Lokalizacja: ze wsząd
Kontakt:

Post autor: Piotrek »

DAKa, ja w kwestii podpisu - niejaki Orwell już dawno temu wykazał, że niektórzy są równiejsi... :wink:
Poezja to opisanie uczuć słowami, a świata - uczuciami.
***Unless otherwise stated, my posts are my opinion, not official***
No trees were killed to send this message, however, a large number of electrons were terribly inconvenienced.

DAKa
nadleśniczy
nadleśniczy
Posty: 4989
Rejestracja: piątek 03 maja 2013, 17:08

Post autor: DAKa »

Piotrek pisze:DAKa, ja w kwestii podpisu - niejaki Orwell już dawno temu wykazał, że niektórzy są równiejsi... :wink:

Nie szkodzi.To i tak ladnie brzmi i dobrze sie czyta. :roll:
Buk, Humor, Dziczyzna


for ever
Awatar użytkownika
Jaźwiec
nadleśniczy
nadleśniczy
Posty: 5001
Rejestracja: czwartek 29 cze 2006, 09:32

Post autor: Jaźwiec »

DAKa, Może i brzmisz ładnie, ale czyta się Ciebie fatalnie.
Uśmiechnij się! Jutro możesz nie mieć zębów...
DAKa
nadleśniczy
nadleśniczy
Posty: 4989
Rejestracja: piątek 03 maja 2013, 17:08

Post autor: DAKa »

Jaźwiec pisze:DAKa, Może i brzmisz ładnie, ale czyta się Ciebie fatalnie.
Nie mow ze teksty DAKA som trudniejsze niz zarzondzenia...... :roll:
Buk, Humor, Dziczyzna


for ever
Awatar użytkownika
Jaźwiec
nadleśniczy
nadleśniczy
Posty: 5001
Rejestracja: czwartek 29 cze 2006, 09:32

Post autor: Jaźwiec »

Tak, tak. Nadajesz się na dyrektora.
Uśmiechnij się! Jutro możesz nie mieć zębów...
Chrobry2
początkujący
początkujący
Posty: 99
Rejestracja: poniedziałek 25 maja 2015, 08:20

Post autor: Chrobry2 »

A ja tak sobie siedze (na półrocznym urlopie przymusowym) i papierki zwijam, i... zwijam. I... niestety... czasami myślę k-wa w którą stronę te nasze Lasy/lasy (a może już nie nasze, tylko w granicach państwa) zmierzają? Oglądałem kilka dni temu fragment lasu, w którym wzrastały moje dzieci (to już prawie 40 lat) i co, i ..uj ten las strzelił. Dobrze choć, że powstała tam jedna reklamówka Żubra z Dojlid, to choć na ładnym obrazku se pooglądać można. I refleksja taka mnie nachodzi, to po ..uj Loret i rzesze leśników ten las po Niemcach i Anglikach obudowywali, żubra restytuowali? Gdy w ciągu ostatnich nastu lat stale, wbrew opinii szeregowych leśników od robotników, gajowych/podleśniczych, leśniczych i nadleśniczych ze sztabem biurowym i zastępcami w odwodzie stale do łbów wyżej stojących próbowali przemówić, że to się źle skończy.
Czy jest już pozamiatane? NIE. Po I w.ś. było do uporządkowania ok. 40 tys. ha, po Anglikach kolejne 8 tys. ha. Teraz tylko ok. 7 tys. ha. Można jeszcze wiele dobrego zrobić. Ale bez zmiany PR nic z tego.
Ale się porobiło.
DAKa
nadleśniczy
nadleśniczy
Posty: 4989
Rejestracja: piątek 03 maja 2013, 17:08

Post autor: DAKa »

Ano, tak to jest....

Jedyna osoba, ktora w tej chwili moglaby cos zmienic jest dziewczynka z zapalkami...

Poza tym pozostaje tylko : Nie bylo nas....
Buk, Humor, Dziczyzna


for ever
Awatar użytkownika
oMirek
leśniczy
leśniczy
Posty: 869
Rejestracja: wtorek 03 sty 2012, 21:23

Post autor: oMirek »

Chrobry2 pisze:Można jeszcze wiele dobrego zrobić. Ale bez zmiany PR nic z tego.
Jaki PR trzeba by robić, żeby być skuteczniejszym niż to:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Martwe drewno (drzewo) to symbol zła i grzechu, nienawiści. Ks. Tomasz Duszkiewicz
Awatar użytkownika
Piotrek
Admin
Admin
Posty: 104860
Rejestracja: sobota 28 maja 2005, 00:00
Lokalizacja: ze wsząd
Kontakt:

Post autor: Piotrek »

Wiesz, tamten minister miał "nieekologiczne" nazwisko - Carbon (znaczy "węgiel") a nasz to proekologiczna "szyszka" :wink:
Poezja to opisanie uczuć słowami, a świata - uczuciami.
***Unless otherwise stated, my posts are my opinion, not official***
No trees were killed to send this message, however, a large number of electrons were terribly inconvenienced.

Awatar użytkownika
oMirek
leśniczy
leśniczy
Posty: 869
Rejestracja: wtorek 03 sty 2012, 21:23

Post autor: oMirek »

Piotrek pisze:Wiesz, tamten minister miał "nieekologiczne" nazwisko - Carbon (znaczy "węgiel") a nasz to proekologiczna "szyszka" :wink:
Proekologiczne nazwisko naszego Juana del Cono jak na razie zostało wykorzystane w haśle: Szyszko na drzewo.

Czego by jednak nie robiły w kwestii PR, państwowe instytucje i tak pozostaną w tyle. W biurze prasowym MŚ nawet nikomu przez myśl nie przejdzie, by skorzystać z popularności San Escobar, a o wiele sprawniejszy CILP nie produkuje memów.
Martwe drewno (drzewo) to symbol zła i grzechu, nienawiści. Ks. Tomasz Duszkiewicz
ODPOWIEDZ