przyczepa lesna

Maszyny, urządzenia, narzędzia leśne...

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
sabcio
początkujący
początkujący
Posty: 13
Rejestracja: piątek 18 gru 2009, 16:35
Lokalizacja: dolny slask

przyczepa lesna

Post autor: sabcio »

Witam . Postanowiłem zmienić przyczepe[ stara skończyła się ] NIE CHCE JUŻ ZAGRANICZNEJ tylko postanowiłem zakupić polską. Jaką proponujecie Pronar Hydrofast czy Mamut
dark09
podleśniczy
podleśniczy
Posty: 404
Rejestracja: poniedziałek 22 cze 2009, 17:41
Lokalizacja: Wlkp

Post autor: dark09 »

Masz jeszcze OTL Jarocin oraz FAO FAR.Jak bym polecił fao far.
lesny...
początkujący
początkujący
Posty: 61
Rejestracja: środa 11 lut 2015, 18:12
Lokalizacja: kraina rozpusty

Post autor: lesny... »

Kolego porządna przyczepa to NOKKA.
Reszta to wszystko to samo
Zapomnij o polskich przyczepach,koledzy mają i strasznie narzekają .
Łamią się,olej leci wszędzie,szkoda słów
A serwis kuleje

pozdr
piter_181
początkujący
początkujący
Posty: 23
Rejestracja: poniedziałek 21 sty 2013, 14:34
Lokalizacja: DTR

Post autor: piter_181 »

Co do FAO FAR to znajomy ZUL ma jakąś małą ich przyczepkę od około roku i ostatnio już coś spawał, chyba przy żurawiu. Inny ZUL ma 8 tonowego FAO FARA i sobie chwali. Wystrzegał bym się marek Weimer i Farma - nie wiem jak z ciężkimi modelami ale te małe są awaryjne. Ja działam na 9 tonowym PALMSie z żurawiem 670 (w kwietniu będzie 2 lata) i jedyne awarie to pękające (przetarte) przewody hydrauliczne. Chociaż jednemu z użytkowników tego forum pękła wieżyczka żurawia właśnie w PALMS 670. Nie ma maszyny idealnej ale nie ma co oszczędzać na takim sprzęcie - lepiej dołożyć parę groszy i kupić coś porządnego :)
mackomacko
początkujący
początkujący
Posty: 139
Rejestracja: poniedziałek 16 maja 2011, 08:57

Post autor: mackomacko »

Podepne sie pod temat. Jaka małą przyczepkę polecacie do papierówki 2x1,2m lub 1x2,4m ale z silnym zurawiem? Potrzebuje to tylko do podwozu drewna na maszynę, na placu. Załadunek dojazd do traka góra 20m i rozładunek. Zalezy mi na tym aby zuraw był stabilny i szybki. Chciałbym to podłączyć pod ładowarkę, ma z tyłu wyjscie hydrauliczne ale czy to wystarczy?
ODPOWIEDZ