W Zawierciu pojawiły się fotopułapki. Polują na brudasó

Kto nie chciałby być właścicielem lasu, ale to nie jest takie proste...

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
drwalnik
Admin
Admin
Posty: 77737
Rejestracja: wtorek 13 lip 2004, 00:00
Lokalizacja: z drewna
Kontakt:

W Zawierciu pojawiły się fotopułapki. Polują na brudasó

Post autor: drwalnik »

Aż 60 ton śmieci z nielegalnych wysypisk śmieci uprzątnęła w 2015 roku gmina Zawiercie. Koszt usunięcia odpadów to kilkadziesiąt tysięcy złotych, które mogły zostać przeznaczone na remonty chodników. Z tego powodu gmina zdecydowała się na zakupienie fotopułapek...
http://www.dziennikzachodni.pl/wiadomos ... ,10618332/
666Przyrodnik
początkujący
początkujący
Posty: 112
Rejestracja: sobota 29 paź 2011, 19:35
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: 666Przyrodnik »

u siebie w lesie też powiesiłem ... ale ,mało przyjemnie się zrobi jak wszędzie pod kamerami człowiek będzie :(
Henryk53
początkujący
początkujący
Posty: 4
Rejestracja: czwartek 27 paź 2016, 11:02
Kontakt:

Post autor: Henryk53 »

Ludzie, którzy wyrzucają śmieci do lasu to kompletna patologia. Powinni dostawać kilku tysięczne kary to może nauczyliby się rozumu. U mnie w lesie regularnie znajduję butelki, stare ubrania, buty itp.
Brzost
dyrektor generalny
dyrektor generalny
Posty: 22054
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 00:00

Post autor: Brzost »

A ja kiedyś, na jednym wielokrotnym rozwidleniu dróg, poznawałem że poszedłem właściwą po stojącej nieopodal kanapie ;-)
„Imperatorowa i państwa ościenne przywrócą spokojność obywatelom naszym/Przeto z wolnej woli dziś rezygnujemy/Z pretensji do tronu i polskiej korony/Nieszczęśliwie zdarzona w kraju insurekcja/Pogrążyła go w chaos oraz stan zniszczenia." (Jacek Kaczmarski - "Krajobraz po uczcie")
Awatar użytkownika
Lena
leśniczy
leśniczy
Posty: 574
Rejestracja: niedziela 28 lut 2010, 12:07
Lokalizacja: Śląskie

Post autor: Lena »

Ja pracowałam kiedyś w gminie X (woj. mazowieckie) to były przenośne kamery wyłapujące śmiaciarzy i innych dewastujących środowisko. To było wtedy na zasadzie eksperymentu, ale kogoś tam kamera uchwyciła...
;)
ODPOWIEDZ