Kalendarz Straży Leśnej

Ochrona mienia w Lasach Państwowych...

Moderator: Moderatorzy

nih6
początkujący
początkujący
Posty: 235
Rejestracja: poniedziałek 16 cze 2008, 14:02
Lokalizacja: .......

Post autor: nih6 »

kokos pisze:Eureka! Tak mnie coś właśnie gryzło i dręczyło od dłuższego czasu i nie wiedziałem co... Brakowało mi kalendarza branżowego! Jak już ten temat będzie ogarnięty to może w 2017 (w kosztach na 2018 r. oczywiście ;-) zaplanujemy coś wokół martwego KCIKU, braku dostępu do CEPiK, zamkniętej dla strażników bazy PESEL czy przestarzałych o 13 lat druków procesowych? Tak, to kompletne pierdoły przy kalendarzu, Almanachu Straży Leśnej czy Ceremoniale Leśnym tym niemniej jednak...
:-D Mistrz!!!
Awatar użytkownika
pasiecznicki
inżynier nadzoru
inżynier nadzoru
Posty: 1435
Rejestracja: czwartek 14 paź 2010, 19:52

Post autor: pasiecznicki »

Almanach, kalendarz, jury.. A "blachy" macie ?
"Ano, posłuchaj ty o tym, że życie jest nie do przewidzenia i że każdy ma jakieś drzwi, co ich nie otworzył".
Andrzej Mularczyk, "Każdy żyje jak umie"
Awatar użytkownika
Sten
prezydent
prezydent
Posty: 170301
Rejestracja: czwartek 13 gru 2007, 18:40
Lokalizacja: Łuh

Post autor: Sten »

Widziałem taką nową blachę ... :)
"Jak tam było, tak tam było, zawsze jakoś było. Jeszcze nigdy tak nie było, żeby jakoś nie było."
Beer-o-pedia - Encyklopedia piwa
Awatar użytkownika
hylotrupe
początkujący
początkujący
Posty: 9
Rejestracja: niedziela 25 lis 2012, 20:13
Lokalizacja: Swiss

pogórze karpackie

Post autor: hylotrupe »

Ja osobiście już kalendarz 2015 sobie i kilku kolegom zafundowałem. Zdjęcia z terenu naszego nadleśnictwa, tematyka przyrodniczo-krajobrazowo-leśna (wątki ludzkie też były)
Fundatorem byłe sam, format a3, druk kolor, cena ok 35 zł / szt.
Teraz kompletuję zdjęcia do kalendarza 2016. Wolę taki niż kuter rybacki a kalendarz podpisany lasy państwowe.
Awatar użytkownika
Piotrek
Admin
Admin
Posty: 105234
Rejestracja: sobota 28 maja 2005, 00:00
Lokalizacja: ze wsząd
Kontakt:

Post autor: Piotrek »

hylotrupe pisze:Wolę taki niż kuter rybacki a kalendarz podpisany lasy państwowe.
Każdy w LP woli. Ale trzeba bardzo złej woli aby takie nabyć. Obecnie jest tak duża oferta kalendarzy wszelkiej maści ze zdjęciami lasów, krzewinek i zwierzątek, że można wybrać coś odpowiedniego a nie masówkę z kuterkiem i mewami...
Poezja to opisanie uczuć słowami, a świata - uczuciami.
***Unless otherwise stated, my posts are my opinion, not official***
No trees were killed to send this message, however, a large number of electrons were terribly inconvenienced.

ODPOWIEDZ