Kwatery w Bieszczadach

Piękno lasu, czyste powietrze, zbiorniki wodne...

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
gajowyPN
początkujący
początkujący
Posty: 176
Rejestracja: piątek 14 sie 2009, 11:44
Lokalizacja: gdzieś na zachodzie

Kwatery w Bieszczadach

Post autor: gajowyPN »

Witajcie, może są na tym forum koledzy z Bieszczad którzy mają w okolicy jakieś tanie kwatery. Nigdy nie byłem w tamtym rejonie kraju a chcę w końcu zobaczyć te cudne Bieszczady, tylko sprawa noclegów, chcę ominąć hotele czy inne niesprawdzone kwatery, to już ewentualnie ostateczność ponieważ są może tu osoby które mają coś w sąsiedztwie co mogliby polecić. Piszcie tu lub na priv.
Nie zabijam, nie kradnę, nie wierzę...
Awatar użytkownika
Kuna lesna
zastępca nadleśniczego
zastępca nadleśniczego
Posty: 2642
Rejestracja: czwartek 12 paź 2006, 00:41
Lokalizacja: Z puszczy

Post autor: Kuna lesna »

Ja polecam hotelik w Tarnawie Niżnej , spokój , malowniczy krajobraz i super miejsce na wypady w dzikie ostępy . Hotelik Bieszczadzkiego Parku Narodowego , byłem , polecam .
Awatar użytkownika
Sten
prezydent
prezydent
Posty: 170285
Rejestracja: czwartek 13 gru 2007, 18:40
Lokalizacja: Łuh

Post autor: Sten »

Oczywiście będę lobbował miejsce naszych bieszczadzkich zlotów ostatnich, czyli domek myśliwski w Sękowcu, koło Zatwarnicy u podnóża Otrytu. Ceny atrakcyjne, w tym zniżki dla leśników.
Jak lubisz warunki ekstremalne to w Beniowej jest kurna chata owinięta w dym. Śpisz za darmo, myjesz się w potoku i masz niczym nieskrępowany luz. Mój rekord w owej chatce to 10 dni. Minusem jest brak sklepów. Do najbliższego w Tarnawie, o której wspominał Kuna Leśna jest kilkanaście kilometrów.
"Jak tam było, tak tam było, zawsze jakoś było. Jeszcze nigdy tak nie było, żeby jakoś nie było."
Beer-o-pedia - Encyklopedia piwa
ODPOWIEDZ