Sprzedaż gwoździarki i sortownicy

Przetwórstwo i handel drewnem...

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
ronnie
początkujący
początkujący
Posty: 6
Rejestracja: piątek 17 kwie 2015, 23:01

Sprzedaż gwoździarki i sortownicy

Post autor: ronnie »

Witam serdecznie :)

Chciałbym zapytać czy orientuje się ktoś z Państwa czy istnieje lub ewentualnie zna strony godne polecenia do sprzedaży gwoździarek i sortownic do pistoletów pneumatycznych do produkcji palet. Interesują mnie strony właśnie o takiej tematyce, allegro/tablice itp. nie wchodzą w grę. Za każdą radę bardzo dziękuję,

Pozdrawiam! :)
bago
początkujący
początkujący
Posty: 10
Rejestracja: poniedziałek 17 mar 2014, 11:56

Post autor: bago »

To kwestia taka, jaki masz budżet, ale lepiej kup coś nowego, zobacz - [mod] Pewnie, że wydasz sporą kasę, ale masz na spokojnie rozwiązanie, które sprawdzi się latami. Zakładając prywatne zastosowanie.
Sylwester
początkujący
początkujący
Posty: 50
Rejestracja: poniedziałek 29 cze 2015, 14:36
Lokalizacja: z Kaszub

Post autor: Sylwester »

Jak chcesz kupić sprzęt i osprzęt do produkcji palet to napisz do mnie na PW. Polecę fajną i tanią firmę.
Awatar użytkownika
Dron
leśniczy
leśniczy
Posty: 634
Rejestracja: sobota 27 gru 2014, 20:46

Post autor: Dron »

Nie kupuj tanich gwoździarek. Dobrze ci radzę. Duża to koszt ok 2000 zł . Firm reklamował nie będę. Tania Cię "zniszczy" mówię to z pełną premedytacją. Możesz kupić dużą za ok 700 zł, ja przerabiałem ten temat nie polecam. Pamiętaj o smarowaniu tych narzędzi i odpowiednich gwoździach , bo potrafią się zacinać i niszczą bijak i nosek gwoździarki.
Sylwester
początkujący
początkujący
Posty: 50
Rejestracja: poniedziałek 29 cze 2015, 14:36
Lokalizacja: z Kaszub

Post autor: Sylwester »

A propos smarowania, na wężu przed gwoździarką montuje się specjalny pojemniczek z olejem.
Awatar użytkownika
Dron
leśniczy
leśniczy
Posty: 634
Rejestracja: sobota 27 gru 2014, 20:46

Post autor: Dron »

A propos smarowania, na wężu przed gwoździarką montuje się specjalny pojemniczek z olejem.
Raczej na wyjściu z kompresora , wtedy jest w jednej pozycji i zapewnia w miarę równy dodatek oleju do powietrza,nie jest narażony na uszkodzenia mechaniczne, ale trzeba bardziej doglądać, bo zazwyczaj kompresor jest zamknięty w jakiejś ciupie , czy się olejek nie skończył.
Sylwester
początkujący
początkujący
Posty: 50
Rejestracja: poniedziałek 29 cze 2015, 14:36
Lokalizacja: z Kaszub

Post autor: Sylwester »

Według tego co piszesz oliwi się wąż a nie gwoździarkę. Co zrobić jak w zakładzie jest instalacja z rur a nie tylko 2-3 metry węża? Tym bardziej, że powietrze nie tylko do gwoździarek jest podawane ale do innych maszyn czy do przedmuchiwania?
Lepiej zainstalować przed gwoździarką.
ODPOWIEDZ