Afera czy c.d. nagonki

Ochrona mienia w Lasach Państwowych...

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
mutuk1
początkujący
początkujący
Posty: 72
Rejestracja: piątek 09 mar 2012, 12:26
Lokalizacja: pl

Afera czy c.d. nagonki

Post autor: mutuk1 »

http://www.echodnia.eu/apps/pbcs.dll/ar ... /150119672
Afera czy c.d. nagonki na LP? Polecam artykuł jak również komentarze internautów na ten temat.
Nigdy nie pozwoliłem aby szkoła przeszkodziła mi w zdobyciu wykształcenia. Mark Twain.
Awatar użytkownika
drwalnik
Admin
Admin
Posty: 77780
Rejestracja: wtorek 13 lip 2004, 00:00
Lokalizacja: z drewna
Kontakt:

Post autor: drwalnik »

... to nie afera, ale zwyczajne złodziejstwo kilku pazernych, jeśli się okaże, że to złodziejstwo ...
Awatar użytkownika
Fred
zastępca nadleśniczego
zastępca nadleśniczego
Posty: 2069
Rejestracja: sobota 30 sty 2010, 20:58
Lokalizacja: Ze smutnych borów

Post autor: Fred »

Czy radnym w Gminie Bałtów jest leśnik?
Fred
bzyku
początkujący
początkujący
Posty: 10
Rejestracja: poniedziałek 02 lut 2015, 20:34
Lokalizacja: Polska

Post autor: bzyku »

Myślę że kolegom rozjaśnię troszkę temat związany z moją osobą. miłego oglądania i miłej lektury.
http://www.lokalnatelewizja.pl/29,6612- ... _lasu.html
:x :x :help:
bzyku
początkujący
początkujący
Posty: 10
Rejestracja: poniedziałek 02 lut 2015, 20:34
Lokalizacja: Polska

Post autor: bzyku »

bzyku
początkujący
początkujący
Posty: 10
Rejestracja: poniedziałek 02 lut 2015, 20:34
Lokalizacja: Polska

Post autor: bzyku »

A to jak na razie ostatnia część. Zaznaczam że to prywatna telewizja.
http://www.lokalnatelewizja.pl/9,6668-e ... dc._2.html
bzyku
początkujący
początkujący
Posty: 10
Rejestracja: poniedziałek 02 lut 2015, 20:34
Lokalizacja: Polska

Post autor: bzyku »

Ciekawi mnie opinia koleżanek i kolegów czy jako leśnicy powinniśmy brać udział w wyborach ? Czy powinniśmy się angażować w sprawy lokalne?. Bo szczerze mówiąc mi się odechciewa po 12 latach walczyć z wiatrakami. :wink:
bzyku
początkujący
początkujący
Posty: 10
Rejestracja: poniedziałek 02 lut 2015, 20:34
Lokalizacja: Polska

Post autor: bzyku »

Awatar użytkownika
Piotrek
Admin
Admin
Posty: 105109
Rejestracja: sobota 28 maja 2005, 00:00
Lokalizacja: ze wsząd
Kontakt:

Post autor: Piotrek »

Mam "zakodowaną pod skórą" skrajną nieufność wobec takich gminnych stowarzyszeń...
Poezja to opisanie uczuć słowami, a świata - uczuciami.
***Unless otherwise stated, my posts are my opinion, not official***
No trees were killed to send this message, however, a large number of electrons were terribly inconvenienced.

Awatar użytkownika
j24
Admin
Admin
Posty: 22736
Rejestracja: wtorek 25 lis 2008, 20:16
Lokalizacja: Wlk. Ks. Maz.

Post autor: j24 »

bzyku pisze:Ciekawi mnie opinia koleżanek i kolegów czy jako leśnicy powinniśmy brać udział w wyborach ? Czy powinniśmy się angażować w sprawy lokalne?. Bo szczerze mówiąc mi się odechciewa po 12 latach walczyć z wiatrakami. :wink:
Moim zdaniem - w sprawy lokalne angażować się powinniśmy.
Jednak walcząc o władzę - choćby na najniższym szczeblu - musimy mieć czyste sumienie, by nikt nam niczego nie mógł zarzucić. No i musimy mieć świadomość, że ci, którym nasze kandydowanie wejdzie w paradę mogą posunąć się do wszelkich metod (także do kłamstw, intryg i oszustw) by nas zdyskredytować.

Napiszę Ci osobiście - ja w taką czy inną inicjatywę lokalną mogę się zaangażować. Ale w wyborach póki co nie mam zamiaru startować. Dieta czy stanowisko nie są moim zdaniem warte ewentualnego tłumaczenia się, wyjaśniania, ciągania po telewizjach czy sądach.
Nie troszczcie się więc zbytnio o jutro, bo jutrzejszy dzień sam o siebie troszczyć się będzie. Dosyć ma dzień swojej biedy. (Mt 6,34)
kolorowe kredki

Post autor: kolorowe kredki »

bzyku pisze:Ciekawi mnie opinia koleżanek i kolegów czy jako leśnicy powinniśmy brać udział w wyborach ?
Odmawiałem propozycjom startu do rad 2krotnie. Nie jest to warte tego by ulotka z moją gębą po ziemi się walała, a ludzie sobie moim nazwiskiem gęby wycierali. O pewnych kłopotach już nie wspominając. Z inicjatywami też jest różnie. Komuś również na odcisk można nadepnąć - ot specyfika lokalnej polityki :P
Awatar użytkownika
Piotrek
Admin
Admin
Posty: 105109
Rejestracja: sobota 28 maja 2005, 00:00
Lokalizacja: ze wsząd
Kontakt:

Post autor: Piotrek »

Raz dałem się namówić na start w wyborach uzupełniających, gdy urzędujący wójt zmarł w trakcie kadencji. Właśnie z ramienia takiego lokalnego stowarzyszenia wystartowałem. I od tamtej pory takim tworom nie ufam. Bo gdy "konkurencja" zaczęła "walczyć" ze mną przy pomocy plotek i pomówień, mających mnie zdyskredytować (zostałem w nich "sprytnym złodziejem, który oczywiście kradnie, ale tak sprytnie, że nic nie można udowodnić"), to moi "protektorzy" nie zrobili nic aby mi pomóc.
Wyleczyło mnie to doświadczenie z jakichkolwiek chęci "zrobienia dobrze lokalnej społeczności". Zresztą zobaczyłem wówczas dokładnie (wraz z namacalnymi dowodami), że w całej tej "gonitwie do rad" i na inne gminne stołki zupełnie nie chodzi o pracę dla lokalnej społeczności ale tylko i wyłącznie o kasę. I czasem o "trampolinę" do powiatu. A jak się uda to i dalej...
Poezja to opisanie uczuć słowami, a świata - uczuciami.
***Unless otherwise stated, my posts are my opinion, not official***
No trees were killed to send this message, however, a large number of electrons were terribly inconvenienced.

bzyku
początkujący
początkujący
Posty: 10
Rejestracja: poniedziałek 02 lut 2015, 20:34
Lokalizacja: Polska

Post autor: bzyku »

Koledzy informuję że powoli się sprawy wyjaśniają. :x
http://kielce.gazeta.pl/kielce/1,35255, ... lezie.html :x :x
g
leśniczy
leśniczy
Posty: 529
Rejestracja: czwartek 03 wrz 2009, 10:35
Lokalizacja: Świętokrzyskie

Post autor: g »

bzyku pisze:Koledzy informuję że powoli się sprawy wyjaśniają.
dziwne w artykule jest
Hubert Żądło jest podleśniczym w leśnictwie Potoczek,
a na stronie nadleśnictwa http://www.ostrowiec.radom.lasy.gov.pl/lesnictwa - jest że w innym leśnictwie tj Sadłowizna - po przeciwnej stronie miasta
bzyku
początkujący
początkujący
Posty: 10
Rejestracja: poniedziałek 02 lut 2015, 20:34
Lokalizacja: Polska

Post autor: bzyku »

Byłem zesłany do czasu wyjaśnienia sprawy.
ODPOWIEDZ