Pewnie bedą tu wypoczywać

Zagadnienia z szeroko pojętej ekologii, przyrody, środowiska i biologii...

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Skumbria
wiceminister
wiceminister
Posty: 36286
Rejestracja: sobota 03 cze 2006, 07:03
Lokalizacja: w drodze

Pewnie bedą tu wypoczywać

Post autor: Skumbria »

Las prywatny ... no to pewnie u będą wypoczywać ... bo wyposażenie zwiezione już :wink:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Życie wymaga celnego oka i twardej ręki. http://www.solidarnosc.org.pl/
A gnębiciele naszego Narodu "Umacniają się w złym zamiarze, zamyślają potajemnie zastawić sidła i mówią sobie:Któż nas zobaczy i zgłębi nasze tajemnice?"
Rota https://www.youtube.com/watch?v=o_VL6ZYv2bE
https://youtu.be/r71UOZHy140
Awatar użytkownika
Jenny
dyrektor regionalny
dyrektor regionalny
Posty: 11954
Rejestracja: niedziela 15 sty 2012, 14:35
Lokalizacja: Podlasie

Post autor: Jenny »

Wypoczynek jak sie patrzy.. ;/
U mnie w lasu w mojej priva żwirowni taki jeden biznesmen urządził wysypisko po uprztnieciu regulacji ,,szosy,, to go szybciutko przywolałam do porządku... Wybrał ino migiem... :spoko:
Natomiast ponad lasem wspólnym żwirownia to normlanie magazyn cżęsci samochodowych,...można by złożyć nie jedno auto..i podobno teren monitorowany... :x
„Zaraz na początku życia ktoś powinien nam powiedzieć, że umieramy. Może wtedy żylibyśmy pełnią życia w każdej minucie, każdego dnia. Działaj! Kiedy poczujesz, że chcesz coś zrobić, rób to od razu, teraz! Dni, które przyjdą są policzone.”
M.Landon
kimkolwiek

Post autor: kimkolwiek »

Jak ja widzę coś takiego to mnie szlak jasny trafia :x w lasach w których ja spaceruje też takie kwiatki
ze sprzętem rtv i agd ;/
Awatar użytkownika
drwalnik
Admin
Admin
Posty: 77773
Rejestracja: wtorek 13 lip 2004, 00:00
Lokalizacja: z drewna
Kontakt:

Post autor: drwalnik »

... jak widać, ustawa śmieciowa działa idealnie ... kasa wpływa tam gdzie trzeba, a śmieciami niech się martwią właściciele lasów ...
Awatar użytkownika
Capricorn
Admin
Admin
Posty: 67138
Rejestracja: czwartek 14 lis 2013, 22:18

Post autor: Capricorn »

Malkontenci jesteście oraz defetyści jesteście i tyle. Wystarczy cztery słupki postawić, daszek jakiś oraz agregat i wypoczynek jak się patrzy. Małe AGD bezpłatnie dostarczone, szezlong i dwa fotele...
Kurcze za grosz wdzięczności narodowi za umożliwienie wypoczynku na świeżym powietrzu :twisted:

A poważnie to trochę mnie to dziwi. Można oddać zużyte sprzęty w sklepie, można oddać meble i inne takie (w zeszłym tygodniu u mnie gabaryty wywożone były i wystarczyło je wystawić), a ludziska nadal wolą je gdzieś po lasach wywalać... Cóż to chyba skrzywienie takie narodowe, że śmieci trzeba do lasu, a broń Panie na wysypisko :roll:
DAKa
nadleśniczy
nadleśniczy
Posty: 4989
Rejestracja: piątek 03 maja 2013, 17:08

Post autor: DAKa »

Eeeee tam.......Wziawszy pod uwage czesci skladowe drewnianie, chodzi zapewne o zwiekszanie zasobow martwego drewna w lesie. Moge dostarczyc wiecej materialow z tych proekologicznych dzialan.
Buk, Humor, Dziczyzna


for ever
Awatar użytkownika
Sten
prezydent
prezydent
Posty: 170009
Rejestracja: czwartek 13 gru 2007, 18:40
Lokalizacja: Łuh

Post autor: Sten »

DAKa pisze:chodzi zapewne o zwiekszanie zasobow martwego drewna w lesie.
Otóż to. Tzw. użytki ekologiczne :lol:
"Jak tam było, tak tam było, zawsze jakoś było. Jeszcze nigdy tak nie było, żeby jakoś nie było."
Beer-o-pedia - Encyklopedia piwa
Brzost
dyrektor generalny
dyrektor generalny
Posty: 22054
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 00:00

Post autor: Brzost »

DAKa pisze:Wziawszy pod uwage czesci skladowe drewnianie, chodzi zapewne o zwiekszanie zasobow martwego drewna w lesie.
:lol:
„Imperatorowa i państwa ościenne przywrócą spokojność obywatelom naszym/Przeto z wolnej woli dziś rezygnujemy/Z pretensji do tronu i polskiej korony/Nieszczęśliwie zdarzona w kraju insurekcja/Pogrążyła go w chaos oraz stan zniszczenia." (Jacek Kaczmarski - "Krajobraz po uczcie")
ODPOWIEDZ