Problem ze zrywką

Drewno, klasyfikacja, pomiar, obrót, sprzedaż drewna...

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Bubo bubo
inżynier nadzoru
inżynier nadzoru
Posty: 1408
Rejestracja: środa 20 lip 2011, 18:15

Problem ze zrywką

Post autor: Bubo bubo »

Witam, natrafiłem na problem z którym nie mogę sobie poradzić ;/ . Raport dostępny w SILP WEB w zakładce sprawozdawczość dotyczący ilości zrywki podaje właściwą masę. Raport pozyskanie drewna wg Grup czynności Wykonanie ZM daje zupełnie inną ilość gdzie szukać błędu i co poprawić żeby grało :? . Dodam, że sprawdziłem w jakich grupach czynności trafiła się zrywka i błędy poprawiłem (polecenie księgowania) ale oba raporty dalej nie grają, problem nie tkwi też w drewnie pozyskanym kierunkiem 2. Czekam na rady :)
g
leśniczy
leśniczy
Posty: 529
Rejestracja: czwartek 03 wrz 2009, 10:35
Lokalizacja: Świętokrzyskie

Post autor: g »

żeby była zgodność raportów - SILPWEB i raporty znakowe - w A-termie plany na rok 2014 wygeneruj raport za miesiąc wykonania 9 a nie 10.
Jeśli nadal będzie różnica w masach zerwanego to wejdź w A-termie w Protokoły odbioru robót - wyszukanie protokołów Z i przelatuj po kolei każdy protokół patrząc tylko na 1 rzecz - czy nie została wprowadzona pozycja planu z pozyskania zamiast zrywki. Czyli S - szukaj - wskaż tylko Z a następnie TAB i lecisz w dół protokołu patrząc na pozycję. Następnie ESC potem N i znowu TAB - błędny protokół jeśli istnieje znajdziesz w kilka minut
g
leśniczy
leśniczy
Posty: 529
Rejestracja: czwartek 03 wrz 2009, 10:35
Lokalizacja: Świętokrzyskie

Post autor: g »

dodam tylko że błędna pozycja będzie najczęściej na końcu protokołu - czyli kursorem zawsze do dołu trzeba zjechać
ODPOWIEDZ