Przedmioty w I semestrze gospodarki leśnej

Technikum, liceum profilowane, studia leśne i przyrodnicze...

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
maverick
dyrektor regionalny
dyrektor regionalny
Posty: 6752
Rejestracja: czwartek 24 sie 2006, 22:09

Post autor: maverick »

JA też tak myslałem przed rozpoczęciem studiów. Jak poznasz takich ludzi jak w Poznaniuto nie bedzie ci sie chciało. Poza tym to równiez czasami trochę nauki tobie zostanie na weekend, a wiadomo w domu nie bedzie sie tobie chciało uczyc jak oprzyjedziesz po rozłące :D

[ Dodano: 2006-09-19, 19:41 ]
Pytanie dla rozpoczynających:
Kiedy jest inauguracja ta ogólna roku akademickiego w AR??
3go pażdziernika?? Czy w auli UAMu??
Jest to stary błąd, na tym utrzymywanie lasu zasadzać, żeby żadnego drzewa nie tykać. Każda rzecz w przyrodzie ma swój kres, do którego przyszedłszy, trwa czas niejaki w dobrym stanie, ten przebywszy, psuć się musi. Drzewo przestarzałe staje się niezdatnym i próżno miejsce zalega: trzeba go więc w czasie doskonałej jego pory wycinać, ale w tym wycinaniu tak poczynać roztropnie, żeby aktualna korzyść dalszej nie przeszkadzała.
Ignacy Krasicki
Sobeusz
początkujący
początkujący
Posty: 57
Rejestracja: niedziela 21 maja 2006, 18:32
Lokalizacja: B-wo

Post autor: Sobeusz »

Ja dostałem list i było napisane, że 2 pazdziernik ale nie wiem gdzie.
3r4
początkujący
początkujący
Posty: 48
Rejestracja: sobota 05 sie 2006, 16:54
Lokalizacja: Poznań

Post autor: 3r4 »

moze jutro tam wskocze =P to sie dowiem i napisze 8)
Obrazek
Awatar użytkownika
maverick
dyrektor regionalny
dyrektor regionalny
Posty: 6752
Rejestracja: czwartek 24 sie 2006, 22:09

Post autor: maverick »

W poprzednim roku inauguracja ogolna była na auli UAMu o ile sie nie mylę jest na ul.św. Marcin. A inauguracje wydziałową miałem w Colegium Rungego na ul.Wojska Polskiego dzien wczesniej. Miałem dosyć specyficznie,ponieważ w poniedziałek miałem pierwsze zajecia, wieczorem inauguracja wydzialowa, a we wtorek ogólna :P
Teraz moze jest w innym miejscu. :)
Jest to stary błąd, na tym utrzymywanie lasu zasadzać, żeby żadnego drzewa nie tykać. Każda rzecz w przyrodzie ma swój kres, do którego przyszedłszy, trwa czas niejaki w dobrym stanie, ten przebywszy, psuć się musi. Drzewo przestarzałe staje się niezdatnym i próżno miejsce zalega: trzeba go więc w czasie doskonałej jego pory wycinać, ale w tym wycinaniu tak poczynać roztropnie, żeby aktualna korzyść dalszej nie przeszkadzała.
Ignacy Krasicki
Bubu
początkujący
początkujący
Posty: 16
Rejestracja: piątek 21 lip 2006, 15:07
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Bubu »

Dzisiaj byłam w dziekanacie i powiedzieli mi,że 2 sa zajęcia! Ja nawet nie wiem co, jak i gdzie :)
Awatar użytkownika
maverick
dyrektor regionalny
dyrektor regionalny
Posty: 6752
Rejestracja: czwartek 24 sie 2006, 22:09

Post autor: maverick »

A dostałaś list z odpowiedzią czy sie dostałas?? Tam powinno być napisane co i gdzie. Czasem pod dziekanatem jest,ale teraz gablote sciągnięto :-(
Jest to stary błąd, na tym utrzymywanie lasu zasadzać, żeby żadnego drzewa nie tykać. Każda rzecz w przyrodzie ma swój kres, do którego przyszedłszy, trwa czas niejaki w dobrym stanie, ten przebywszy, psuć się musi. Drzewo przestarzałe staje się niezdatnym i próżno miejsce zalega: trzeba go więc w czasie doskonałej jego pory wycinać, ale w tym wycinaniu tak poczynać roztropnie, żeby aktualna korzyść dalszej nie przeszkadzała.
Ignacy Krasicki
3r4
początkujący
początkujący
Posty: 48
Rejestracja: sobota 05 sie 2006, 16:54
Lokalizacja: Poznań

Post autor: 3r4 »

zadnego listu nie wysłali, sam jak zawozilem orginaly swiadectw pytalem sie czy wiadomo co i kiedy i czy list jakis bedzie ... dostalem odp. zebym przyjechal i sprawdzil bo oni nic nie rozsylaja
Obrazek
Awatar użytkownika
maverick
dyrektor regionalny
dyrektor regionalny
Posty: 6752
Rejestracja: czwartek 24 sie 2006, 22:09

Post autor: maverick »

Trudno powiedziec. Od tego roku były zmiany, rekrutacja polegająca na sprawdzaniu w internecie listy osób co sie dostały. Ja nie miałem takiej wygody. :(

[ Dodano: 2006-09-22, 19:45 ]
Bubu pisze:Dzisiaj byłam w dziekanacie i powiedzieli mi,że 2 sa zajęcia! Ja nawet nie wiem co, jak i gdzie
JA wróciłem dziś z poznania.Byłem w dziekanacie i inauguracja jest 4 ppaździernika, zwróciłem na to uwage bo mamy wolne :P :lol: . Poniedziałek i wtorek zajecia sa normalnie. Zaskoczony byłem,ze plan jest nie mal identyczny jak ja miałem poprzedniego roku :P
hot_city
początkujący
początkujący
Posty: 7
Rejestracja: wtorek 03 paź 2006, 20:39
Lokalizacja: z Ziemi

Post autor: hot_city »

:help: Matematyka jest dopiero w 2 semestrze? razem z językiem? Mam pytanie, a jest ta fizyka na tym kierunku czy go jednak nie ma? Napiszcie cos więcej jak się odbywa taki egzamin z chemii i maty na studiach bo jestem kompletnie zielony!
Chce iść na leśnictwo ale chemia i matematyka są moja piętą achillesową
:help:
Awatar użytkownika
maverick
dyrektor regionalny
dyrektor regionalny
Posty: 6752
Rejestracja: czwartek 24 sie 2006, 22:09

Post autor: maverick »

Tak matematyka i jezyk są w drugim semestrze.Fizyki w Poznaniu nie ma :]
Z chemii i maty jak sie postarasz to bedziesz zwolniony z egzaminu!!
Z chemi zbierasz punkty z kolokwiów i na podstawie tych punków otrzymujesz zaliczenie, lub zwolnieniez egzaminu. Nie podaje bo to zależy od prowadzących.
Z matematyki rownież podobnie jak zdobedziesz pułap punktów na zwolnienie to jest git :P Jeżeli chodzi o sćisłość jeżeli miałeś w liceum biologie i chemie rozszerzona to pujdzie jak z płatka :wink: Powodzenia
Jest to stary błąd, na tym utrzymywanie lasu zasadzać, żeby żadnego drzewa nie tykać. Każda rzecz w przyrodzie ma swój kres, do którego przyszedłszy, trwa czas niejaki w dobrym stanie, ten przebywszy, psuć się musi. Drzewo przestarzałe staje się niezdatnym i próżno miejsce zalega: trzeba go więc w czasie doskonałej jego pory wycinać, ale w tym wycinaniu tak poczynać roztropnie, żeby aktualna korzyść dalszej nie przeszkadzała.
Ignacy Krasicki
ODPOWIEDZ