57 982 podpisów:

Technikum, liceum profilowane, studia leśne i przyrodnicze...

Moderator: Moderatorzy

Diana
nadleśniczy
nadleśniczy
Posty: 4287
Rejestracja: poniedziałek 29 maja 2006, 16:39
Lokalizacja: z lasu

Post autor: Diana »

czeremcha pisze: wszystkim dewiacjom mówię stanowcze NIE :)
Dlaczego?

[ Dodano: 2006-07-02, 15:35 ]
Ale chodzi Ci o Parafilie? Bo homoseksualizm nie jest do tego zaliczany.
sorry Polsko
zu
dyrektor regionalny
dyrektor regionalny
Posty: 6179
Rejestracja: piątek 30 wrz 2005, 21:51
Lokalizacja: Roztocze Płd.

Post autor: zu »

Homoseksualizm to nie pedofilia Zuzulinko
ale ja tak wcale nie uważam.
Diana
nadleśniczy
nadleśniczy
Posty: 4287
Rejestracja: poniedziałek 29 maja 2006, 16:39
Lokalizacja: z lasu

Post autor: Diana »

Widze, że temat coś się nie rozkręca, ale chyba będzie lepiej wydzielić :wink:
sorry Polsko
Brzost
dyrektor generalny
dyrektor generalny
Posty: 22054
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 00:00

Post autor: Brzost »

[quote="Diana-korolka"]Widze, że temat coś się nie rozkręca, :[/quote]

No bo ile można o tych dewiacjach? Litości!
Diana
nadleśniczy
nadleśniczy
Posty: 4287
Rejestracja: poniedziałek 29 maja 2006, 16:39
Lokalizacja: z lasu

Post autor: Diana »

Brzost pisze: No bo ile można o tych dewiacjach? Litości!
Widze, że Polacy to wciąż nietolerancyjny naród :P
sorry Polsko
Brzost
dyrektor generalny
dyrektor generalny
Posty: 22054
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 00:00

Post autor: Brzost »

Diana-korolka pisze:
Brzost pisze: No bo ile można o tych dewiacjach? Litości!
Widze, że Polacy to wciąż nietolerancyjny naród :P

A może napiszesz coś własnymi słowami? Takie teksty to ja znam na pamięć
:D[/quote]
Diana
nadleśniczy
nadleśniczy
Posty: 4287
Rejestracja: poniedziałek 29 maja 2006, 16:39
Lokalizacja: z lasu

Post autor: Diana »

Brzost pisze: A może napiszesz coś własnymi słowami? Takie teksty to ja znam na pamięć
:D
[/quote]
Może nie dziecko dobrze? A jakby nagle ktoś z tego forum przyznał się, że jest innej orientacji to co, byście przestali się z nim kontaktować? Homoseksualizm to normalna rzecz, nie patrzmy na to czy ktoś jest hetero czy homo-seksualny, patrzmy na to jakim jest człowiekiem :569:
sorry Polsko
Brzost
dyrektor generalny
dyrektor generalny
Posty: 22054
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 00:00

Post autor: Brzost »

Diana-korolka pisze:
Brzost pisze: A może napiszesz coś własnymi słowami? Takie teksty to ja znam na pamięć
:D
Może nie dziecko dobrze? A jakby nagle ktoś z tego forum przyznał się, że jest innej orientacji to co, byście przestali się z nim kontaktować? Homoseksualizm to normalna rzecz, nie patrzmy na to czy ktoś jest hetero czy homo-seksualny, patrzmy na to jakim jest człowiekiem :569:[/quote]

1. Przecież widzisz, że "dziecko" już wycofałem, w ramach autopoprawki :-) Mogę rozmawiać jak z dorosłą osobą, tzn. bez taryfy ulgowej ;-)

2. "byście przestali"... Dlaczego mówisz do mnie w liczbie mnogiej????

3. Na pewno nie przestałbym się kontaktować tylko z tego powodu. Między zrywaniem kontaktów a pełną akceptacją wszystkich poglądów i zachowań jest chyba wiele stadiów pośrednich? Osoby "ziejące tolerancją" jakoś tego prostego faktu nie są w stanie dostrzec.

4. Nie wiem, co rozumiesz pod pojęciem "normalna rzecz". Cukrzyca, hemofilia, zespół Downa, rak płuc - też można uznać za "normalne", bo się w przyrodzie zdarzają. Natomiast nie zgadazam się z poglądem, że hetero- i homoseksualizm to dwie równoprawne "orientacje", gdyż niesie to za sobą daleko idące konsekwencje, do zakładania rodzin i adopcji dzieci włącznie. I nie dam sobie odebrać prawa do głoszenia tego zdania.

5. Zgadzam się z poglądem, że seksualność nie oznacza całej prawdy o człowieku. Gdyby nie durne pokolenie'68, które seks wywindowało do roli bożka, nie mielibyśmy dziś problemu, o którym dyskutujemy.
Diana
nadleśniczy
nadleśniczy
Posty: 4287
Rejestracja: poniedziałek 29 maja 2006, 16:39
Lokalizacja: z lasu

Post autor: Diana »

Brzost pisze:
1. Przecież widzisz, że "dziecko" już wycofałem, w ramach autopoprawki :-) Mogę rozmawiać jak z dorosłą osobą, tzn. bez taryfy ulgowej ;-)

2. "byście przestali"... Dlaczego mówisz do mnie w liczbie mnogiej????

3. Na pewno nie przestałbym się kontaktować tylko z tego powodu. Między zrywaniem kontaktów a pełną akceptacją wszystkich poglądów i zachowań jest chyba wiele stadiów pośrednich? Osoby "ziejące tolerancją" jakoś tego prostego faktu nie są w stanie dostrzec.

4. Nie wiem, co rozumiesz pod pojęciem "normalna rzecz". Cukrzyca, hemofilia, zespół Downa, rak płuc - też można uznać za "normalne", bo się w przyrodzie zdarzają. Natomiast nie zgadazam się z poglądem, że hetero- i homoseksualizm to dwie równoprawne "orientacje", gdyż niesie to za sobą daleko idące konsekwencje, do zakładania rodzin i adopcji dzieci włącznie. I nie dam sobie odebrać prawa do głoszenia tego zdania.

5. Zgadzam się z poglądem, że seksualność nie oznacza całej prawdy o człowieku. Gdyby nie durne pokolenie'68, które seks wywindowało do roli bożka, nie mielibyśmy dziś problemu, o którym dyskutujemy.
1. jak pisałam posta jeszcze nie widziałam :wink:
2. Dlaczego w liczbie mnogiej. Zwrociłam się do wszystkich forumowiczów brających udział w tej dyskusji.
3. No oczywiscie, że jest. "Osoby "ziejące tolerancją" jakoś tego prostego faktu nie są w stanie dostrzec." Nie zawsze i nie wszystkie.
4. Nikt Ci tego prawa nie chce odebrać. Mam nadzieje, że zrozumiecie i moją postawę :wink:
sorry Polsko
Brzost
dyrektor generalny
dyrektor generalny
Posty: 22054
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 00:00

Post autor: Brzost »

Diana-korolka pisze:
4. Nikt Ci tego prawa nie chce odebrać. Mam nadzieje, że zrozumiecie i moją postawę :wink:
Rozumiem, że Ty, jako Diana Korolka nie masz zamiaru tego nikomu prawa odbierać. Ale co do tego, czy naprawdę "nikt", mam poważne wątpliwości, zwłaszcza nasłuchując odgłosów z Brukseli i Strasburga.
Diana
nadleśniczy
nadleśniczy
Posty: 4287
Rejestracja: poniedziałek 29 maja 2006, 16:39
Lokalizacja: z lasu

Post autor: Diana »

Brzost pisze: zwłaszcza nasłuchując odgłosów z Brukseli i Strasburga.
jakich odgłosów?
sorry Polsko
Brzost
dyrektor generalny
dyrektor generalny
Posty: 22054
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 00:00

Post autor: Brzost »

Diana-korolka pisze:
Brzost pisze: zwłaszcza nasłuchując odgłosów z Brukseli i Strasburga.
jakich odgłosów?
"odgłosów paszczą" ;-)

A serio - tych wszystkich rezolucji z nieszczęśliwym słowem "homofobia".
Diana
nadleśniczy
nadleśniczy
Posty: 4287
Rejestracja: poniedziałek 29 maja 2006, 16:39
Lokalizacja: z lasu

Post autor: Diana »

Homofobia istnieje, taka prawda, trzeba z tym walczyc, bo gdy jakiś tam człowiek by w życiu nie dotknal homoseksualisty, bo sie brzydzi, to czy jest on zdrowy?
sorry Polsko
zu
dyrektor regionalny
dyrektor regionalny
Posty: 6179
Rejestracja: piątek 30 wrz 2005, 21:51
Lokalizacja: Roztocze Płd.

Post autor: zu »

Nie chcę nikogo urazić, zgadzam się z Brzostem (Don Kichot i wiatraki :D), Diana może kiedys też zrozumie :P
Diana
nadleśniczy
nadleśniczy
Posty: 4287
Rejestracja: poniedziałek 29 maja 2006, 16:39
Lokalizacja: z lasu

Post autor: Diana »

zu pisze:Diana może kiedys też zrozumie :P
Zdania na pewno nie zmienie :wink:
sorry Polsko
Brzost
dyrektor generalny
dyrektor generalny
Posty: 22054
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 00:00

Post autor: Brzost »

Diana-korolka pisze:Homofobia istnieje, taka prawda, trzeba z tym walczyc, bo gdy jakiś tam człowiek by w życiu nie dotknal homoseksualisty, bo sie brzydzi, to czy jest on zdrowy?
Ludzie się przeróżnych rzeczy i istot brzydzą. Spotykałem takich, co brzydzą się dotknąć noworodka na przykład. Można im wszystkim powmawiać różne fobie i nakazywać leczyć, można zmienić w ten sposób cały swiat w jeden wielki szpital psychiatryczny, ale PO CO?
"Homofobia" to wymysł grupy polityków lewicy, którzy w każdej epoce muszą mieć jakiś "proletariat", aby móc się mianować jego samozwańczymi rzecznikami. Te typy tak mają, po prostu.
Pomijając fakt, że sam termin tłumaczony dosłownie oznaczałby "lęk przed człowiekiem", więc jest zupełnie nietrafiony.

Ja dwóm umalowanym facecikom trzymającym się na ulicy za ręce krzywdy nie zrobię, ale nikt mnie nie zmusi do tego, żeby taki widok mi się podobał. Howgh!
Diana
nadleśniczy
nadleśniczy
Posty: 4287
Rejestracja: poniedziałek 29 maja 2006, 16:39
Lokalizacja: z lasu

Post autor: Diana »

Brzost pisze: ale nikt mnie nie zmusi do tego, żeby taki widok mi się podobał. Howgh!
Nikt Cię nie zmusi :P
sorry Polsko
ODPOWIEDZ