Wyjątkowo niezdrowy kącik sportowy

Piękno lasu, czyste powietrze, zbiorniki wodne...

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Capricorn
Admin
Admin
Posty: 67133
Rejestracja: czwartek 14 lis 2013, 22:18

Post autor: Capricorn »

Koniec pierwszej połowy. 3 : 1 dla Królewskich
"Słowa mają ogromną moc, więc naszą powinnością jest te słowa kontrolować. Inaczej mogą zdziałać wiele zła" - Mordimer Madderdin
Awatar użytkownika
j24
Admin
Admin
Posty: 22735
Rejestracja: wtorek 25 lis 2008, 20:16
Lokalizacja: Wlk. Ks. Maz.

Post autor: j24 »

Capricorn pisze:Koniec pierwszej połowy. 3 : 1 dla Królewskich
I nie chodzi o piwo "Królewskie" i jego drużynę bynajmniej... :P
Nie troszczcie się więc zbytnio o jutro, bo jutrzejszy dzień sam o siebie troszczyć się będzie. Dosyć ma dzień swojej biedy. (Mt 6,34)
Awatar użytkownika
Sten
prezydent
prezydent
Posty: 170007
Rejestracja: czwartek 13 gru 2007, 18:40
Lokalizacja: Łuh

Post autor: Sten »

Legii udało się gola strzelić ? :shock:
"Jak tam było, tak tam było, zawsze jakoś było. Jeszcze nigdy tak nie było, żeby jakoś nie było."
Beer-o-pedia - Encyklopedia piwa
Awatar użytkownika
Piotrek
Admin
Admin
Posty: 105095
Rejestracja: sobota 28 maja 2005, 00:00
Lokalizacja: ze wsząd
Kontakt:

Post autor: Piotrek »

Sten pisze:Legii udało się gola strzelić ? :shock:
W 22 minucie. Radović z karnego.
Poezja to opisanie uczuć słowami, a świata - uczuciami.
***Unless otherwise stated, my posts are my opinion, not official***
No trees were killed to send this message, however, a large number of electrons were terribly inconvenienced.

Awatar użytkownika
Capricorn
Admin
Admin
Posty: 67133
Rejestracja: czwartek 14 lis 2013, 22:18

Post autor: Capricorn »

5 : 1 to i tak nieźle
"Słowa mają ogromną moc, więc naszą powinnością jest te słowa kontrolować. Inaczej mogą zdziałać wiele zła" - Mordimer Madderdin
Awatar użytkownika
Sten
prezydent
prezydent
Posty: 170007
Rejestracja: czwartek 13 gru 2007, 18:40
Lokalizacja: Łuh

Post autor: Sten »

No chyba, że z karnego ...
"Jak tam było, tak tam było, zawsze jakoś było. Jeszcze nigdy tak nie było, żeby jakoś nie było."
Beer-o-pedia - Encyklopedia piwa
Awatar użytkownika
Piotrek
Admin
Admin
Posty: 105095
Rejestracja: sobota 28 maja 2005, 00:00
Lokalizacja: ze wsząd
Kontakt:

Post autor: Piotrek »

No i nie było tak tragicznie. Jak twierdzi telewizornia - 5:1 ale różnicy wartości obu klubów widać nie było :lol:
Poezja to opisanie uczuć słowami, a świata - uczuciami.
***Unless otherwise stated, my posts are my opinion, not official***
No trees were killed to send this message, however, a large number of electrons were terribly inconvenienced.

Awatar użytkownika
Capricorn
Admin
Admin
Posty: 67133
Rejestracja: czwartek 14 lis 2013, 22:18

Post autor: Capricorn »

Było widać okropnie w skuteczności. Niestety, bo mogło być 5 : 3, a może i 4 :roll:
"Słowa mają ogromną moc, więc naszą powinnością jest te słowa kontrolować. Inaczej mogą zdziałać wiele zła" - Mordimer Madderdin
Awatar użytkownika
Capricorn
Admin
Admin
Posty: 67133
Rejestracja: czwartek 14 lis 2013, 22:18

Post autor: Capricorn »

Polscy kolarze torowi mistrzami Europy w sprincie drużynowym
Drużyna sprinterów w składzie: Maciej Bielecki, Kamil Kuczyński i Mateusz Rudyk zdobyła złoty medal mistrzostw Europy.
http://eurosport.onet.pl/kolarstwo/pols ... wym/tcx082
"Słowa mają ogromną moc, więc naszą powinnością jest te słowa kontrolować. Inaczej mogą zdziałać wiele zła" - Mordimer Madderdin
Awatar użytkownika
Jaźwiec
nadleśniczy
nadleśniczy
Posty: 5001
Rejestracja: czwartek 29 cze 2006, 09:32

Post autor: Jaźwiec »

Tak sobie przeglądałem dziś ten wątek prawie od początku... A Rudek dalej toczy swe kulki... Właśnie przegrał frejma na 2:1...
Uśmiechnij się! Jutro możesz nie mieć zębów...
Awatar użytkownika
Jaźwiec
nadleśniczy
nadleśniczy
Posty: 5001
Rejestracja: czwartek 29 cze 2006, 09:32

Post autor: Jaźwiec »

I wykulał 6:4 i awans do kolejnej rundy
Uśmiechnij się! Jutro możesz nie mieć zębów...
Awatar użytkownika
Jaźwiec
nadleśniczy
nadleśniczy
Posty: 5001
Rejestracja: czwartek 29 cze 2006, 09:32

Post autor: Jaźwiec »

Wczoraj jeszcze się uratował. Dziś może zwijać manele...
Uśmiechnij się! Jutro możesz nie mieć zębów...
Awatar użytkownika
Piotrek
Admin
Admin
Posty: 105095
Rejestracja: sobota 28 maja 2005, 00:00
Lokalizacja: ze wsząd
Kontakt:

Post autor: Piotrek »

Ding Junhui przeżywa chyba najgorsze chwile w swojej karierze snookerzysty - właśnie skończył się finał International Championship w Daqing, w którym dostał lanie 1:10 od Marka Selby'ego.
Poezja to opisanie uczuć słowami, a świata - uczuciami.
***Unless otherwise stated, my posts are my opinion, not official***
No trees were killed to send this message, however, a large number of electrons were terribly inconvenienced.

Awatar użytkownika
góral bagienny
wiceminister
wiceminister
Posty: 33773
Rejestracja: sobota 07 cze 2008, 12:41

Post autor: góral bagienny »

I tak, ni z gruszki ni z pietruszki, przeżyłem właśnie jedno z najintensywniejszych kibicowskich doznań w tym roku, bądź co bądź olimpijskim!
Finałowy turniej WTO w Singapurze nie skończył się dla mnie z odpadnięciem Radwańskiej, jak to miałem wcześniej zaplanowane, ale kilkanaście minut temu, po niesamowitym triumfie skazywanej na pożarcie przez polskojęzyczną Niemkę Słowaczki Cibulkowej. A tu, jak mawiał dziadek Poszepszyński, trzask, panie, prask... i po wszystkim.
Nie będę tu sprawozdawał, bo zapewne mecz będzie jeszcze kilka razy powtarzany i, nie dość że zachęcam aby się pogapić na te wydarzenie, to i sam chętnie jeszcze raz to zrobię. Uprzedzam, że wynik nie oddaje w najmniejszym stopniu intensywności doznań, a to co wyczyniały obie panie na korcie musi przejść do historii tenisa. Ze swojej strony oznajmiam, że było to najlepsze spotkanie tenisowe jakie oglądałem. I to nie tylko kobiecego.
I te reakcje Dominiki na kolejne wybraniane przez Kerber piłki meczowe. Śmiech! Ale nie jakiś autoironiczny, jak ja to mogłam spieprzyć, nie złośliwy do przeciwniczki, tym razem jeszcze ci się udało, ale taki z radosnym zdumieniem, jakby nie walczyła lecz patrzyła na to z trybun, ale jaja, przecież to niesamowite.
Tę jej reakcję chyba długo będę pamiętał, śmiejącą się Cibulkową, tak jak pamiętam łkającego i zalanego łzami w trakcie gry Samprasa, który w podczas meczu ( to były chyba korty Roland-Garros, a może Flushing Meadows ) doznał jakiegoś ataku nerwowego.
Ufff...

To było coś jak wielkie zwycięstwo reprezentacji rugby Fuji nad Anglikami w Rio.
:roll:
' :doh: P O E Z J A , G Ł U P K U ! ! ! :doh:
Awatar użytkownika
góral bagienny
wiceminister
wiceminister
Posty: 33773
Rejestracja: sobota 07 cze 2008, 12:41

Post autor: góral bagienny »

Jaźwiec pisze:Właśnie przegrał frejma
Jaźwiec pisze:Wczoraj jeszcze się uratował. Dziś może zwijać manele...
Piotrek pisze:dostał lanie 1:10 od
Dziwne, ale odkąd mój antybohater Robertson zgodnie z moimi najszczerszymi życzeniami znikł z relacji jakby zaginął w australijskim buszu, to jakoś mniej mnie turlanie kulek pasjonuje.
Neil, wróć?
:P
' :doh: P O E Z J A , G Ł U P K U ! ! ! :doh:
Awatar użytkownika
Piotrek
Admin
Admin
Posty: 105095
Rejestracja: sobota 28 maja 2005, 00:00
Lokalizacja: ze wsząd
Kontakt:

Post autor: Piotrek »

Czyli oglądałeś snookera z nienawiści? Ciekawe...
góral bagienny pisze:Nie będę tu sprawozdawał, bo zapewne mecz będzie jeszcze kilka razy powtarzany i, nie dość że zachęcam aby się pogapić na te wydarzenie, to i sam chętnie jeszcze raz to zrobię.
Proszę bardzo: - do przesytu i z powtórkami w dowolnym momencie. :wink:
Poezja to opisanie uczuć słowami, a świata - uczuciami.
***Unless otherwise stated, my posts are my opinion, not official***
No trees were killed to send this message, however, a large number of electrons were terribly inconvenienced.

Awatar użytkownika
góral bagienny
wiceminister
wiceminister
Posty: 33773
Rejestracja: sobota 07 cze 2008, 12:41

Post autor: góral bagienny »

Piotrek pisze:Czyli oglądałeś snookera z nienawiści?
Moja babcia, rocznik 1901, która wszystko w telewizorni brała na serio i nie pojmowała, że coś może być nagrane i odtwarzane w dowolnym czasie, darzyła podobnym uczuciem jak ja Robertsona aktora Janusza Kłosińskiego. Jak tylko go gdzieś rozpoznała to zaraz krzyczała na cały dom:
- O, zobaczcie, zobaczcie, ten dziadyga i tu się wkręcił! A to dziadyga! Idź sobie ty dziadygo jeden, czego tutaj szukasz, patrzcie no go...
Ale to nie była żadna nienawiść, bo jak długo go nie widziała, to wspominała:
-I ciekawe, gdzie polazł ten dziadyga? Pewnie tu gdzieś jest tylko go nie pokazują. No, pokażcie tego dziadygę!
Chyba ja mam podobnie.
Piotrek pisze:Proszę bardzo:
Piotruś? Ty zrobiłeś mi to specjalnie? :ranting:
Bo to jest, i owszem, mecz tych zawodniczek, nawet na tym turnieju, ale nie dzisiejszy finał lecz spotkanie z fazy grupowej. Dominika dostała tu po tej swojej dużej i okrągłej pupie, a mecz był ..., ot, mecz jak mecz.
Ale dzisiejszy finał...!
:591:
:brawo:
' :doh: P O E Z J A , G Ł U P K U ! ! ! :doh:
Awatar użytkownika
Piotrek
Admin
Admin
Posty: 105095
Rejestracja: sobota 28 maja 2005, 00:00
Lokalizacja: ze wsząd
Kontakt:

Post autor: Piotrek »

góral bagienny pisze:Piotruś? Ty zrobiłeś mi to specjalnie? :ranting:
:twisted:
Poezja to opisanie uczuć słowami, a świata - uczuciami.
***Unless otherwise stated, my posts are my opinion, not official***
No trees were killed to send this message, however, a large number of electrons were terribly inconvenienced.

Awatar użytkownika
Capricorn
Admin
Admin
Posty: 67133
Rejestracja: czwartek 14 lis 2013, 22:18

Post autor: Capricorn »

Dziwne i to bardzo, ale Legia strzeliła aż trzy bramki Realowi i remisuje 3 : 3, choć przegrywała 0 : 2.
Brawo :)
"Słowa mają ogromną moc, więc naszą powinnością jest te słowa kontrolować. Inaczej mogą zdziałać wiele zła" - Mordimer Madderdin
Awatar użytkownika
niziołek
wiceminister
wiceminister
Posty: 25653
Rejestracja: poniedziałek 07 sty 2008, 12:44

Post autor: niziołek »

Capricorn pisze:Dziwne i to bardzo, ale Legia strzeliła aż trzy bramki Realowi i remisuje 3 : 3, choć przegrywała 0 : 2.
Brawo :)
:D Oglądałem daleko od domu i choć nie lubię Legii to jestem z nich dumny... Hej! :brawo: :beer: :prosze:
"To duch buduje sobie ciało" - Fryderyk Schiller
ODPOWIEDZ