Włochate maleństwo, co to?

Możesz w nich uczestniczyć... sam zorganizować...

Moderator: Moderatorzy

JĘDREK
dyrektor regionalny
dyrektor regionalny
Posty: 6951
Rejestracja: środa 16 sty 2008, 18:16
Lokalizacja: z siebie samego

Post autor: JĘDREK »

Bujanka (Bombylius sp.) ... no no ... :)
Garullus, co taki pośpiech z tą zagadką? Już zamknięta? A taki guzdrała jak ja? ("Nie popędzaj mnie. Nie dalejwięcuj mnie") - bez szans ... :wink:
Marudzę, a i tak bym nie wiedział ... :lol:
"Nie popędzaj mnie. Nie dalejwięcuj mnie"
Awatar użytkownika
Agnieszka
dyrektor generalny
dyrektor generalny
Posty: 12973
Rejestracja: czwartek 17 maja 2007, 17:54

Post autor: Agnieszka »

Śmiesznie wygląda, śmiesznie się nazywa :) A gdzie udało Ci się takiego stworka sfotografować?
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.(A. Sapkowski)
Awatar użytkownika
garullus
podleśniczy
podleśniczy
Posty: 409
Rejestracja: niedziela 03 lut 2008, 05:07
Lokalizacja: BMśw

Post autor: garullus »

JĘDREK pisze:Garullus, co taki pośpiech z tą zagadką? Już zamknięta? A taki guzdrała jak ja? ("Nie popędzaj mnie. Nie dalejwięcuj mnie") - bez szans ... :wink:
Tak jakoś szybko poszło, obiecuję poprawę w przyszłości! JĘDREK nie zdążyłeś, bo za iglakami do zagadek biegałeś, nie było mnie tu parę dni, a tu masa nowości :wink:
aga.kinsel pisze:Śmiesznie wygląda, śmiesznie się nazywa :) A gdzie udało Ci się takiego stworka sfotografować?
W rzeczywistości owad wygląda jak latający kawałek futerka (no i ten lot kolibra), a namierzyłem je na suchych nieużytkach (murawy z żarnowcem i rozchodnikiem) na obrzeżach miasta (Cz-wy :wink: ).
Zablokowany