Myśliwy, który zamienił strzelbę na aparat

Zwierzęta łowne, hodowla, broń śrutowa i kulowa, psy myśliwskie...

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
DAKa
nadleśniczy
nadleśniczy
Posty: 4989
Rejestracja: piątek 03 maja 2013, 17:08

Myśliwy, który zamienił strzelbę na aparat

Post autor: DAKa »

http://vege.com.pl/2016/07/13/mysliwy-k ... na-aparat/

Od dziecka często chodziłem do lasu. Któregoś dnia spotkałem tam myśliwego – starszego pana, który stał się potem moim wielkim przyjacielem. Był bardzo specyficznym myśliwym. Przez wiele lat chodziliśmy wspólnie do lasu, ale nigdy niczego nie upolowaliśmy. A potem trafiłem do szkoły leśnej i tam łowiectwo było jednym z przedmiotów. Każdy musiał zdać egzamin myśliwski – i bardzo dobrze, bo dzięki temu orientowałem się potem lepiej w temacie łowiectwa niż bez takiego wykształcenia.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Buk, Humor, Dziczyzna


for ever
DAKa
nadleśniczy
nadleśniczy
Posty: 4989
Rejestracja: piątek 03 maja 2013, 17:08

Post autor: DAKa »

http://noizz.pl/big-stories/co-czuje-cz ... ry/g0xpsph

Myśliwy i wegetarianin? Brzmi dziwnie, a jednak takie życie przez wiele lat prowadził Marcin Kostrzyński. Broń ostatecznie porzucił na rzecz aparatu i kamery. Teraz opowiada o tym, o czym tak wielu myśliwych nie chce mówić publicznie - dlaczego przestał strzelać do zwierząt?
Buk, Humor, Dziczyzna


for ever
Awatar użytkownika
Piotrek
Admin
Admin
Posty: 105059
Rejestracja: sobota 28 maja 2005, 00:00
Lokalizacja: ze wsząd
Kontakt:

Post autor: Piotrek »

Myśliwy, który zamienił strzelbę na aparat
Ciekaw jestem czy równie szeroko rozpisywano by się o fotografie, który aparat zamienił na strzelbę...?
Poezja to opisanie uczuć słowami, a świata - uczuciami.
***Unless otherwise stated, my posts are my opinion, not official***
No trees were killed to send this message, however, a large number of electrons were terribly inconvenienced.

DAKa
nadleśniczy
nadleśniczy
Posty: 4989
Rejestracja: piątek 03 maja 2013, 17:08

Post autor: DAKa »

Piotrek pisze:
Myśliwy, który zamienił strzelbę na aparat
Ciekaw jestem czy równie szeroko rozpisywano by się o fotografie, który aparat zamienił na strzelbę...?
Poza tym jest jeszcze pytanie po co strzelba fotografowi ktory mowi, ze definitywnie zamienil ja na aparat...... :roll: .....Fotograf jest nadal czlonkiem PZL, oplacajacym regularnie skladki w ZO...XXX. that ist the question .. i do czego sluzy w takiej sytuacji bron palna goscowi, ktory zaslynal z tego, ze przyszedl boso zdawac egzamin lowiecki. :|
Buk, Humor, Dziczyzna


for ever
kolorowe kredki

Post autor: kolorowe kredki »

Człowiek ma na koncie kilka lat współpracy z TVP. Ma doświadczenie, wie co i jak sprzedać w mediach. Wegańskich też :lol: A żyć trzeba :roll: :P
DAKa
nadleśniczy
nadleśniczy
Posty: 4989
Rejestracja: piątek 03 maja 2013, 17:08

Post autor: DAKa »

kolorowe kredki pisze:Człowiek ma na koncie kilka lat współpracy z TVP. Ma doświadczenie, wie co i jak sprzedać w mediach. Wegańskich też :lol: A żyć trzeba :roll: :P
Przede wszystkim to wydaje sie byc gosc dosc naiwny i nie wiadomo czy on cus sprzedaje czy daje sie sprzedawac....W Polsce jest zreszta wiecej takich orginalow z dwururkami, usilujacych "zablysnac", ale Kruczynskiego raczej zaden nie przebije. Ten jest ciekawy, bo jest jednoczesnie lesnikiem i przydaje sie jako pozyteczny idiota nie tylko weganom.
Buk, Humor, Dziczyzna


for ever
kolorowe kredki

Post autor: kolorowe kredki »

DAKa pisze: Przede wszystkim to wydaje sie byc gosc dosc naiwny i nie wiadomo czy on cus sprzedaje czy daje sie sprzedawac....W Polsce jest zreszta wiecej takich orginalow z dwururkami, usilujacych "zablysnac"
Odetnij dwururkowy kontekst :) Gość nie jest naiwny, to sposób, lansik na wbicie do mediów, w których w ostatnim czasie jakoś go pełno... TV, gazetki, świeżutki kanał na jutubach. Może się mylę ale chyba ekokrawcy potrzebują uszyć nowego boga. :P
DAKa
nadleśniczy
nadleśniczy
Posty: 4989
Rejestracja: piątek 03 maja 2013, 17:08

Post autor: DAKa »

Tak, na pewno masz racje.Gosc sie chce wypromowac i przy okazji swoja produkcje. Wspolnota interesow niejako.Ale to nie zmienia faktu, ze jest naiwny.Zaloze sie, ze dokopie tez publicznie plantatorom desek. Na swoim profilu usilowal kiedys lansowac teze, ze losie masowo zdychaja i choruja, bo chciwi zyskow plantatorzy desek je truja replentami......Zaryzykowalbym teze, ze Pani Malinowska na wszelki wypadek powinno zyczac trenowac udawadnianie ze nie jest wielbladzica.Znaczy klempom.Take it easy...."znany to in sie robi juz dzisiaj.Ale co z tego ma?
Buk, Humor, Dziczyzna


for ever
Awatar użytkownika
Piotrek
Admin
Admin
Posty: 105059
Rejestracja: sobota 28 maja 2005, 00:00
Lokalizacja: ze wsząd
Kontakt:

Post autor: Piotrek »

DAKa pisze:Ale co z tego ma?
Wiesz... Znam takich, którym samo bycie znanym wystarcza do orgazmu...
Poezja to opisanie uczuć słowami, a świata - uczuciami.
***Unless otherwise stated, my posts are my opinion, not official***
No trees were killed to send this message, however, a large number of electrons were terribly inconvenienced.

kolorowe kredki

Post autor: kolorowe kredki »

Piotrek pisze:Wiesz... Znam takich, którym samo bycie znanym wystarcza do orgazmu...
Pitu -pitu...
DAKa
nadleśniczy
nadleśniczy
Posty: 4989
Rejestracja: piątek 03 maja 2013, 17:08

Post autor: DAKa »

Zycie pokaze.....
Buk, Humor, Dziczyzna


for ever
Awatar użytkownika
MartaBaranowska
dyrektor generalny
dyrektor generalny
Posty: 16534
Rejestracja: wtorek 11 lis 2008, 23:18
Lokalizacja: Nowiny

Post autor: MartaBaranowska »

DAKa pisze:Ciekaw jestem czy równie szeroko rozpisywano by się o fotografie, który aparat zamienił na strzelbę...?
trafne spostrzeżenie :lol:
Put some fun between your legs
-ride a horse :mrgreen:
tę burzę włosów każdy zna, przy ustach dłoni chwiejny gest tak to Boska, Boska Rabanowska jest
Awatar użytkownika
3006hc
inżynier nadzoru
inżynier nadzoru
Posty: 1129
Rejestracja: piątek 22 sie 2008, 03:25
Lokalizacja: z lasu

Post autor: 3006hc »

Byłem na spotkaniu z nim w wakacje 1995 roku. Nawet fajnie opowiadał.
Różnica między ekologiem, a ekofilem jest mniej więcej taka jak miedzy pedagogiem a pedofilem....
DAKa
nadleśniczy
nadleśniczy
Posty: 4989
Rejestracja: piątek 03 maja 2013, 17:08

Post autor: DAKa »

3006hc pisze:Byłem na spotkaniu z nim w wakacje 1995 roku. Nawet fajnie opowiadał.
Teraz tez fajnie opowiada. Tylko preferuje inna publiczke...... :roll:
Buk, Humor, Dziczyzna


for ever
ODPOWIEDZ