Pojazdy ATV i UTV - kto o tym dyskutuje :)

Samochody terenowe, testy, opinie, informacje...

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ

Gdzie pracujesz:

Czas głosowania minął poniedziałek 29 lut 2016, 15:09

Pracownik terenowy LP
5
50%
Pracownik biurowy LP
2
20%
Pracownik OHZ
0
Brak głosów
Funkcjonariusz Straży Leśnej
0
Brak głosów
Nie pracuję w LP
3
30%
 
Liczba głosów: 10

Awatar użytkownika
Piotrek
Admin
Admin
Posty: 104860
Rejestracja: sobota 28 maja 2005, 00:00
Lokalizacja: ze wsząd
Kontakt:

Pojazdy ATV i UTV - kto o tym dyskutuje :)

Post autor: Piotrek »

Zaintrygowało mnie zagadnienie kto gdzie pracuje, bowiem udało się drogą żmudnych analiz ustalić z kolegą Polaris -AC, że POLARISY to oferta dla Straży Leśnej i OHZ.
Więc chciałbym się dowiedzieć ilu "terenowców", ilu "biurowców", ilu z SL, ilu z OHZ a ilu spoza LP mamy wśród czytelników (i dyskutantów) tego tematu o pojazdach ATV i UTV.
Proszę was o poważne podejście do tematu i szczere odpowiedzi...
Poezja to opisanie uczuć słowami, a świata - uczuciami.
***Unless otherwise stated, my posts are my opinion, not official***
No trees were killed to send this message, however, a large number of electrons were terribly inconvenienced.

Awatar użytkownika
Sten
prezydent
prezydent
Posty: 169494
Rejestracja: czwartek 13 gru 2007, 18:40
Lokalizacja: Łuh

Post autor: Sten »

Póki co żaden pracownik OHZ i Straży Leśnej się nie wypowiedział, a i liczba respondentów też znikoma ...
"Jak tam było, tak tam było, zawsze jakoś było. Jeszcze nigdy tak nie było, żeby jakoś nie było."
Beer-o-pedia - Encyklopedia piwa
Awatar użytkownika
Piotrek
Admin
Admin
Posty: 104860
Rejestracja: sobota 28 maja 2005, 00:00
Lokalizacja: ze wsząd
Kontakt:

Post autor: Piotrek »

Sten, w "wątku macierzystym" wypowiadało się 9 osób. Niektóre z nich dodatkowo w "Ogłoszeniach". Ok. 45% na razie wzięło udział w ankiecie. Zakładając ankietę wiedziałem, że żaden z dyskutantów nie jest pracownikiem OHZ ani StL. Ale Polaris -AC żył w błogiej nieświadomości, czego moje sumienie znieść nie mogło :)
Poezja to opisanie uczuć słowami, a świata - uczuciami.
***Unless otherwise stated, my posts are my opinion, not official***
No trees were killed to send this message, however, a large number of electrons were terribly inconvenienced.

Fichtel
nadleśniczy
nadleśniczy
Posty: 4248
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 20:02
Lokalizacja: las-y

Post autor: Fichtel »

Sten pisze:Póki co żaden pracownik OHZ i Straży Leśnej się nie wypowiedział, a i liczba respondentów też znikoma ...
Waść tu nie czaruj ale napisz czy do "kartki" zaglądał :)
DT=>Podleśniczy<=>Leśniczy
"Co się polepszy, to się popieprzy. Co się zbuduje, to się zrujnuje. Co się ustali, to się obali. Polak musi mieć łeb i dupę ze stali."
Fichtel
nadleśniczy
nadleśniczy
Posty: 4248
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 20:02
Lokalizacja: las-y

Post autor: Fichtel »

Piotrek pisze:... Ale Polaris -AC żył w błogiej nieświadomości, czego moje sumienie znieść nie mogło :)
w to nie uwierzę!!!
To FORUM to darmowy sposób na reklamę!!!
Wypowiadający się to jedno a czytający to drugie. Rozbieżności to nie 1:2-3-4
ale może nawet 1:100-1000.
Ktoś kto tu wdepnie i skopiuje NICK Pana reklamodawcy, następnie wklei go do wyszukiwarki - dostanie gotowe linki.
a kolejne odświeżanie tematu tylko powoduje to, że wątek jest na pierwszej stronie... :wink:
DT=>Podleśniczy<=>Leśniczy
"Co się polepszy, to się popieprzy. Co się zbuduje, to się zrujnuje. Co się ustali, to się obali. Polak musi mieć łeb i dupę ze stali."
Awatar użytkownika
Blues Brothers
nadleśniczy
nadleśniczy
Posty: 5475
Rejestracja: niedziela 31 mar 2013, 17:46

Post autor: Blues Brothers »

Piotrek, to może jeszcze ankieta -jaki masz samochód do celów służbowych :roll: to by było uświadomienie
Awatar użytkownika
Piotrek
Admin
Admin
Posty: 104860
Rejestracja: sobota 28 maja 2005, 00:00
Lokalizacja: ze wsząd
Kontakt:

Post autor: Piotrek »

Zdecydowanie nie. Nic tak naprawdę nie wnosi informacja "jaki masz". Dlatego, że nie zawsze mam się taki jakby się chciało mieć i nie zawsze ten, który masz, zaspokaja wszystkie potrzeby. Często jest to kompromis - nie mogę mieć takiego to niech będzie choć taki, który zaspokaja większość potrzeb.
Ja na przykład całe lata tłukłem się 126p i Seicento. Dopiero pod koniec pracy kupiłem (przecie nie wiedziałem, że się praca kończy) auto, które jak dla mnie - miało wszystko :)
Poezja to opisanie uczuć słowami, a świata - uczuciami.
***Unless otherwise stated, my posts are my opinion, not official***
No trees were killed to send this message, however, a large number of electrons were terribly inconvenienced.

Awatar użytkownika
Blues Brothers
nadleśniczy
nadleśniczy
Posty: 5475
Rejestracja: niedziela 31 mar 2013, 17:46

Post autor: Blues Brothers »

bardziej chodziło mi o przedział cenowy -siłę nabywczą terenowców
ODPOWIEDZ