Katalog trofeów łowieckich

Zwierzęta łowne, hodowla, broń śrutowa i kulowa, psy myśliwskie...

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
filipesku
dyrektor generalny
dyrektor generalny
Posty: 21561
Rejestracja: wtorek 29 lis 2011, 11:36

Katalog trofeów łowieckich

Post autor: filipesku »

"Katalog trofeów łowieckich to nowa aplikacja internetowa udostępniona przez Lasy Państwowe."

http://www.lasy.gov.pl/informacje/aktua ... ich-online
"Lepiej palić fajkę niż czarownice" ks. Adam Boniecki
Awatar użytkownika
Piotrek
Admin
Admin
Posty: 105112
Rejestracja: sobota 28 maja 2005, 00:00
Lokalizacja: ze wsząd
Kontakt:

Post autor: Piotrek »

Czyżby kolejny niezaprzeczalny sukces ZILP? Chyba tylko w samozadowalaniu...
Zainteresowany żywo problemem "po co i komu owa aplikacja jest niezbędna", spróbowałem użyć linku, podanego na końcu artykułu. Niestety jest to chyba jakaś "wiedza tajemna" ów "Katalog Trofeów Łowieckich v2.0" bo po kliknięciu w link otrzymałem komunikat: "Firefox nie może odnaleźć serwera dokumentacjasilp.zilp.lasy.gov.pl.". I koniec, bo wejście na stronę katalogu na moje pytanie odpowiedzi nie przynosi. W ogóle nic nie przynosi bo moja przeglądarka po wpisaniu tego adresu potrafi wyświetlić wyłącznie komunikat o łączeniu ze stroną a następnie "Przekroczono limit czasu połączenia. Serwer trofea.lasy.gov.pl zbyt długo nie odpowiada." :(

PS. Info dla "geków": ping na adres 80.54.190.67 (takie IP kryje się pod trofea.lasy.gov.pl) kończy się przewidywalnym "Upłynął limit czasu żądania." zaś tracert "gubi się" po osiągnięciu w 5 kroku serwera 80.50.232.118...
Poezja to opisanie uczuć słowami, a świata - uczuciami.
***Unless otherwise stated, my posts are my opinion, not official***
No trees were killed to send this message, however, a large number of electrons were terribly inconvenienced.

ODPOWIEDZ