ile maszyn w rdlp pila i poznań. ?

Maszyny, urządzenia, narzędzia leśne...

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
cl.tajga
początkujący
początkujący
Posty: 94
Rejestracja: niedziela 17 kwie 2011, 18:02
Lokalizacja: kapowicko

ile maszyn w rdlp pila i poznań. ?

Post autor: cl.tajga »

Witam.zbieram informacje na temat maszyn pracujących na terenie tych 2och dyrekcji,a mianowicie nadlesnictwo ilość ewentualnie marka harvesterów i forwarderów.
Z góry dziękuję.
Dane wykorzystam do artykułu.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Sten
prezydent
prezydent
Posty: 169499
Rejestracja: czwartek 13 gru 2007, 18:40
Lokalizacja: Łuh

Post autor: Sten »

To pytanie skieruj do nadleśnictw tych dwóch dyrekcji. Otrzymasz bardziej rzetelne informacje.
"Jak tam było, tak tam było, zawsze jakoś było. Jeszcze nigdy tak nie było, żeby jakoś nie było."
Beer-o-pedia - Encyklopedia piwa
Awatar użytkownika
drwalnik
Admin
Admin
Posty: 77501
Rejestracja: wtorek 13 lip 2004, 00:00
Lokalizacja: z drewna
Kontakt:

Post autor: drwalnik »

... jak skierujesz do rdlp'ów, to one zbiorą informacje z nadleśnictw, ale warto to jakoś uzasadnić tę Twoją potrzebę we wniosku
filipesku
dyrektor generalny
dyrektor generalny
Posty: 21560
Rejestracja: wtorek 29 lis 2011, 11:36

Post autor: filipesku »

drwalnik pisze: jak skierujesz do rdlp'ów, to one zbiorą informacje z nadleśnictw
... nie zbiorą.Napiszą, że nie dysponują takimi danymi i odeślą do nadleśnictw :)
"Lepiej palić fajkę niż czarownice" ks. Adam Boniecki
mrówka
podleśniczy
podleśniczy
Posty: 272
Rejestracja: poniedziałek 09 cze 2008, 22:58
Lokalizacja: się wziąłem

Post autor: mrówka »

Szalony byłby taki Nadleśny, gdyby odpowiedział. Sprawdź kto wygrał przetargi na portalu UZP, wyślij zapytanie do dysponujących maszynami, nie do nadleśnictw.
Awatar użytkownika
3006hc
inżynier nadzoru
inżynier nadzoru
Posty: 1129
Rejestracja: piątek 22 sie 2008, 03:25
Lokalizacja: z lasu

Post autor: 3006hc »

mrówka pisze:zalony byłby taki Nadleśny, gdyby odpowiedział. Sprawdź kto wygrał przetargi na portalu UZP, wyślij zapytanie do dysponujących maszynami, nie do nadleśnictw.
Żebyś się nie zdziwił. Ja kiedyś miałem zbierać dane o sprzedanych mieszkaniach dla TVNu. Całe nadleśnictwo tak się podniecało, że w życiu takiej gorliwości nie widziałem. Na szczęście w danych musiało nie być żadnej sensacji bo w żadnym reportażu to nie poszło.
Różnica między ekologiem, a ekofilem jest mniej więcej taka jak miedzy pedagogiem a pedofilem....
Sylwester
początkujący
początkujący
Posty: 50
Rejestracja: poniedziałek 29 cze 2015, 14:36
Lokalizacja: z Kaszub

Post autor: Sylwester »

Też chętnie zarzuciłbym żurawia w taki spis potencjalnych klientów. I jeszcze jakby wypisane były maszyny to fiu, fiu, byłbym ustawiony :D
drylek69
początkujący
początkujący
Posty: 3
Rejestracja: niedziela 04 wrz 2016, 14:19

Post autor: drylek69 »

Z tego co mi wiadomo rdlp Piła jest daleko za murzynami (niestety). Królują tutaj z mechanizacji tylko traktor+przyczepka z hds no i standardowo jakieś zdezelowane lkt bądź dfu.
Harwesterów to tu nie widzieli chyba jeszcze wcale chociaż lasy w przewadze sosnowej... Wciąż czekam na zmiany, zaczynają już wchodzić obce zule na rynek, więc zobaczymy.
Jak na razie pozostają mi delegacje.
SAMPO ROSENLEW 1046 --> Timberjack 1010B --> John Deere 1070D ---> Timberjack 1270B --> Timberjack 1110D
borowiak

Post autor: borowiak »

drylek69 pisze:Z tego co mi wiadomo rdlp Piła jest daleko za murzynami (niestety).
Naprawdę mało wiesz.......
drylek69 pisze:Harwesterów to tu nie widzieli chyba jeszcze wcale chociaż lasy w przewadze sosnowej...
Nadleśnictwo, w którym pracuje jest najbardziej "liściaste" w dyrekcji i posiadające najwięcej kompleksów leśnych (ponad 100, lesistość około 15%) a mimo to pracują to 4 harvestery, o forwarderach nie wspomnę..... Nie jesteśmy jakimś ewenementem, tak więc popytaj nim coś napiszesz......
Zauważ również, że to w tej RDLP już dawno uregulowano kwestię udostępniania drzewostanów sieciami szlaków zrywkowych/operacyjnych.....
drylek69
początkujący
początkujący
Posty: 3
Rejestracja: niedziela 04 wrz 2016, 14:19

Post autor: drylek69 »

Czyżby chodziło o okolice Chodzieży, Czarnkowa? Mi głownie chodziło o nadleśnictwa w bliskich okolicach Piły.
SAMPO ROSENLEW 1046 --> Timberjack 1010B --> John Deere 1070D ---> Timberjack 1270B --> Timberjack 1110D
cl.tajga
początkujący
początkujący
Posty: 94
Rejestracja: niedziela 17 kwie 2011, 18:02
Lokalizacja: kapowicko

Post autor: cl.tajga »

W rdlp Piła pracuje kilkanaście zestawów maszyn Harvester i forwarder, głownie zielone i żółte ;) tj. John Deere i Ponsse w rdlp Poznań podobnie...
ODPOWIEDZ