Nie fotografuj się z martwą naturą!

Zwierzęta łowne, hodowla, broń śrutowa i kulowa, psy myśliwskie...

Moderator: Moderatorzy

Wojciechus
zastępca nadleśniczego
zastępca nadleśniczego
Posty: 2451
Rejestracja: środa 24 mar 2010, 23:41
Lokalizacja: z Polski

Nie fotografuj się z martwą naturą!

Post autor: Wojciechus »

Cóż jest złego w fotografowaniu się z zabitą na śmierć zwierzyną?

Dlaczego to polujące kobiety padają ofiarą najbardziej furiackich, medialnych ataków?

Buce zapraszają do lektury ostatniego tekstu w drugim sezonie swojego pajacowania na blogu.
http://bucewzielonych.blogspot.com/2015/07/siedem.html
Awatar użytkownika
Jenny
dyrektor regionalny
dyrektor regionalny
Posty: 11954
Rejestracja: niedziela 15 sty 2012, 14:35
Lokalizacja: Podlasie

Post autor: Jenny »

Wiesz Wojciechusie-Dako...niektorzy to nawet nie widzą nic złego w tym zdjeciu-
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
„Zaraz na początku życia ktoś powinien nam powiedzieć, że umieramy. Może wtedy żylibyśmy pełnią życia w każdej minucie, każdego dnia. Działaj! Kiedy poczujesz, że chcesz coś zrobić, rób to od razu, teraz! Dni, które przyjdą są policzone.”
M.Landon
Awatar użytkownika
biedronka
dyrektor generalny
dyrektor generalny
Posty: 18058
Rejestracja: niedziela 16 mar 2008, 11:13
Lokalizacja: Polska Pd

Post autor: biedronka »

....nie należę do grona osób w czambuł potępiających kapelusze z piórkiem ;) wręcz przeciwnie , bez względu na płeć , a jeśli jakaś dama robi to bo lubi i robi zgodnie z podstawowymi zasadami etyki myśliwskiej , czapki z głów (wszyscy wiemy ,że to owo działanie zgodnie z etyką stanowi największy problem myśliwych ).
Pozwólcie jednak ,że nie zachwycę się fotami kobity obok martwych trofeów .... j.w..... riposta Jenny dosadna i bardzo trafna .

Myślę ,że owo upublicznianie swoich wizerunków to znak czasu , mniej lub bardziej akceptowalny ale chyba inaczej nie będzie , trzeba jakoś oswoić ten niesmak spowodowany ogólnym ekshibicjonizmem , potrzebą dokumentowania i upubliczniania wszystkiego co się da :( Nie ustawy tu trzeba , kościelnej tym bardziej bo to chyba o wiele poważniejszy problem społeczny , przecież w sieci pojawiają się foty dzieci znęcających się nad zwierzakami , dzieci z "trofeami" , i wiemy że rzecz nie kończy się na zwierzakach .... Sporo w tej krytyce histerii i zafiksowania na nienawiść do "flintkorzy" ;) teraz jeszcze wplata się politykę :x ale sami przyznacie ,że granica między tym co reprezentujecie , tj zachowaniami zgodnymi z pięknymi tradycjami a rozładowywaniem frustracji w sposób trudny do przyjęcia jest dość płynna :(

PS tłumaczenie ,że żyrafa była stara i ta pani tylko jej pomogła w ....trudnych chwilach braku akceptacji w stadzie ;) jest tak idiotyczne i niepotrzebne ,że aż żenujące....
per aspera ad astra
.....carpe diem....
DAKa
nadleśniczy
nadleśniczy
Posty: 4989
Rejestracja: piątek 03 maja 2013, 17:08

Post autor: DAKa »

Pozwólcie jednak ,że nie zachwycę się fotami kobity obok martwych trofeów
A jakby ta ocena wygladala gdyby tak obok zabitej zyrafki sfotografowal sie przystojny mlodzian w sposobnym wieku bardziej niz ta kobitka odpowiadajacym gustom w zakresie estetycznego zapotrzebowania na widoki plci przeciwnej ?. Ocena faktu zabicia i fotki wypadla by tak samo ???? :roll:
wiemy że rzecz nie kończy się na zwierzakach ....
A skad to wiemy ?. Ja na przyklad nie wiem ale za to wiem wiele innych rzeczy.....http://bucewzielonych.blogspot.de/2015/ ... ek-to.html

„Wejście w życie prawa gwarantującego ochronę zwierząt jest zgodne z formułowanymi od dziesiątków lat życzeniami narodu niemieckiego, który je szczególnie kocha oraz świadom jest wysokich etycznych zobowiązań wobec zwierząt".

:mg:
Myślę ,że owo upublicznianie swoich wizerunków to znak czasu , mniej lub bardziej akceptowalny ale chyba inaczej nie będzie , trzeba jakoś oswoić ten niesmak spowodowany ogólnym ekshibicjonizmem , potrzebą dokumentowania i upubliczniania wszystkiego co się da
Dokladnie odwrotnie -
http://poznanskiehistorie.blogspot.de/2 ... olsce.html
Moja babcia opowiadała, że ludzie zaraz po egzekucji rzucili się do szubienicy i zabierali na pamiątkę kawałki sznura, na którym zawisł Greiser...

Dzisiaj by nikt raczej zadnego hmmmmm.... szwarcharakteru.... publicznie nie powiesil....
Ani nie robil sobie fotek......

Oficjalne "Zapotrzebowanie" na widoki trupow (ludzkich i zwierzecych) w naturze i przekazie generalnie maleje - to jest zwiazane ze zjawiskami socjologicznymi i z psychologia spoleczna naszego kregu kulturowego. Paradoksalnie wlasnie dlatego filmiki z egzekucji zakladnikow "Panstwa Islamskiego" ciesza sie takim wzieciem i sa tak skutecznym - swiadomie zreszta uzywanym - srodkiem propagandowym . Tutaj doskonale funkcjonuje zasada "kontrastu".

PS tłumaczenie ,że żyrafa była stara i ta pani tylko jej pomogła w ....trudnych chwilach braku akceptacji w stadzie ;) jest tak idiotyczne i niepotrzebne ,że aż żenujące....
Faktycznie. Zyrafa i tak by zdechla. Majac swiadomosc ze zaszczelone zwierzatko zostanie skonsumowane przez tubylcow wypadalby wybrac raczej jakas mlodsza sztuke - z mniej
lykowata muskulatura, jedrniejsze i w ogole.....Murzynom to by na pewno lepiej smakowalo
a reakcje stadka fejsbioookowego bylby takie same.....Nieprawdaz ?
Buk, Humor, Dziczyzna


for ever
Awatar użytkownika
Argon
nadleśniczy
nadleśniczy
Posty: 4576
Rejestracja: czwartek 13 sty 2011, 17:44
Lokalizacja: Pomorze

Post autor: Argon »

Biedronka, Jenny- słuszna ocena. Nie przekonują mnie takie argumenty:
DAKa pisze:Zyrafa i tak by zdechla
... czasami mam wrażenie, że przeciętny Polak uważa, że jak jego sąsiad złamie nogę, to jemu się będzie lepiej chodzić. Kayah
Wojciechus
zastępca nadleśniczego
zastępca nadleśniczego
Posty: 2451
Rejestracja: środa 24 mar 2010, 23:41
Lokalizacja: z Polski

Post autor: Wojciechus »

To co zapodala Jenny tez juz bylo przerabiane. W Iraku.

Zdjecia Hamerykanek, ktore szczelily se fotke z tortrurowanymi więźniami wywolaly fale oburzenia. Tymi samymi obrazkami z facetami w roli glownej pies z kulawa noga sie nie zainteresowal. Ciekawe nie?

Po drugie, zdaje sie sie, ze nie wiecie jak funkcjonuje lowiectwo w Afryce. To nie Rebecca Francis sobie wymyslila, ze zyrafka jest stara, ma reumatyzm, kaszle i trzeba jom zabić. O tym decyduja PH, czyli profesjonalni mysliwi. Kim jest PH, jaki ma status w Afryce, jakie sa wzgledem niego wymagania i ile trzeba sie nasiepac i poswiecic lat, zeby nim w ogole zostac, nie bede Wam tlumaczyl. Wystarczy powiedziec, ze nasi mysliwi przy tych ludziach to lowieckie niemowlaki.

Tak wiec to PH wyznaczyl zyrafe do odstrzalu. A Francis byla wylacznie egzekutorem. Żyrafa tak czy siak zostalaby zabita. Co za roznica przez kogo?

Co ciekawe, badania socjologiczne, ktore kiedys zapodalismy na naszym blogu, wskazuja, ze ludzie uwazaja, iz w pierwszej kolejnosci mysliwi winni zabijac osobniki schorowane i stare. Traktujac w ten sposob lowiectwo jako instrument "wybawiajacy" od meki.

Ci sami ludzie potem siedza na necie i rzucaja wirtualnymi kamieniami w takie kobitki jak Francis.

Tez ciekawe. :mg:

Jak Was takie argumenty nie przekonują to podajcie swoje. Bo poki co ich nie widze.
Wojciechus
zastępca nadleśniczego
zastępca nadleśniczego
Posty: 2451
Rejestracja: środa 24 mar 2010, 23:41
Lokalizacja: z Polski

Post autor: Wojciechus »

Odnosnie fotek z wojny. Jak nie ma fotek to sa opowiadania.

Fotki z trofeum pt Osama bin Laden tez by raz dwa wyplynely do neta. Gdyby sprawa nie byla tak scisle chroniona.

Ale filmy i ksiazeczki o tej akcji powstaly w trymiga. Czy ktos siem oburza?
DAKa
nadleśniczy
nadleśniczy
Posty: 4989
Rejestracja: piątek 03 maja 2013, 17:08

Post autor: DAKa »

opinia .......Sluszna ?. Niesluszna ?

Ona wynika z "social proof" , jest "poprawna politycznie oraz jest PRZEDE WSZYSTKIM wyrazem ciekawych tendencji spoleczno - kulturowych.

Np.....
Mnie tam ta Pani siem podoba....... :roll:
Ta druga tez......
(chociaz kazdy moze powiedziec, ze mam zly gust.... :roll: )

One maja ze soba b. duzo wspolnego....i dopiero jak sie to ogarnie mozna dywagowac nad slusznoscia....... :mg: albo nieslusznoscia....
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Buk, Humor, Dziczyzna


for ever
Wojciechus
zastępca nadleśniczego
zastępca nadleśniczego
Posty: 2451
Rejestracja: środa 24 mar 2010, 23:41
Lokalizacja: z Polski

Post autor: Wojciechus »

Jednak dobry masz gust. :D
Awatar użytkownika
biedronka
dyrektor generalny
dyrektor generalny
Posty: 18058
Rejestracja: niedziela 16 mar 2008, 11:13
Lokalizacja: Polska Pd

Post autor: biedronka »

DAKa pisze:A jakby ta ocena wygladala gdyby tak obok zabitej zyrafki sfotografowal sie przystojny mlodzian w sposobnym wieku bardziej niz ta kobitka odpowiadajacym gustom w zakresie estetycznego zapotrzebowania na widoki plci przeciwnej ?. Ocena faktu zabicia i fotki wypadla by tak samo ??
dobrze kombinujesz :P owszem ,wolę oglądać w sieci i na żywo osobników płci męskiej :roll: ale niekoniecznie koło zabitej żyrafki :| ale powiem Ci natomiast ,że opowieść Jurka Szeliniaka o polowaniu na żubra wywołała ciary na plecach ....widzisz różnicę ? :) jakoś kulturowo chyba kobieta ma być delikatna ? ;)
DAKa pisze:Dokladnie odwrotnie -
http://poznanskiehistorie...a-w-polsce.html
Moja babcia opowiadała, że ludzie zaraz po egzekucji rzucili się do szubienicy i zabierali na pamiątkę kawałki sznura, na którym zawisł Greiser...

Dzisiaj by nikt raczej zadnego hmmmmm.... szwarcharakteru.... publicznie nie powiesil....
Ani nie robil sobie fotek......

Oficjalne "Zapotrzebowanie" na widoki trupow (ludzkich i zwierzecych) w naturze i przekazie generalnie maleje - to jest zwiazane ze zjawiskami socjologicznymi i z psychologia spoleczna naszego kregu kulturowego. Paradoksalnie wlasnie dlatego filmiki z egzekucji zakladnikow "Panstwa Islamskiego" ciesza sie takim wzieciem i sa tak skutecznym - swiadomie zreszta uzywanym - srodkiem propagandowym . Tutaj doskonale funkcjonuje zasada "kontrastu".
żartujesz , prawda ? bo po raz teraz dzieciaki potrafią zatłuc koleżankę bo ma jakiegoś Ipoda czy (....) wie co,po dwa drzewiej nawet jeśli ktoś sobie pazurka wisielca zachował to nie wiedział (widział) o tym cały świat !! jest różnica ? Wiesz jak działa tłum ? chęć naśladowania ?
Wojciechus pisze:Tak wiec to PH wyznaczyl zyrafe do odstrzalu. A Francis byla wylacznie egzekutorem. Żyrafa tak czy siak zostalaby zabita. Co za roznica przez kogo?
rozumiem :) tylko gdzie jest powód epatowania tym reszty świata ? próżność tej skądinąd atrakcyjnej kobitki ? Jak byście zareagowali na Górniak na trupie żubra ? nawet hodowlanego ? Jakoś ciągle mi się przypomina rzucanie hodowlanymi bażantami w dewizowych myśliwych .... Panowie :roll: wszyscy wiemy jak jest .....
Wojciechus pisze:Zdjecia Hamerykanek, ktore szczelily se fotke z tortrurowanymi więźniami wywolaly fale oburzenia. Tymi samymi obrazkami z facetami w roli glownej pies z kulawa noga sie nie zainteresowal. Ciekawe nie?
bo jak wyżej : kobieta to matka , istota wrażliwa i ciepła ....stereotypy ..ale ciągle żywe :)
DAKa pisze:Mnie tam ta Pani siem podoba.......
Ta druga tez....
:D panie ładne, obie pierwszą rozumiem , sama mam skóry na podłodze .....druga , misia żal ? ;) hipokryzja ? może trochę .....
per aspera ad astra
.....carpe diem....
Wojciechus
zastępca nadleśniczego
zastępca nadleśniczego
Posty: 2451
Rejestracja: środa 24 mar 2010, 23:41
Lokalizacja: z Polski

Post autor: Wojciechus »

Powod jest taki, że dziewczyna lubi dokumentowac efekty swojej dzialalnosci. Wrzuca fotki na swoja strone, na ktora nikt nikogo nie zmusza, by wchodzil.

Pamietam jak kiedys na kolonii rybak patroszyl - uwaga - ryby. Na mnie jakos to specjalnego wrazenia nie robilo. Ale znalazla sie jedna taka, ktora stala, gapila sie i caly Czas jeczala: o Boze to straszne! Obrzydliwe! Itd...

W pewnym momencie gosc nie wytrzymal i zwrocil sie uprzejmie do gowniary: jak nie możesz patrzec to wypierdalaj!

:mg:

Choc Internet to przestrzen publiczna (ciekawe czy można se zajarac przebywajac w niej?) i oczywiscie trzeba sie z roznymi reakcjami liczyc. Ale jest cos wyjatkowo zastanawiajacego w tym, ze osoby, ktore deklaruja, ze nie znoszą takich widokow, lgna do nich jak muchy do lajna. Strony nawiedzonych wrecz ociekaja takimi fotkami. Ich kolekcje sa znacznie bogatsze od mysliwskich.

Ja np. nie moge patrzec jak dwoch gosci sie caluje i bzyka.

I wiesz co? Po prostu takich scen nie ogladam. Ale jakos nie przychodzi mi do lba, zeby ich kamieniowac, zastraszac i zadac usuniecia takowych obrazkow z przestrzeni wirtualnej.

Edzia na zubrze?

Orgazm. :mg:
Awatar użytkownika
biedronka
dyrektor generalny
dyrektor generalny
Posty: 18058
Rejestracja: niedziela 16 mar 2008, 11:13
Lokalizacja: Polska Pd

Post autor: biedronka »

Wojciechus pisze:I wiesz co? Po prostu takich scen nie ogladam. Ale jakos nie przychodzi mi do lba, zeby ich kamieniowac, zastraszac i zadac usuniecia takowych obrazkow z przestrzeni wirtualnej.
toteż nie kamieniuję ,nie żądam usuwania , nie oglądam ..nawet fotki z trofeami w postaci całych dziesiątków ubitych boćków , wilg omijam :( jedynie dzielę się swoimi poglądami a właściwie to frasunkiem .....
Wojciechus pisze:Edzia na zubrze?

Orgazm
oo ! miło wiedzieć ,że nie tylko blondynki są trendy :P
per aspera ad astra
.....carpe diem....
Awatar użytkownika
Argon
nadleśniczy
nadleśniczy
Posty: 4576
Rejestracja: czwartek 13 sty 2011, 17:44
Lokalizacja: Pomorze

Post autor: Argon »

biedronka pisze:nie kamieniuję ,nie żądam usuwania , nie oglądam ..nawet fotki z trofeami w postaci całych dziesiątków ubitych boćków , wilg omijam jedynie dzielę się swoimi poglądami a właściwie to frasunkiem .....
:spoko:
... czasami mam wrażenie, że przeciętny Polak uważa, że jak jego sąsiad złamie nogę, to jemu się będzie lepiej chodzić. Kayah
Wojciechus
zastępca nadleśniczego
zastępca nadleśniczego
Posty: 2451
Rejestracja: środa 24 mar 2010, 23:41
Lokalizacja: z Polski

Post autor: Wojciechus »

Biedronka,

Rude tez som fajne. I to bez wzgledu na zubra. Tzn bez wzgledu na to ile go wypijesz. :wink:

Swojom drogom to bylby dobry temat na prace dochtorskom:
"Wplyw koloru wlosow plci pieknej na ciagoty do mordowania niewinnych zwierzontek".

Trza podrzucic temat jakiemu socjologowi. Moze nawet psychologowi? Byle nie socjopacie. :mg:
Awatar użytkownika
biedronka
dyrektor generalny
dyrektor generalny
Posty: 18058
Rejestracja: niedziela 16 mar 2008, 11:13
Lokalizacja: Polska Pd

Post autor: biedronka »

Wojciechus pisze:Tzn bez wzgledu na to ile go wypijesz.
w życiu nie piłam żubra ...może powinnam spróbować ? ;)
Wojciechus pisze:Swojom drogom to bylby dobry temat na prace dochtorskom:
"Wplyw koloru wlosow plci pieknej na ciagoty do mordowania niewinnych zwierzontek".
nie sądzę żeby temat okazał się być chwytliwym a to za sprawom możliwości łatwej zmiany koloru .....sukni zwierzyny polującej ... :roll:
per aspera ad astra
.....carpe diem....
Awatar użytkownika
Jenny
dyrektor regionalny
dyrektor regionalny
Posty: 11954
Rejestracja: niedziela 15 sty 2012, 14:35
Lokalizacja: Podlasie

Post autor: Jenny »

Okej, okej... podzielam zdanie Biedronki, nie rozumiem zachowań tej Franci -Princi...czy jak jej tam. dla mnie świadczy o jej małostkowości to wstawianie fotek z ubitymi -są wyzywające,mało smaczne, lansik?- a bucom podnosi się w gaciach. g:fuckyou2
Zapewne nie miałabym nic przeciw, nie zwróciłabym uwagi, na te ,,laski,, gdyby nie te trupy zwierzęce w tle.
„Zaraz na początku życia ktoś powinien nam powiedzieć, że umieramy. Może wtedy żylibyśmy pełnią życia w każdej minucie, każdego dnia. Działaj! Kiedy poczujesz, że chcesz coś zrobić, rób to od razu, teraz! Dni, które przyjdą są policzone.”
M.Landon
DAKa
nadleśniczy
nadleśniczy
Posty: 4989
Rejestracja: piątek 03 maja 2013, 17:08

Post autor: DAKa »

@biedronka
:) jakoś kulturowo chyba kobieta ma być delikatna ? ;)
dzielę się swoimi poglądami a właściwie to frasunkiem .....
Jesteś głupia, gruba i masz krew na rękach

(nie rozchodzi siem o Ciebie Bierdonko....)


http://www.folkmyself.pl/dumanki/jestes ... na-rekach/

Ta pani w lisiej czapce wstawila swoja fotke w lisiej czapce na fejsie i zaczal sie hejt.
Zlecialy sie zafrasowane biedronki i Jenny i zaczely wyzywac od ...urew ....ujow ....izd i
innych takich. Bo ta Pani osmielila sie zrobic se fotke w czapce z futerka z lisa ktorego
ani sama nie zamordowala ani nie obdarla ze skorki.....Baby - przewaznie, bo
zafrasowanych Argonow w komentarzach chyba na tym etapie jeszcze nie bylo....
jechaly po niej jakby tego lisa nie talko zabila ale przed smiercia jeszcze zgwalcila....
(nie wiadomo czy futerko bylo z lisa czy z liszki)

Miod - malina wymiana uprzejmosci w interncie prawie taka sama jak dotyczaca tej Pani
ze zdechla niezupelnie dobrowolnie zyrafa. Tylko lepsza bo po polsku i w swojskich klimatach...... :mg:

Eskalacja nastapila deczko pozniej jak siem fachowcy za tego lisa wzieli:


W międzyczasie proekologiczna organizacja udostępnia moje zdjęcie. Tylko po to by podżegać do nienawiści, by zrobić publiczny lincz. Komentarze sypią się jak szalone, jest ruch – jest reklama. Piszę wiadomość, że żądam usunięcia. Olewają to. Polowanie na czarownice trwa w najlepsze.


Ta proekologiczna organizacja to Viva
http://www.viva.org.pl/

Glosy milosniczek zwierzat w orginale:

Renata Dec - "A że by ci tak ta tłusta dupa zmarzla.. wieś tańczy i śpiewa."

Miriam Nikola Kutyła - "Gruba suka mogła sama sobie futro na pi#dzie zapuścić je#ana morderczyni"

Moni Kita - "jeśli jakiś myśliwy jej łeb odstrzeli to wtedy nazwiemy to karmą poza tym wygląda jak półpizdy zza krzaka"


Te uprzejmiejsze - bo tych mniej uprzejmych to k...wa cytowac przy damach nie wypada.

W zasadzie potraktowane tej Pani ze zyrafa i Pani w czapce z lisa wcale sie nie rozni -
moze skala.....

Interesujace jest jednak ze, komentatorki byly plci zafrasowanych biedronek, Jenny i innych. Zafrasowanych Argonow wyzywajacych od p...d bylo niewielu. W tym kontekscie naprawde trudno odpowiedziec na Twoje pytanie : "jakoś kulturowo chyba kobieta ma być delikatna ?"

Moze sama nad ta odpowiedzia pomyslisz, chociaz to jest akurat tylko jeden aspekt "zafrasowania" - nawet nie najistotniejszy....... :roll:

( nad reszta sie pogdyba po polozeniu Jenny na kozetke .......ktora .....
"Zapewne nie miałabym nic przeciw, nie zwróciłabym uwagi, na te ,,laski,, gdyby nie te trupy zwierzęce w tle."
)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Buk, Humor, Dziczyzna


for ever
DAKa
nadleśniczy
nadleśniczy
Posty: 4989
Rejestracja: piątek 03 maja 2013, 17:08

Post autor: DAKa »

PS.

@biedronka......
Nie pisz na glos takich rzeczy :
sama mam skóry na podłodze .
Bo widzisz jakie moga byc reakcje...:

"Gruba suka mogła sama sobie futro na pi#dzie zapuścić je#ana morderczyni"

Przyznawanie sie, ze ma sie gdzies jakies cudze futro albo skore jest - jak z przykladu wynika - cholernie ryzykowne....a jeszcze sie na takim futrze sfotografowac i wstawic fotke do netu graniczy z medialnym samobojstwem......
Buk, Humor, Dziczyzna


for ever
Awatar użytkownika
biedronka
dyrektor generalny
dyrektor generalny
Posty: 18058
Rejestracja: niedziela 16 mar 2008, 11:13
Lokalizacja: Polska Pd

Post autor: biedronka »

DAKa pisze:Zlecialy sie zafrasowane biedronki i Jenny i zaczely wyzywac od ...urew ....ujow ....izd i
innych takich.
bardzo mi przykro ,że nie przystaję do Twojej wizji , jak sądzę Jenny i Argon też nie pasują , nie zdarzyło mi się w mym dość już długim życiu nikomu nawtykać w sposób tak bezczelny i chamski , nawet jeśli się prosił ........... dlatemu proszę uprzejmie o zaszeregowanie (mnie , nas) w innej szufladce wg. Twej DAK-a nomenklatury ....
Ktoś Cię skrzywdził ?...... bo widzisz tak samo jak mało przychylnie patrzę na sweet focie z trupami zwierząt , robionymi dla własnej popularności tak też skrajnie negatywnie postrzegam chamskich hejterów w sieci , rozumiesz ?! Może nie wszyscy , którzy nie potrafią zabić własnymi ręcami to osoby , które strzykają jadem na panią w lisiej czapce ..... popadasz w skrajności w sposób mało elegancki.
Pozdrawiam
DAKa pisze:PS.

@biedronka......
Nie pisz na glos takich rzeczy :
Cytat:
sama mam skóry na podłodze .


Bo widzisz jakie moga byc reakcje...:

"Gruba suka mogła sama sobie futro na pi#dzie zapuścić je#ana morderczyni"

Przyznawanie sie, ze ma sie gdzies jakies cudze futro albo skore jest - jak z przykladu wynika - cholernie ryzykowne....a jeszcze sie na takim futrze sfotografowac i wstawic fotke do netu graniczy z medialnym samobojstwem......
no comment ........ 8)
per aspera ad astra
.....carpe diem....
Awatar użytkownika
Jenny
dyrektor regionalny
dyrektor regionalny
Posty: 11954
Rejestracja: niedziela 15 sty 2012, 14:35
Lokalizacja: Podlasie

Post autor: Jenny »

Daka..to nie o to chodzi... jaka delikatność kulturowa... Ty uważasz, ze dzisiejsza panna, kobita czy inna dziewica to staropolska aśćka wiecznie narzekająca na jakiegos ,,globusa,,
Śmię twierdzić, ze dziś śmiało mozna powiedzieć, ze niejedna kobita nosi lepieij portki niż facet. Kobiety sa silne chrakterem, czesto przewyższają swoimi umiejetnościami mężczyzn.Niejednokrotnie przejmuja role ich.Faceci wyreczaja sie kobietami w rożnych sytuacjach-od wykorzystania ich wdzięku po inteligencję włacznie.
A jesli ładna, zgrabna,coś w sobie ma niech pokazuje swoje wdzięki ...niech cieszy zmysły,dla mnie ,,prawie,, w każdej formie dozwolone-o ile sprawia to satysfakcje , którejś ze stron.
Dla mnie ta Francis, nie jest zadną ...urwą. :D


Zabijanie i focenie sie z ,,martwą naturą,, istnieje nie od dziś-Popatrz porównaj...co o tym sadzisz?

http://viralka.pl/ekstremalna-lowczyni- ... e-zdjecia/




http://w-zaciszu-biblioteki.blogspot.co ... lixen.html
„Zaraz na początku życia ktoś powinien nam powiedzieć, że umieramy. Może wtedy żylibyśmy pełnią życia w każdej minucie, każdego dnia. Działaj! Kiedy poczujesz, że chcesz coś zrobić, rób to od razu, teraz! Dni, które przyjdą są policzone.”
M.Landon
ODPOWIEDZ