przyczepa leśna

Maszyny, urządzenia, narzędzia leśne...

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
lukasz1991020
początkujący
początkujący
Posty: 7
Rejestracja: niedziela 24 lip 2016, 11:05

przyczepa leśna

Post autor: lukasz1991020 »

witam wszystkich
przymierzam sie do zakupu przyczepy lub nawet dwóch przyczep do zrywki drewna, do tej pory w firmie pracują przyczepy firmy more maskiner sf11 ale już są dość mocno wysłużone obie mają zerwane około 35 tyś m3 drewna maja bardzo delikatne zaczepy skrętne które przy dość częstym użytkowaniu w niektórych trzebieżach bardo szybko trzeba remontować i teraz mam dylemat czy kupować następne ale większe przyczepy firmy more maskiner sf14 czy kupic przyczepy firmy PALMS 15d. Czy użytkownicy palmsów są z nich zadowoleni jakie mają wady i jak wygląda sprawa awaryjności i najważniejsze czy polecają przyczepy tego producenta
Awatar użytkownika
Dron
leśniczy
leśniczy
Posty: 634
Rejestracja: sobota 27 gru 2014, 20:46

Post autor: Dron »

Fao brałeś pod uwagę ?
lukasz1991020
początkujący
początkujący
Posty: 7
Rejestracja: niedziela 24 lip 2016, 11:05

Post autor: lukasz1991020 »

nie nie brałem pod uwagę przyczep faofar ponieważ nie jestem przekonany do przyczep z ramą centralna a o przyczepach firmy nokka które też mają w ofercie nie znalazłem żadnych konkretnych opini
piter_181
początkujący
początkujący
Posty: 23
Rejestracja: poniedziałek 21 sty 2013, 14:34
Lokalizacja: DTR

Post autor: piter_181 »

Palms 9S +670 - w kwietniu minął drugi rok użytkowania przyczepki. Rama centralna ale ładuję się na nią całkiem sporo drewna, nic się nie dzieje. Na dniach będzie wymieniany uszczelniacz w siłowniku w chwytaku bo zaczyna delikatnie przepuszczać, prócz tego pęknięte dwa przewody hydrauliczne. Tyle jeśli chodzi o awarie. Materiał konkretny, wykonanie solidne, mogę śmiało polecać Palmsa :)
ODPOWIEDZ