Kurs brakarski 2.0

Drewno, klasyfikacja, pomiar, obrót, sprzedaż drewna...

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Mateusz57
początkujący
początkujący
Posty: 31
Rejestracja: wtorek 25 sie 2015, 10:19

Kurs brakarski 2.0

Post autor: Mateusz57 »

Witam
Planuję się wybrac na kurs brakarski i mam takie pytanie, mianowicie słyszałem,że jest taki program jak "Kurs brakarski 2.0" , przy pomocy którego można się również przygotowywac do egzaminu. Mieliscie moze do czynienia z tym programem i orientujecie się czy warto go kupic? (cena ok 200 zł netto)
Pozdrawiam
Nie było nas, był las, nie będzie nas, będzie las.
Awatar użytkownika
Piotrek
Admin
Admin
Posty: 104860
Rejestracja: sobota 28 maja 2005, 00:00
Lokalizacja: ze wsząd
Kontakt:

Post autor: Piotrek »

300 brutto to duża przesada. Pobierz demo i sam oceń czy ci pomoże: http://www.cig.poznan.pl/kurs_brakarski_demo.exe
Poezja to opisanie uczuć słowami, a świata - uczuciami.
***Unless otherwise stated, my posts are my opinion, not official***
No trees were killed to send this message, however, a large number of electrons were terribly inconvenienced.

trzezwylesnik
podleśniczy
podleśniczy
Posty: 360
Rejestracja: piątek 23 sie 2013, 15:16

Post autor: trzezwylesnik »

Jak posiadasz więcej gotówki to każde źródło wiedzy jest pomocne. Tylko nie wiem czy program jest aktualizowany jeśli chodzi o warunki techniczne, które są w użyciu. Ale zapewne rodzaj wad, ich wygląd, gatunki itp. itd. są ok. 2 pozycje książkowe plus normy i warunki powinny wystarczyć. No i trochę pracy w terenie pomaga-jesteś na bieżąco, reszta to wkucie na pamięc cyferek.
Awatar użytkownika
silvarerum
początkujący
początkujący
Posty: 9
Rejestracja: czwartek 31 lip 2014, 08:15
Lokalizacja: RDLP Katowice

Post autor: silvarerum »

Darz bór, czy istnieją w sieci przykładowe pytania egzaminacyjne po kursie brakarskim?
Awatar użytkownika
Piotrek
Admin
Admin
Posty: 104860
Rejestracja: sobota 28 maja 2005, 00:00
Lokalizacja: ze wsząd
Kontakt:

Post autor: Piotrek »

silvarerum pisze:Darz bór, czy istnieją w sieci przykładowe pytania egzaminacyjne po kursie brakarskim?
W tym programie, o którym pisałem wyżej masz moduł egzaminu, który zawiera pytania bardzo zbliżone do autentycznych.
Poezja to opisanie uczuć słowami, a świata - uczuciami.
***Unless otherwise stated, my posts are my opinion, not official***
No trees were killed to send this message, however, a large number of electrons were terribly inconvenienced.

Awatar użytkownika
Lachenllula
początkujący
początkujący
Posty: 21
Rejestracja: wtorek 01 gru 2015, 16:55

Post autor: Lachenllula »

Znając obecne ceny zaawansowanych aplikacji mobilnych/webowych i tak prymitywnym interfejsie, cena jest rzeczywiście wygórowana. Mimo wszystko, użyteczny programik.

Czy ktoś z Was posiada może dostęp do tego kursu, ewentualnie chciałby zrzucić się na zakup? ;)
Bird is the word
ODPOWIEDZ