przyczepa zrywkowa, czy dźwig 3-punktowy.

Maszyny, urządzenia, narzędzia leśne...

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Domator
zastępca nadleśniczego
zastępca nadleśniczego
Posty: 3011
Rejestracja: wtorek 23 maja 2006, 18:15
Lokalizacja: nie wiem

Post autor: Domator »

C - las pisze:Może czas byłoby się wybrać do lasu.
Spędzam tam wystarczająco wiele czasu :P
Obrazek
czesiu
początkujący
początkujący
Posty: 56
Rejestracja: piątek 19 wrz 2008, 19:38
Lokalizacja: zachodniopomorskie

Post autor: czesiu »

domator pisze: Wierz mi, mam dość rozumu na wykonanie w/w prac. Nie zmienia to faktu, że gość oznajmiający wszem i wobec, że wycina pokaleczone drzewa przez swoją nieudolną zrywkę jest dla mnie osobą, której nie chciałbym widzieć u siebie w lesie............
Panowie sam zajmuje się zrywką i wiem jak trudno jest jeżdzić po lesie, zwłaszcza bez szlaków, i nie obedrzeć drzew. Przecierz nie można za każdym pracownikiem chodzić po lesie i patrzeć czy nie uszkadza drzew. Lepiej jest nieraz usunąć obdarte drzewo zanim ktoś z LP zobaczy i każe zapłacić 50zł kary za każde drzewo. Nie można tu mówić o nieudolności, po prostu taka jest praca w lesie i już. :beer:
Andrzej2
początkujący
początkujący
Posty: 1
Rejestracja: niedziela 02 lis 2008, 20:49
Lokalizacja: Poddębice

Post autor: Andrzej2 »

czesiu, czesiu, Ja zrobiłem sam przyczepę,i stwierdzam ze duża wygoda i dużo lżej a jak ktoś sie zastanawia czy 3 punkt czy na przyczepie to są dzwigi z przyczepami z mozliwościm założenia osobno dzwigu do ciągnika.Jak kupować to używaną na kredyt ,taką ze skrętnym dyszlem to między drzewami bez cięcia szlaków można jeżdzić.Do mtzeta może byćbez pompy bo one mają wydajną pompe.pzd.
Robifire
początkujący
początkujący
Posty: 11
Rejestracja: poniedziałek 10 gru 2007, 23:17
Lokalizacja: PL

Post autor: Robifire »

Może zobaczymy jakieś zdjęcia tej przyczepy?
Awatar użytkownika
zul
dyrektor generalny
dyrektor generalny
Posty: 14733
Rejestracja: poniedziałek 16 sty 2006, 00:25

Post autor: zul »

Przyczepa More Maskiner z żurawiem który można zaczepić niezależnie na ciągnik. Cena w 2007 roku 32 000 netto.
Obrazek
ODPOWIEDZ