wciągarki krpan

Szczególnie dla Zakładów Usług Leśnych...

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
krzywer80
początkujący
początkujący
Posty: 19
Rejestracja: czwartek 03 sty 2013, 14:44
Lokalizacja: Człuchów

wciągarki krpan

Post autor: krzywer80 »

Witam planuje kupić nową wciągarke i raczej zdecyduje sie na krpan . Pytanie tylko jaka jest różnica w oznaczeniach tych wciągarek SI ,ER ,E Ja osobiście zastanawiam sie nad 7E W CENIE 10000 NETTO Co o tym myślicie?
krzywer80
początkujący
początkujący
Posty: 19
Rejestracja: czwartek 03 sty 2013, 14:44
Lokalizacja: Człuchów

Post autor: krzywer80 »

naprawde nikt nie wie :help:
Awatar użytkownika
Śmietan
dyrektor generalny
dyrektor generalny
Posty: 22661
Rejestracja: czwartek 11 maja 2006, 09:17
Lokalizacja: Floryda

Post autor: Śmietan »

krzywer80 pisze:Witam planuje kupić nową wciągarke i raczej zdecyduje sie na krpan . Pytanie tylko jaka jest różnica w oznaczeniach tych wciągarek SI ,ER ,E Ja osobiście zastanawiam sie nad 7E W CENIE 10000 NETTO Co o tym myślicie?
Strona producenta może przyjść Ci z pomocą ewentualnie dobry stary znajomy Google.
jakub
podleśniczy
podleśniczy
Posty: 476
Rejestracja: wtorek 05 sty 2010, 15:58
Lokalizacja: z lasu

Re: wciągarki krpan

Post autor: jakub »

krzywer80 pisze:Witam planuje kupić nową wciągarke i raczej zdecyduje sie na krpan . Pytanie tylko jaka jest różnica w oznaczeniach tych wciągarek SI ,ER ,E "
Chyba nikt nie będzie wiedział lepiej niż ktoś kto je sprzedaje :D
mlody3s
początkujący
początkujący
Posty: 1
Rejestracja: czwartek 23 maja 2013, 21:37

krpan 8.5eh

Post autor: mlody3s »

Witam!
Czy któryś z forumowiczów posiada wyciągarkę krpan 8.5 eh. Mam problem z zacinającą się liną i piszczeniem podczas zwijania liny. Wyciągarka jest prawie nowa a sprzedawca nic nie potrafi zaradzić?????
mat
max1191
początkujący
początkujący
Posty: 5
Rejestracja: poniedziałek 22 lis 2010, 21:04
Lokalizacja: tu i tam

Re: wciągarki krpan

Post autor: max1191 »

krzywer80 pisze:Witam planuje kupić nową wciągarke i raczej zdecyduje sie na krpan . Pytanie tylko jaka jest różnica w oznaczeniach tych wciągarek SI ,ER ,E Ja osobiście zastanawiam sie nad 7E W CENIE 10000 NETTO Co o tym myślicie?
poszczegolne te oznaczenia odpowiadaja za model wciagarki np er to sterrowanie elektro radiowe si to złykłe mechaniczne sprzadawca powinien ci udzielic informacji ja mam elektro radiowe i srednio jestem z niej zadowolony pozdrawiam
:beer:
max
max1191
początkujący
początkujący
Posty: 5
Rejestracja: poniedziałek 22 lis 2010, 21:04
Lokalizacja: tu i tam

Re: krpan 8.5eh

Post autor: max1191 »

mlody3s pisze:Witam!
Czy któryś z forumowiczów posiada wyciągarkę krpan 8.5 eh. Mam problem z zacinającą się liną i piszczeniem podczas zwijania liny. Wyciągarka jest prawie nowa a sprzedawca nic nie potrafi zaradzić?????
mat
miałem taki problem i po kilku dniach rozlecialo mi sie łozysko na duzym bebnie pozdrawiam
max
bogdan_n60
początkujący
początkujący
Posty: 2
Rejestracja: piątek 25 lip 2014, 23:24

Post autor: bogdan_n60 »

Ja ostatnio kupowałem wciągarkę od firmy [... mod ... niedozwolony link reklamowy ... ] zaopatrywałem się tam też wcześniej w inne sprzęty i nigdy się nie zawiodłem. Wszystko działa, nic się nie rozlatuje, więc z czystym sumieniem mogę Wam firmę polecić.
Awatar użytkownika
Sten
prezydent
prezydent
Posty: 169950
Rejestracja: czwartek 13 gru 2007, 18:40
Lokalizacja: Łuh

Post autor: Sten »

bogdan_n60 - wczoraj Ci zmoderowano posta, a Ty nadal przemycasz spam ... Nie ładnie, nie ładnie ...
"Jak tam było, tak tam było, zawsze jakoś było. Jeszcze nigdy tak nie było, żeby jakoś nie było."
Beer-o-pedia - Encyklopedia piwa
ODPOWIEDZ